Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

Κίνα τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc προμηθευτής
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc προμηθευτής τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: USconec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: αρσενικό 12F MTP - APC SM 9/125 0.9mm LSZH 0.35M Sc

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: 12F APC MTP αρσενικό - APC SM fanout 0.35M Sc 9/125 0.9mm ενότητα ινών: G657A1 9/125 BIF
Συνδετήρας Α: APC 8degree 12F MTP SM Συνδετήρας Β: Μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
Απώλεια εισαγωγής:: <0> Επιστροφής απώλεια:: MTP>60dB, SC>60dB
Εφαρμογή:: Κέντρο δεδομένων FTTH, FTTB, δίκτυο FTTX Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40 + 85°C

APC 12F MTP αρσενικό - APC SM fanout 0.35M τύπος Α Sc 9/125 0.9mm ελίτ καλωδίων LSZH μπαλωμάτων
 

Mtp-Sc fanout τα καλώδια κορμών παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή τους διπλούς συνδετήρες. Γνωστό ως καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP ή fanout MTP καλώδιο επίσης, έχει έναν ενιαίο συνδετήρα MTP σε ένα τέλος που ξεσπά σε 6 ή 12 συνδετήρες, και αυτοί οι τύποι συνδετήρων μπορούν να είναι LC, Sc, ST, κ.λπ. Είναι διαθέσιμο σε 4, 6, 8, ή 12 διαμορφώσεις κορδελλών ινών με τα μήκη κάτω από 1 μέτρο. Mtp-Sc fanout το καλώδιο παρέχει ένα αξιόπιστο, οικονομικώς αποδοτικό σύστημα τηλεγράφησης για από την κληρονομιά 10G στην υψηλότερη ταχύτητα 40G/100G Ethernet. Τα εξής είναι τα πλεονεκτήματα του καλωδίου λουριών MTP:
 
- Χωρίστε κατά διαστήματα τον αποταμίευση-ενεργό εξοπλισμό και το καλώδιο σπονδυλικών στηλών είναι καλό για το διάστημα αποταμίευσης.
- Το εύκολο ολοκληρωμένο επέκταση-εργοστάσιο σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού δικτύων.
- Τα αξιοπιστία-υψηλά τυποποιημένα συστατικά χρησιμοποιούνται στη διαδικασία παραγωγής για να εξασφαλίσουν την ποιότητα των προϊόντων.
 
Mtp-LC/SC/FC/ST το σκοινί μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και LC/SC/FC/ST και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από την Ταϊβάν, την Ιαπωνία κ.λπ.
 
Πρότυπα των προϊόντων MTP:
 
- Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
- Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
 
Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:
 
Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.
LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.
FC: EIA ΤΟ /TIA-604-04, FOCIS4, NTT-FC, GR-326. IEC61754-13 ΚΑΙ JIS C5973
 
ST: TIA/EIA, FOCIS2, GR-326. Iec61754-2 και JIS C5973 κ.λπ.
 
 
Τύποι συνδετήρων MTP
 
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.
(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
 
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
- Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
- Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
- Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
- Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
- Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
 
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:
 
- Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
- Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
- ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
- MPO Loopback διαθέσιμο

 
Προδιαγραφή του σκοινιού μπαλωμάτων MPO:

 
Στοιχεία προδιαγραφών. Ενιαίος τρόπος (APC στιλβωτική ουσία 8 βαθμού) Πολλαπλού τρόπου (επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)
Απώλεια εισαγωγής
(MTP)
Τυποποιημένο loss≤0.7dB
Τύπος loss≤0.35dB ελίτ
Τυποποιημένο loss≤0.5dB
Τύπος loss≤0.35dB ελίτ
Απώλεια εισαγωγής (Sc) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (MTP) ≥60dB ≥25dB
Επιστροφής απώλεια (Sc) APC≥60dB PC≥35dB
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη >70N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C

 

 
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
 

 τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
 
Σχέδιο καλωδίων (mtp-LC για την αναφορά)
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
Εφαρμογή:
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
Συσκευασία:
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων
1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2, τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχουν την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.
τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc
 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.