Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος

Κίνα Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος προμηθευτής
Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος προμηθευτής Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος προμηθευτής Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: E2000 APC συνδετήρας 3.0/2.0/0.9mm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200 PC ανά τη πλαστική τσάντα, αυτό εύκολο να πάρουν και καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδ
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμός Μοντέλου:: E2000 APC 2mm muliti-κομμάτι Κίνα έκανε Απώλεια εισαγωγής:: <0>
Επιστροφής απώλεια:: >60dB Χρώμα: πράσινο
Τρόπος ινών: SM Αντιστοιχία με το καλώδιο OD: 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, και 2.8mm

E2000 APC μονοκατευθυντικό 3,0/2,0/0.9mm οπτικών ινών mullti συνδετήρων - το κομμάτι χωρίς άδεια Κίνα έκανε

 

Ο οπτικός συνδετήρας είναι ένα επαναχρησιμοποιήσιμο παθητικό συστατικό που θα μπορούσε να εφαρμοστεί στη σύνδεση ινών και καλωδίων. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε ODF, ODN, PON κ.λπ.

OMC κατασκευάζει πολλά είδη των συνδετήρων ινών. ΌΠΩΣ ΤΟ SC, LC, ΤΟ ST, FC, Η MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, ΤΟ DIN, D4 Κ.ΛΠ.

 

Βιομηχανικά πρότυπα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

FC: EIA ΤΟ /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. IEC61754-13 ΚΑΙ JIS C5973

ST: TIA/EIA, FOCIS2, GR-326. Iec61754-2 και JIS C5973 κ.λπ.

MU: TIA/EIA-604-3A, GR-326.NTT-MU, JIS ΚΑΙ IEC.

MTRJ: TIA/EIA, FOCIS12, GR-326. IEC ΚΑΙ JIS C5973.

MPO/MTP είναι διαθέσιμο επίσης

 

Περιβαλλοντική απόδοση:

 

Λειτουργικό περιβάλλον Ø: -40°C ~ + 80°C

Το Ø καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Ø ROHS υποχωρητικό

 

Οπτική απόδοση:

 

Το Ø συναντά το ζήτημα GR-326-πυρήνων Telcordia

Ø IL (χαρακτηριστικό): SM<0>

Ø RL (χαρακτηριστικό): SM >50dB ΚΚ >35dB:

 

Μηχανική απόδοση:

 

Διάρκεια σύνδεσης Ø: 500 Matings κύκλοι

Επανάληψη συνδετήρων Ø: ΚΚ<0>

 

E2000 APC ferrule

 

Επαναχρησιμοποιήσιμοι APC E2000 συνδετήρες οπτικών ινών, πράσινος γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών χρώματος

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.