Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών

Κίνα Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής
Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Singlemode 9/125 ντούμπλεξ 0.9mm 2M LSZH Sc OS2 κίτρινα

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T, δυτικό Union.alipay, paypal, γραμμάριο χρημάτων
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός Γ IEC και βαθμός Β IEC Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: APC>60dB UPC>50dB συσκευασία: Ενιαίο πακέτο
100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος Καθαρό πρόσωπο τελών ferrul: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
OEM Service: Ο cOem είναι διαθέσιμος Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001:2015

Διπλή χαμηλή πίσω πλεξίδα 0.9mm απώλειας αντανάκλασης Sc κίτρινος σφιχτός απομονωτής

 

Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος του καλωδίου ινών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης
  • Εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων
  • Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού
  • Μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων
  • Αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Πληροφορίες προϊόντων

 

Συνδετήρας Α Sc Συνδετήρας Β Unterminated
Κατηγορία ινών Single-mode (OS2) Αρίθμηση ινών Διπλός
Πολωνικά UPC Διάμετρος καλωδίων 0.9mm
Υλικό σακακιών PVC/LSZH/OFNR/OFNP Χρώμα σακακιών 12 διαφορετικά χρώματα
Μήκος κύματος 1310nm και 1550nm Διάρκεια >1000 φορές
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (μόνο για το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο δοκιμασμένο)

 

Στοιχεία δοκιμής Συνδετήρες Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας Sc 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°

 

 

Πλεξίδα οπτικών ινών για να συνδέσει τήξης

 

Τα καλώδια πλεξίδων ινών παρέχουν έναν γρήγορο τρόπο να γίνουν οι λήξεις εργοστασίων στον τομέα.

 

Μέθοδος συσκευασίας

 

Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών

 

 

 

 

 

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

 

Διπλή πλεξίδα 0.9mm οπτικών ινών Sc χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης καλωδίων οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.