Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο κορμών mpo

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

Κίνα 48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο κορμών mpo

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

Το καλώδιο κορμών MPO, μια οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση στη χρονοβόρα λήξη τομέων, σχεδιάζεται για την ίνα υψηλής πυκνότητας επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων. Βελτιστοποιείται για 40G QSFP και SR4 CSR4, την άμεσες σύνδεση οπτικής 100G QSFP28 SR4 και τις εφαρμογές κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας.
 

Προ-ολοκληρωμένη τεχνολογία-πολικότητα MTP/MPO

Ο τύπος Α τριών μεθόδων πολικότητας, ο τύπος Β και ο τύπος Γ χρησιμοποιούνται για να εγγυηθούν στο σωστό βισμούθιο την κατευθυντική κατανομή.
Παρακαλώ σημειώστε: Όταν συνδέεται με δύο 40G QSFP+transceivers, παρακαλώ επιλέξτε το σταυρό τύπων Β ως πολικότητα όταν συνδέεται με άλλο εξοπλισμό όπως η κασέτα MPO LGX, μπορείτε να επιλέξετε οποιων δήποτε από τις πολικότητες καθώς χρειάζεστε.

Καλώδιο MPO


Σημείωση: Μέγιστα εύρη ζώνης των διαφορετικών πολλαπλού τρόπου ινών

OM1 62,5 πυρήνας 10GBit um μέχρι 33 μέτρα, gigabit μέχρι 300m
OM2 50 πυρήνας 10GBit um μέχρι 82 μέτρα, gigabit μέχρι 500m
OM3 50 πυρήνας um, λέιζερ Optimized_10GBit μέχρι 300 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m
OM4 50 πυρήνας um, λέιζερ Optimized_10GBit μέχρι 550 μέτρα, gigabit μέχρι 1000m

 

Δομή καλωδίων:

δομή καλωδίων

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Βασισμένος στην ΑΜ συνδετήρας πολυ-ινών, 36-144 λήξεις συνδετήρων ινών και συνελεύσεις

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO/MTP καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales 5

Τηλ.:: +8618938657420

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα