Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο ινών

400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο

Κίνα 400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Προσαραγμένο χαλαρό ενιαίος-χάλυβας-καλώδιο θωρακισμένο GYTA53+33 σωλήνων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500m
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1KM σε ένα ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε μια εβδομάδα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000KM το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: COem ή OMC
Αριθμός Μοντέλου:: Προσαραγμένο χαλαρό ενιαίος-χάλυβας-καλώδιο θωρακισμένο GYTA53+33 σωλήνων Αρίθμηση ινών:: 2-144F
Εκτίμηση ευφλέκτου:: LSZH χρώμα επιστρώματος:: μαύρος
Εκτατή δύναμη (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 400/1320N Φορτίο συντριβής (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 200/1000 (N/100mm)
200/1000 (N/100mm):: 10D/20D (χιλ.) Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -20 σε +60°C

Προσαραγμένο χαλαρό θωρακισμένο GYTA53+33 σωλήνων καλώδιο ινών ενιαίος-χάλυβας-καλωδίων υπαίθριο

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ένα χαλύβδινο σύρμα εντοπίζει στο κέντρο του πυρήνα ως μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και υλικά πληρώσεως) είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης σε έναν συμπαγή και κυκλικό πυρήνα καλωδίων. Ένα πολυαιθυλένιο το φυλλόμορφο (APL) αργιλίου εφαρμόζεται γύρω από τον πυρήνα καλωδίων, ο οποίος γεμίζουν με την ένωση πλήρωσης για να το προστατεύσει από την είσοδο νερού. Κατόπιν ο πυρήνας καλωδίων καλύπτεται με μια λεπτή εσωτερική θήκη PE. Και ένα PSP εφαρμόζεται κατά μήκος πέρα από την εσωτερική θήκη, το καλώδιο καλύπτεται με μια εξωτερική θήκη PE. Μετά από τον ενιαίος-χάλυβα θωρακισμένο, το καλώδιο ολοκληρώνεται τελικά με μια εξωτερική θήκη.

 

Χαρακτηριστικά

  • Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας
  • Ο ενιαίος-χάλυβας εξασφαλίζει καλή απόδοση της εκτατής δύναμης
  • Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική
  • Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
  • Αντίσταση και ευελιξία συντριβής
  • Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:
  • Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης
  • Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων
  • 100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων
  • APL εμπόδιο υγρασίας
  • Ενίσχυση PSP moisture-proof
  • Νερό-εμποδίζοντας υλικό

Πρότυπα: IEC 60794-1.

 

Τεχνικές παράμετροι.

 

Αριθμός μερών. Ίνες Σωλήνες

Καλώδιο OD

(χιλ.)

Βάρος

Kg/km

Εκτατή δύναμη

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Αντίσταση συντριβής

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός/δυναμικός

(χιλ.)

GYTA53+53-2~6X 2~6 1 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D
GYTA53+53-8~12X 8~12 2 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D
GYTA53+53-14~18X 14~18 3 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D
GYTA53+53-20~24X 20~24 4 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D
GYTA53+53-26~30X 26~30 5 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D
GYTA53+53-32~36X 32~36 6 22.1 819 4000/10000 3000/5000 12.5D/25D

 

Σημείωση:

  • Το επίθημα Χ δείχνει τον τύπο ινών.
  • Η ονομαστική αξία του εξωτερικού πάχους θηκών PE είναι 2.0mm. Η ονομαστική αξία του πάχους εσωτερικών θηκών PE είναι 1.0mm.

 

400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο

 

 

 

 

 

 

 

Συσκευασία

 

OMC προσφέρει δύο τύπους συσκευασιών καλωδίων. Η συσκευασία 1 είναι συνήθως για τα εσωτερικά, ελαφριά καλώδια. Η συσκευασία 2 είναι συνήθως για τα υπαίθρια, βαρέων βαρών καλώδια. Συνήθως συνδέουμε μόνο την έκθεση δοκιμής σχετικά με την έξω συσκευασία του καλωδίου, αλλά θα μπορούσαμε επίσης να χαρακτηρίσουμε ως απαιτήσεις σας.

 

400/1320N το υπαίθριο εκτιμημένο καλώδιο οπτικών ινών προσάραξε το χαλαρό ενιαίο - χάλυβας - καλώδιο σωλήνων θωρακισμένο

 

 

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.