Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο κορμών mpo

Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Κίνα Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής
Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Senko
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 8 καλώδιο OM4 50/125μm κορμών ινών mpo-FC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Συνδετήρας Α: MPO θηλυκό (pinless) 8F OM4 Συνδετήρας Β: 8x FC UPC
Τρόπος ινών: ΚΚ 50/125μm Συνδετήρας IL MPO: 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.)
Συνδετήρας RL MPO: ≥60dB FC συνδετήρας IL: ≤0.3dB
FC συνδετήρας RL: ≥50dB Σακάκι OD: 3,0 mm
Fan-out διάμετρος: 2.0mm Ανταλλαξιμότητα:: ≤0.35dB

8 τύπος καλωδίων OM4 50/125μm κορμών ινών mpo-FC ένα εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100N

 

MPO/MTP οι συνελεύσεις multicore καλωδίων κορμών διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, που μειώνει την εγκατάσταση δικτύων ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού, χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις κασέτες, το αεροπλάνο ή τον ανεμιστήρα outs.

 

Πρόσφερε στους τύπους ινών στις εκδόσεις πυρήνων προτύπων 8, 12, 24 ή 48 χρησιμοποιώντας μια συμπαγή και τραχιά δομή microcables. Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος. Αυτό το καλώδιο MPO/MTP χτίζεται με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα. Οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

Εφαρμογές

 

1.Data δίκτυο επικοινωνίας
2.Optical δίκτυο πρόσβασης συστημάτων
3.Storage κανάλι ινών δικτύων περιοχής
4. Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη


συνδετήρες 1.Utilize MPO/MTP
2.Rapid επέκταση
3.Factory που ολοκληρώνεται
4.100% δοκιμασμένος (στοιχεία δοκιμής παρεχόμενα)
5.High-πυκνότητα καλώδιο
6.Optimized απόδοση
7.Compliant στην οδηγία 2002/95/EC (RoHS) και την ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ SvHC
8.MPO ο συνδετήρας συμμορφώνεται με IEC-61754-7 και eia/tia-604-5

 

Τεχνική παράμετρος

 

Πρότυπο SM ΚΚ
Συνδετήρας Α: MPO/MTP
Αρίθμηση ινών συνδετήρων 8Core
Πολωνικά PC, APC PC
Απώλεια εισαγωγής Πρότυπα ≤0.70dB ≤0.50dB
Χαμηλή απώλεια ελίτ ≤0.35dB ≤0.30dB
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, APC≥60dB ≥30dB
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1300nm
Συνδετήρας Β: FC
Πολωνικά PC, APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια PC≥50dB, APC≥60dB ≥35dB
Διάρκεια (500 Matings) ≤0.2dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310/1550nm 850/1300nm

 


 
Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

 
  
 
 Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

Θηλυκό καλώδιο OM4 50/125μM κορμών MPO για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.