Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

εσωτερικό καλώδιο ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

εσωτερικό καλώδιο ινών

(14)
Κίνα Αντιδιαβρωτικό 3*2mm εσωτερικό καλώδιο ινών, επίπεδο καλώδιο πτώσης ινών ελεφαντόδοντου πεταλούδων εργοστάσιο

Αντιδιαβρωτικό 3*2mm εσωτερικό καλώδιο ινών, επίπεδο καλώδιο πτώσης ινών ελεφαντόδοντου πεταλούδων

SM 9/125 2F 3*2mm 2FRP LSZH πεταλούδων επίπεδο καλώδιο πτώσης ινών ελεφαντόδοντου θωρακισμένο εσωτερικό Το εσωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH χρησιμοποιεί την επίπεδη δομή πεταλούδων, η της οποίας μονάδα οπτικής ίνα... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Καλώδιο πτώσης ινών πεταλούδων οριζόντια άσπρο εσωτερικό εργοστάσιο

Καλώδιο πτώσης ινών πεταλούδων οριζόντια άσπρο εσωτερικό

SM 9/125 άσπρο εσωτερικό καλώδιο πτώσης ινών 3*2mm 2FRP LSZH Το εσωτερικό καλώδιο πτώσης FTTH χρησιμοποιεί την επίπεδη δομή πεταλούδων, η της οποίας μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Δύο που η παράλλ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Πορτοκαλί εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών με το σωλήνα χάλυβα εργοστάσιο

Πορτοκαλί εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών με το σωλήνα χάλυβα

ΚΚ 50/125 διπλό καλώδιο ινών 3mm LSZH πορτοκαλί θωρακισμένο εσωτερικό με το σωλήνα χάλυβα Το θωρακισμένο καλώδιο είναι ένα ειδικό καλώδιο με έναν σωλήνα ανοξείδωτου μέσα στο καλώδιο που θα μπορούσε να προστατεύ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα ΚΚ 50/125 διπλό 3mm εσωτερικό καλώδιο ινών, μαύρο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου PE θωρακισμένο ενιαίο εργοστάσιο

ΚΚ 50/125 διπλό 3mm εσωτερικό καλώδιο ινών, μαύρο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου PE θωρακισμένο ενιαίο

ΚΚ 50/125 διπλό 3mm μαύρο καλώδιο ινών PE θωρακισμένο εσωτερικό με το σωλήνα χάλυβα Το θωρακισμένο καλώδιο είναι ένα ειδικό καλώδιο με έναν σωλήνα ανοξείδωτου μέσα στο καλώδιο που θα μπορούσε να προστατεύσει το ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Αδιάβροχη διπλή 3mm εσωτερική οπτικών ινών υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης δομών καλωδίων απλή εργοστάσιο

Αδιάβροχη διπλή 3mm εσωτερική οπτικών ινών υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης δομών καλωδίων απλή

ΚΚ OM3 50/125 διπλό καλώδιο ινών 3mm Aqua LSZH θωρακισμένο εσωτερικό με το σωλήνα χάλυβα Το θωρακισμένο καλώδιο είναι ένα ειδικό καλώδιο με έναν σωλήνα ανοξείδωτου μέσα στο καλώδιο που θα μπορούσε να προστατεύσ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Υψηλός αντι - πίεση 62.5/125 εσωτερικός μικρός OD οπτικών ινών σωλήνας προστασίας ανοξείδωτου καλωδίων εργοστάσιο

Υψηλός αντι - πίεση 62.5/125 εσωτερικός μικρός OD οπτικών ινών σωλήνας προστασίας ανοξείδωτου καλωδίων

ΚΚ 62.5/125 OM1 διπλό 3mm μαύρο καλώδιο ινών PE θωρακισμένο εσωτερικό με το σωλήνα χάλυβα Το θωρακισμένο καλώδιο είναι ένα ειδικό καλώδιο με έναν σωλήνα ανοξείδωτου μέσα στο καλώδιο που θα μπορούσε να προστατεύ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Μονοκατευθυντικό 3mm γκρίζο εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών με την άριστη μηχανική απόδοση εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό 3mm γκρίζο εσωτερικό καλώδιο οπτικών ινών με την άριστη μηχανική απόδοση

ΚΚ 62.5/125 μονοκατευθυντικό 3mm γκρίζο LSZH θωρακισμένο εσωτερικό καλώδιο ινών OM1 με το σωλήνα χάλυβα Το θωρακισμένο καλώδιο είναι ένα ειδικό καλώδιο με έναν σωλήνα ανοξείδωτου μέσα στο καλώδιο που θα μπορούσ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Χαλαρή φλόγα καλωδίων ινών απομονωτών κίτρινη εσωτερική - καθυστερών SM 9/125 0.9mm ελαφριά εργοστάσιο

Χαλαρή φλόγα καλωδίων ινών απομονωτών κίτρινη εσωτερική - καθυστερών SM 9/125 0.9mm ελαφριά

SM 9/125 0.9mm χαλαρό απομονωτών κίτρινο καλώδιο ινών ινών εσωτερικό Η αποθηκευμένη ίνα παράγεται όπως η ίνα τυλίγεται από LSZH/PVC/Hytrel το υλικό απομονωτών. Η επιλογή της ίνας κορυφαίας ποιότητας, ο συγκεκρι... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Διπλό καλώδιο διπλό δίδυμο επίπεδο OM3 2F 3.1*5.2mm οπτικών ινών σακακιών εσωτερικό σφιχτό αποθηκευμένο εργοστάσιο

Διπλό καλώδιο διπλό δίδυμο επίπεδο OM3 2F 3.1*5.2mm οπτικών ινών σακακιών εσωτερικό σφιχτό αποθηκευμένο

Διπλό δίδυμο επίπεδο OM3 2F 3.1*5.2mm εσωτερικό καλώδιο ινών LSZH Aqua Η διπλή επίπεδη καλωδίων ίνα απομονωτών χρήσης 900um flame-retardant σφιχτή ως μέσο οπτικών επικοινωνιών, η σφιχτή ίνα απομονωτών που τυλίγ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Διπλό καλώδιο οπτικών ινών σακακιών εσωτερικό σφιχτό αποθηκευμένο εργοστάσιο

Διπλό καλώδιο οπτικών ινών σακακιών εσωτερικό σφιχτό αποθηκευμένο

Διπλό δίδυμο επίπεδο SM 2F 3.1*5.2mm κίτρινο εσωτερικό καλώδιο ινών LSZH Η διπλή επίπεδη καλωδίων ίνα απομονωτών χρήσης 900um flame-retardant σφιχτή ως μέσο οπτικών επικοινωνιών, η σφιχτή ίνα απομονωτών που τυλ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.