Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Κίνα καλύτερος καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Καλώδιο κορμών MTP στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Κασέτα MPO MTP στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Οπτικών Ινών Pigtail στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Οπτικό κατανεμητή στις πωλήσεις
Κίνα καλύτερος Κασέτα MPO MTP στις πωλήσεις
Περιήγηση στις κατηγορίες :

καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο & καλώδιο κορμών mpo

Σχετικά με εμάς
Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται, ένας πιστοποιημένος κατασκευαστής του ISO 9001:2015, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει κατασκευάσει και έχει εξαγάγει FTTX τηλεγραφώντας τα προϊόντα από το 2007. Εστιάζουμε ...
εργοστάσιο Περιήγηση
Κτήριο OMC Γραφείο OMC Καλώδιο μπαλωμάτων και εργαστήριο πλεξίδων Εργαστήριο καλωδίων των FO MPO/MTP εργαστήριο Εργαστήριο θραυστών PLC Εργαστήριο προσαρμοστών...
Ποιοτικός έλεγχος
Ποιοτικός έλεγχος OMC. IQC IPQC FQC OQC Εξουσιοδότηση Η σημασία της περιορισμένης εξουσιοδότησης για να παραδώσει την ελεύθερη λειτουργία ανησυχίας και να αποβάλει το κόστος που συνδέεται με τις επισκευές εξουσιοδότησης, ...
Επικοινωνήστε μαζί μας
Διεύθυνση : 9F Νο 2 BLDG, πάρκο τεχνολογίας Guole, No.1 Lirong Rd, οδός Dalang, περιοχή Longhua, 518109, Shenzhen Κίνα.
Τηλέφωνο εργασίας :
86-755-2916-3551(Ο χρόνος εργασίας)
86-189-3865-7420(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-755-8526-6015
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.