Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

Κίνα APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL&lt; 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο προμηθευτής
APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL&lt; 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο προμηθευτής APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL&lt; 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο προμηθευτής APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL&lt; 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM or No brand
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC APC APC SM LC στο simplex με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Φουσκάλα πλαίσιο
Χρόνος παράδοσης: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: MoneyGram, Western Union, T/T, alipay, πιστωτική κάρτα, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs την εβδομάδα,
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας port1: LC APC Λιμένας 2 συνδετήρων: LC APC
μανίκι: Κεραμικό 1.25mm IDsleeve Απώλεια εισαγωγής: <0>
ανθεκτικότητα: <0> Temp: -40°C + 80°C
Συμβατότητα ROHS: Ναί δωρεάν δείγματα: Είναι διαθέσιμος

APC προσαρμοστών E2000 οπτικών ινών APC E2000 στο διάφραγμα μονοκατευθυντικό IL< 0="">

 

Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) βουλώματα συνδετήρων. Η κατοικία των προσαρμοστών της τελευταίας γενεάς έχει ένα κλειδί αναφοράς για τη σωστά σύζευξη και το zirconia θέσης ή το χωρισμένο χαλκός μανίκι φωσφόρου για την υψηλή ευθυγράμμιση.

 

OMC θα μπορούσε να παρέχει τους τυποποιημένους τύπους προσαρμοστών, όπως FC, Sc, LC, ST, MU, E2000, MTRJ, το υβρίδιο MPO/MTP κ.λπ. είναι επίσης διαθέσιμο.

 

Το σχέδιο, το υλικό και η διαδικασία παραγωγής προσαρμοστών OMC βεβαιώνουν τη μακράς διαρκείας και υψηλή επανάληψη των οπτικών αποδόσεων ακόμη και για το διαφορετικό ζευγάρωμα συνδετήρων εμπορικών σημάτων.

 

Απόδοση προδιαγραφών

 

Τύπος συνδετήρων Lc-LC Πολωνικός τύπος UPC
Αριθμήσεις ινών Διπλός Τρόπος ινών Singlemode
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB Διάρκεια ≤0.1dB
Ποσοστό ευφλέκτου UL94-V0 Θερμοκρασία εργασίας -25~70°C

 

Εφαρμογή

 

Επιτροπές μπαλωμάτων, ODF και άλλες οπτικές συνδέσεις.

Οπτικό σημείο οροθεσίας και ελέγχου δικτύων

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

APC προσαρμοστών LC οπτικών ινών APC SM LC στο διάφραγμα διπλό IL< 0.2dB με το μειωμένο προσαρμοστή παραθυρόφυλλων φλαντζών αυτόματο

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.