Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST

Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC
Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

Μεγάλες Εικόνας :  ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: καλώδιο οπτικών ινών patch Connector: SC LC FC ST
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB (χαμηλή απώλεια) SM επιστροφής απώλεια: UPC≥50dB, APC ≥60dB,
Οι ΚΚ επιστρέφουν την απώλεια: MM≥35dB Τύπος Fiber: SM OM1 9/125 OM2 OM3 OM4 OM5
υλικό καλωδίων: PVC OFNR OFNP LSZH Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

Μονοκατευθυντικό διπλό SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο 9/125 PVC Sc LC FC ST

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία. Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών. Τα σκοινιά μπαλωμάτων περιλαμβάνουν τις συνελεύσεις simplex, ντούμπλεξ και πολυ-ινών. 

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει την απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit

Κανάλι ινών Ethernet και υψηλής ταχύτητας. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.

 

Πρότυπα συνδετήρα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

FC: EIA ΤΟ /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. IEC61754-13 ΚΑΙ JIS C5973

ST: TIA/EIA, FOCIS2, GR-326. Iec61754-2 και JIS C5973 κ.λπ.

MU: TIA/EIA-604-3A, GR-326.NTT-MU, JIS ΚΑΙ IEC.

MTRJ: TIA/EIA, FOCIS12, GR-326. IEC ΚΑΙ JIS C5973.

DIN: Iec61754-3

E2000: IEC61754-15

 

Διαθέσιμος συνδετήρας:

 

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 0

 

Τύποι καλωδίων μπαλωμάτων

 

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 1

 

Ενιαία καλώδια μπαλωμάτων τρόπου

 

Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων LC, FC, SC, ST Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OS2 9/125μm Μήκος κύματος 1310/1550nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Βαθμός ινών G.657.A1 (συμβατός με G.652.D) Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 10mm
Μείωση σε 1310 NM 0,36 dB/km Μείωση σε 1550 NM 0,22 dB/km
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~80°C

 

 

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 2

Καλώδια ΚΚ OM1 62.5/125 μπάλωμα

Αυτό το 62.5/125 OM1 πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση 100/1000base-SX των πομποδεκτών κ.λπ. για γρήγορο Ethernet, gigabit εφαρμογές καναλιών Ethernet και ινών.

 

Προδιαγραφή:

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST…. Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144cores Τρόπος ινών OM1 62.5/125μm
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 1G Ethernet 280m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών G.651 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 15mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNR, OFNP Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

 

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 3

Καλώδια ΚΚ OM2 50/125 μπάλωμα

Αυτό το OM2 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση 1000base-SX, τους πομποδέκτες κ.λπ. SFP για το gigabit Ethernet και τις εφαρμογές καναλιών ινών.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST, ...... Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144cores Τρόπος ινών OM2 50/125μm
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 1G Ethernet 550m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων PVC, OFNP, OFNR, LSZH Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 4

Καλώδια ΚΚ OM3 50/125 μπάλωμα

Αυτό το OM3 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 10G, 10G LRM, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις συνδέσεις 10G Ethernet.

 

Προδιαγραφή:

 

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST ...... Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144F Τρόπος ινών OM3 50/125μm BIF
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 10G Ethernet 300m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών G651 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων OFNR, OFNP, PVC, LSZH Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 5

 

 

Καλώδια ΚΚ OM4 50/125 μπάλωμα

 

Αυτό το OM4 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 40G BIDI, SR 10G, QSFP+, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις εφαρμογές 40G/100G.

 

Προδιαγραφή:

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST…. Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OM4 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
απόσταση 40G Ethernet 150m σε 850nm απόσταση 100G Ethernet 100m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων LSZH, PVC, OFNP, OFNR Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80°C

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 6

 

Καλώδια ΚΚ OM5 50/125 μπάλωμα

 

OM5 καλύπτει τις απαιτήσεις IEC 60793-2-10 A1a.4 Tia-492AAAE και σχεδίων ενώ εντελώς προς τα πίσω - συμβατό σύστημα με τα υπάρχοντα δίκτυα και τις εφαρμογές OM4. Συναντά RoHS υποχωρητικό και το σκοινί μπαλωμάτων ινών εξετάζεται οπτικά για την απώλεια εισαγωγής για να εξασφαλίσει υψηλό - ποιότητα.

 

Προδιαγραφή:

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST ...... Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Τρόπος ινών OM5 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
απόσταση 40G Ethernet 440m σε 850nm απόσταση 100G Ethernet 150m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης (σε 850nm) ≥4700 MHZ·χλμ Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης (σε 953nm) ≥2470 MHZ·χλμ
Αρίθμηση ινών 1-144 πυρήνες Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Σακάκι καλωδίων PVC, LSZH, OFNP, OFNR Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx)
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~80°C

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 7

 

Ανοχή μήκους

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

 

 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

 

Υψηλός - εγγύηση καλωδίων ποιοτικών οπτικών ινών μπαλωμάτων

13

 

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 12


 

Exhibition.jpg

ΜΟΝΟΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΌ ΔΙΠΛΌ SM OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH ΚΑΛΩΔΊΩΝ ΜΠΑΛΩΜΆΤΩΝ ΟΠΤΙΚΏΝ ΙΝΏΝ PVC 9/125 SC LC FC ST 14

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Τύπος συνδετήρων LC, SC, FC, ST, ...... Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών 1-144cores Τρόπος ινών OM2 50/125μm
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 1G Ethernet 550m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών Κάμψη αναίσθητη Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων PVC, OFNP, OFNR, LSZH Διάμετρος καλωδίων 0.93.0mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)