Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Κίνα APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής
APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC APC - APC SM 12 LC ίνες

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Δυτική Ένωση, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
λειτουργία: LC APC - APC SM 2.0MM LSZH LC Απώλεια εισαγωγής: ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
επιστροφή απώλεια: ≥60dB καλώδιο OD: 2.0mm
Τύπος Fiber: 9/125 ενιαίος τρόπος Υλικό: PVC/LSZH σακάκι
Πολωνικός τύπος: APC μήκος κύματος: 1310/1550nm
Πιστοποίηση: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Θερμοκρασία αποθήκευσης: -45~85°C

Προσαρμοσμένο APC LC - APC 12 ινών ενιαίο τρόπου καλώδιο 2.0mm LC μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος οπτικό σκοινί μπαλωμάτων SM LSZH

Τα καλώδια μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος είναι καλώδια εγκαταστάσεων που είναι κατάλληλα για στα κτήρια, πρώτιστα στους αγωγούς καλωδίων και τους δίσκους καλωδίων. Μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε ως σπονδυλική στήλη οικοδόμησης ή οριζόντια διανομή, και λειτουργούν σε ένα ανεξέλεγκτο ή σκληρό περιβάλλον.

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων OMC κατασκευάζονται και εξετάζονται σύμφωνα με τους βιομηχανικά τυποποιημένους της TIA 604 (FOCIS), IEC 61754 και YD/T. OM1, τύποι ινών OM2, OM3, OM4, OM5 ή OS2 για να ικανοποιήσει απαίτηση Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet και κανάλι μεγάλων ινών. Κάθε λήξη μέσω της αυστηρής δοκιμής παραμέτρου για να εξασφαλίσει τον υψηλότερο στην απόδοση δικτύων.


Πρότυπα συνδετήρα:

LC: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.


Συσκευασία & παράδοση:

Λεπτομέρειες συσκευασίας

1.Fumigation του ξύλινου τυμπάνου, το τύμπανο ή το ξύλινο τύμπανο
2.carton κιβώτιο
3.customized

Λιμένας:  Shenzhen


 

Περιγραφή:

Καλώδιο οπτικών ινών απόδοσης ασφαλίστρου

Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται για τις συνδέσεις στο κέντρο δεδομένων, CATV, τον εξοπλισμό δοκιμής ινών, το τοπικό LAN, τα δίκτυα τηλεπικοινωνιών, FTTx, τα δωμάτια επικοινωνίας, το σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών, την ετοιμότητα αμυντικού αγώνα, κ.λπ.
APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD
APC (γωνία 8-βαθμού)

Το ψαρευμένο πρόσωπο τελών του APC συνδετήρα αναγκάζει το απεικονισμένο φως για να απεικονίσει διαγωνίως στην επένδυση. APC οι συνδετήρες προτιμώνται για τις τηλεοπτικές εφαρμογές μεταφορών και FTTx σημάτων RF.

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD
Προσαρμοσμένες υλικό σακακιών και διάμετρος καλωδίων
APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD
APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Οπτικές προδιαγραφές: 

 

Συνδετήρας LC Σακάκι OD (χιλ.) 12cores: 12.5mm
Τρόπος ινών 9/125μm Χρώμα σακακιών SM: Κίτρινος/μπλε/λευκό
Πολωνικά APC Μήκος κύματος SM: 1310/1550nm
Τύπος καλωδίων Ξεμπλοκάρισμα πολυ-ινών καλώδιο 2.0mm μονάδων Υλικό σακακιών LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB (βαθμός Γ IEC) Απώλεια εισαγωγής ≤0.12dB (βαθμός Β IEC)
Επιστροφής απώλεια SM APC ≥ 60dB (λ.) &Vibration ανταλλαξιμότητας ≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85°C

Σχετικά προϊόντα:

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Διπλό σκοινί μπαλωμάτων Zipcord E2000

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

Fan-out 2.0mm κορδελλών πλεξίδα ινών καλωδίων

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

ST-ST ξεμπλοκάρισμα – καλώδια μπαλωμάτων ινών ουρών 2.0mm


Εφαρμογή:

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD
                                 Τοπικό LAN και ΩΧΡΌ δίκτυο ευρυζωνικό FTTH τηλεπικοινωνιών CATV


Συσκευασία

Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

1. τσάντα 2 PE μόνος-σφραγίδων. Τσάντα φυσαλίδων 3. Χαρτοκιβώτιο 4 εγγράφου. fumig-ελεύθερη παλέτα


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

 

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD


Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD

APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD APC σκοινιού LC μπαλωμάτων οπτικών ινών SM LSZH - APC 12 ίνες 2.0mm APC στίλβωση LC καλωδίων OD


FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: 李晗

Τηλ.:: +8618682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα