Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακιβώτιο λήξης ινών

Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

Κίνα Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών προμηθευτής
Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών προμηθευτής Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών προμηθευτής Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών προμηθευτής Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Τελικό κιβώτιο ινών Sc 24F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε ένα κιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, MoneyGram, L/C, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: Τελικό κιβώτιο ινών Sc 24F Ικανότητας: πυρήνας 24
Υλικό:: Μετάλλων συνδετήρας:: SC, LC, FC, ST ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ
λιμένας εξόδου:: 24 Διάσταση: 225*270*50 χιλ.

Τελικό κιβώτιο οπτικών ινών Sc 24F, τοποθετημένη γκρίζα περίφραξη ινών χρώματος της Shell μετάλλων τοίχος

 

Αυτό το κιβώτιο σχεδιάζεται για την απαίτηση εφαρμογής FTTH, η οποία ισχύει για το καλώδιο στο σπίτι και καθορίζει τη συναρμογή με την πλεξίδα των κτηρίων και των βιλών.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Τα προϊόντα αποτελούνται από το άριστο πλαστικό αντίστασης κλονισμού και έχουν τη καλή απόδοση στις αδιάβροχες και dustproof λειτουργίες.
  • Λειτουργίες του αντι-voilet, αντίσταση κλονισμού και αδιάβροχος.
  • Μπορέστε μέγιστο να περιέχετε το καλώδιο πτώσης 4 λιμένων FTTH.
  • Κατάλληλος για την εγκατάσταση τοίχος-υποστηριγμάτων διαδρόμων.
  • Σχέδιο για την εγκατάσταση προσαρμοστών Sc.
  • Ένας μέσα από το καλώδιο και 4 μέσα από το καλώδιο πτώσης.
  • Ευρύχωρο εσωτερικό διάστημα για να εξασφαλίσει την εύκολες προστασία και την αποθήκευση της οπτικής ίνας.

 

Προδιαγραφές:

 

Στοιχείο αριθ.

Διάσταση (χιλ.)

L×W×H

In/Out λιμένας

(χιλ.)

Διάμετρος καλωδίων

Μέγιστη ικανότητα Μέγιστοι προσαρμοστές
FTB24F 225*270*50 1 σε 24 έξω 28mm 24 24

 

Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

 Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινώνΤο γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

Το γκρίζο κιβώτιο λήξης ινών Sc 24F χρώματος, τοίχος της Shell μετάλλων τοποθετεί την περίφραξη ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.