Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR

LC UPC 0.9mm 9 / 125μm Duplex Fiber Optic Patch Cord 3 Meter G657A2 OFNR Yellow Cable
LC UPC 0.9mm 9 / 125μm Duplex Fiber Optic Patch Cord 3 Meter G657A2 OFNR Yellow Cable LC UPC 0.9mm 9 / 125μm Duplex Fiber Optic Patch Cord 3 Meter G657A2 OFNR Yellow Cable

Μεγάλες Εικόνας :  LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC ντούμπλεξ UPC 0.9mm 9/125μm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώνεται
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, Paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 300000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: PC>35dB Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
Ανταλλαξιμότητα: ≤0.2dB Τρόπος ινών: 9/125μm
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

fiber optic jumpers

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR

 

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία.

 

Το 9/125μm OS2 ενιαίο τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OS2 ενιαίων τρόπου 9/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των συνδέσεων 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Μπορεί στοιχεία μεταφορών μέχρι και 10km σε 1310nm, ή μέχρι 40km σε 1550nm.

 

Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών.

 

Πληροφορίες προϊόντων:

 

Συνδετήρας LC σε LC

Διάμετρος καλωδίων

0.9mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών Κίτρινος
Πολωνικά UPC στο UPC Μήκος κύματος 1310/1550nm
Τύπος ινών Διπλός Υλικό σακακιών OFNR
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (ανώτατος) Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB (λ.) Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Βαθμός ινών G657A2

 

Ποιοτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

Οπτική ίνα YOFC G.657B3

ακτίνα κάμψεων 5mm ελάχιστη

Δοκιμή απώλειας εισαγωγής και επιστροφής απώλειας

Επιθεώρηση τέλος-προσώπου

τρισδιάστατη δοκιμή παρεμβαλλόμετρων

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (για το ειδικό αίτημα)

 

Στοιχεία Συνδετήρας Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 100 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.5°

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (SM)

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 25 Κανένας Κανένας IEC 61300335:2015
Β: Επένδυση 25 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας

 

Συσκευασία
 
Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως de
ελάττωμα. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά
Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.
LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR 0

 

Αναίσθητη δομή καλωδίων οπτικών ινών κάμψεων

 

Μια μοναδική διαθλαστική τάφρος με το χαμηλό στρώμα γυαλιού δείκτη διάθλασης σε BIF, το οποίο μειώνει στην ελαφριά διασπορά επάνω στο στρίψιμο και την κάμψη, εξασφαλίζοντας μετάδοση δικτύων σταθερά και γρήγορα.

 

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR 1

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

 

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

Ανοχή μήκους

 

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR 2

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0
 

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

6783J4) ΝΟ) Γ} E10UKY2] 8TJ.png

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR 8

LC UPC 0.9mm σκοινί 3 μπαλωμάτων οπτικών ινών 9/125μm διπλό κίτρινο καλώδιο μέτρων G657A2 OFNR 9

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα