Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικό κατανεμητή

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οπτικό κατανεμητή

(21)
Κίνα Το προσαρμοσμένο πλαίσιο 12 διανομής οπτικών ινών Sc/LC/FC/E2000/MPO ράφι λιμένων τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων εργοστάσιο

Το προσαρμοσμένο πλαίσιο 12 διανομής οπτικών ινών Sc/LC/FC/E2000/MPO ράφι λιμένων τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων

19» το ράφι λιμένων Sc/LC/του ST/FC/E2000/MPO 24 1U τοποθετεί το πλαίσιο διανομής ινών επιτροπής μπαλωμάτων Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιού... Read More
2019-07-18 14:02:24
Κίνα 19» επιτροπή μπαλωμάτων Sc 1U διπλή 24 γλιστρώντας πλαίσιο διανομής συρταριών λιμένων εργοστάσιο

19» επιτροπή μπαλωμάτων Sc 1U διπλή 24 γλιστρώντας πλαίσιο διανομής συρταριών λιμένων

19» 1U διπλό Sc μπαλωμάτων πλαίσιο διανομής συρταριών επιτροπής γλιστρώντας Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιούνται για να διανείμουν και να πρ... Read More
2019-07-18 13:17:31
Κίνα 144F το ράφι τοποθετεί οπτικής ίνας διανομής λογικό σχεδιάγραμμα δομών πλαισίων το μοναδικό εργοστάσιο

144F το ράφι τοποθετεί οπτικής ίνας διανομής λογικό σχεδιάγραμμα δομών πλαισίων το μοναδικό

το ράφι 3U LC 144F τοποθετεί το εκφορτωμένο οπτικής ίνας διανομής λογικό σχεδιάγραμμα δομών πλαισίων μοναδικό Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποι... Read More
2019-02-27 20:18:08
Κίνα Simplex Sc/διπλό οπτικό πλαίσιο διανομής LC, μονάδα διανομής οπτικών ινών 24 λιμένων εργοστάσιο

Simplex Sc/διπλό οπτικό πλαίσιο διανομής LC, μονάδα διανομής οπτικών ινών 24 λιμένων

Οπτικό πλαίσιο διανομής, γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 19 " 1U - simplex Sc 24ports/ντούμπλεξ LC εκφορτωμένα Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινώ... Read More
2018-12-31 12:09:43
Κίνα 19» επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 1U γλιστρώντας με την πόρτα εργοστάσιο

19» επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 1U γλιστρώντας με την πόρτα

19 " επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 1U γλιστρώντας με την πόρτα, οπτικά Sc/LC πλαισίων 24ports διανομής εκφορτωμένα Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που ... Read More
2018-12-31 10:18:37
Κίνα Πλήρες φορτωμένο οπτικό πλαίσιο διανομής 48 ινών εργοστάσιο

Πλήρες φορτωμένο οπτικό πλαίσιο διανομής 48 ινών

το μονοκατευθυντικό οπτικό πλαίσιο διανομής 1U 24ports LC UPC, γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 19 " 1U 48 ίνες Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινώ... Read More
2018-12-31 10:18:10
Κίνα 2U 19» γλιστρώντας πλαίσιο διανομής συρταριών οπτικό, μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων ινών CRS υλική εργοστάσιο

2U 19» γλιστρώντας πλαίσιο διανομής συρταριών οπτικό, μαύρη επιτροπή μπαλωμάτων ινών CRS υλική

επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 2U 19 η " γλιστρώντας, οπτικό πλαίσιο 48ports/96Fibers LC/SC διανομής ξεφόρτωσε το μαύρο υλικό CRS Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα 24 ίνες/24 μονοκατευθυντικός πλήρης Sc SM πλαισίων διανομής λιμένων οπτικός που φορτώνεται 19 ίντσα 1U εργοστάσιο

24 ίνες/24 μονοκατευθυντικός πλήρης Sc SM πλαισίων διανομής λιμένων οπτικός που φορτώνεται 19 ίντσα 1U

19 " πλαίσιο διανομής 1U το οπτικό, γλιστρώντας μπάλωμα επιτροπή-24ports ινών συρταριών/ντούμπλεξ Sc 48fibers SM Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμο... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Πλήρης φορτωμένη απωθητική ουσία 24 λιμένες 48 επιτροπής διανομής οπτικών ινών ντούμπλεξ Sc SM ινών εργοστάσιο

Πλήρης φορτωμένη απωθητική ουσία 24 λιμένες 48 επιτροπής διανομής οπτικών ινών ντούμπλεξ Sc SM ινών

19 " πλαίσιο διανομής Sc SM 24ports το οπτικό, γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών 19 " 1U 48 ντούμπλεξ Sc SM ινών Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινώ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Οπτικό πλαίσιο διανομής Sc/LC, 12 εκφορτωμένη λιμένες εύκολη λειτουργία επιτροπής μπαλωμάτων εργοστάσιο

Οπτικό πλαίσιο διανομής Sc/LC, 12 εκφορτωμένη λιμένες εύκολη λειτουργία επιτροπής μπαλωμάτων

Γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων ινών συρταριών Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 12ports διανομής 19 " 1U εκφορτωμένο Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιούντ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.