Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Κίνα Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης προμηθευτής
Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης προμηθευτής Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης προμηθευτής Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης προμηθευτής Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: SC APC + SC UPC 2F OS2 3,0 3M

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα. εκατοντάδες των τσαντών σε κινούμενα σχέδια 54*35*39cm. άλλο χ
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, western union, L/C, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Επίπεδο Ποιότητας: Βαθμός B1 IEC Πρότυπο: Telcordia GR-326.Core
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >60dB
100% τρισδιάστατη παρέμβαση δοκιμασμένη: διαθέσιμος Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
OEM Service: OEM είναι διαθέσιμο Πιστοποίηση επιχείρησης: ISO 9001:2008, UL, CE, Rohs

Sc APC + Sc UPC fanout πλεξίδα 2F OS2 3.0mm βαθμός B1, fanout 600um Sc APC + πλεξίδα 0.5m οπτικών ινών IEC Sc UPC

 

Fanout το οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι αποτελείται από έναν συνδετήρα και ένα ειδικό μήκος του καλωδίου ινών. Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS. Οι όλες πλεξίδες OMC είναι εργοστάσιο που επιθεωρείται και που εξετάζεται, με τα διαθέσιμα στοιχεία παρεμβαλλόμετρων κατόπιν αιτήματος.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης
  • Εύκαμπτος και εύκολος στην αποθήκευση ινών λουρίδων
  • Ευπροσδιόριστα χρώματα απομονωτών ινών υπό όλους τους όρους φωτισμού
  • Μειώνει το χρόνο εγκαταστάσεων
  • Αποφεύγει την ανακριβή επιδιόρθωση με το πιθανό κτύπημα ινών
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

Πληροφορίες προϊόντων

Αρίθμηση ινών 2 Τρόπος ινών 9/125μm
Type1 συνδετήρων SC/APC+SCUPC Συνδετήρας Type2 Unterminated
Τρόπος ινών 9/125μm OS2 Μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m
Μήκος κύματος 1310/1550nm Υλικό σακακιών LSZH
Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια

UPC≥50dB

APC≥65dB

Δόνηση ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

 

Επιλογή ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ

Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

OMC παρέχει επίσης ένα πλήρες σύνολο υπηρεσιών cOem, όπως ο συνδετήρας ινών, το μήκος, το χρώμα, ο βαθμός ινών, η προδιαγραφή, το υλικό, η συσκευασία κ.λπ.

 

 

 

 

Συσκευασία & μαρκάρισμα

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

Sc APC + Sc UPC Fanout σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων πλεξίδων με τη χαμηλή πίσω απώλεια αντανάκλασης

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.