Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο ινών

Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας

Κίνα Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Τυποποιημένο χαλαρό θωρακισμένο καλώδιο Ⅰ GYTY53 σωλήνων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500m
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1KM σε ένα ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε μια εβδομάδα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000KM το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: COem ή OMC
Αριθμός Μοντέλου:: Τυποποιημένο χαλαρό θωρακισμένο καλώδιο Ⅰ GYTY53 σωλήνων Αρίθμηση ινών:: 2-144F
Εκτίμηση ευφλέκτου:: LSZH χρώμα επιστρώματος:: μαύρος
Εκτατή δύναμη (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 400/1320N Φορτίο συντριβής (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 200/1000 (N/100mm)
200/1000 (N/100mm):: 10D/20D (χιλ.) Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -20 σε +60°C

Τυποποιημένο χαλαρό σωλήνων θωρακισμένο καλώδιο ινών καλωδίων Ⅰ GYTY53 υπαίθριο

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ένα χαλύβδινο σύρμα, που τυλίγεται μερικές φορές με το πολυαιθυλένιο το (PE) για το καλώδιο με την υψηλή αρίθμηση ινών, εντοπίζει στο κέντρο του πυρήνα ως μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και υλικά πληρώσεως) είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης σε έναν συμπαγή και κυκλικό πυρήνα καλωδίων. Τον πυρήνα καλωδίων γεμίζουν με την ένωση πλήρωσης για να το προστατεύσει από την είσοδο νερού, πέρα από την οποία μια λεπτή εσωτερική θήκη PE εφαρμόζεται. Αφότου εφαρμόζεται κατά μήκος το PSP πέρα από την εσωτερική θήκη, το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια εξωτερική θήκη PE.

 

Χαρακτηριστικά

 

Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

Αντίσταση και ευελιξία συντριβής

Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:

Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων

100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων

Ενίσχυση PSP moisture-proof

Νερό-εμποδίζοντας υλικό

 

Πρότυπα: IEC 60794-1.

 

Τεχνικές παράμετροι.

 

Αριθμός μερών. Ίνες Σωλήνες

Καλώδιο OD

(χιλ.)

Βάρος

Kg/km

Εκτατή δύναμη

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Αντίσταση συντριβής

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός/δυναμικός

(χιλ.)

GYTY53-2~6X 2~6 1 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-8~12X 8~12 2 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-14~18X 14~18 3 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-20~24X 20~24 4 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-26~30X 26~30 5 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-32~36X 32~36 6 13 169 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-38~48X 38~48 4 14.4 200 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-50~60X 50~60 5 14.4 200 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-62~72X 62~72 6 15 215 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-74~84X 74~84 7 16.6 253 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-86~96X 86~96 8 16.6 253 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-98~108X

98~10

8

9 18.0 290 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-110~120X 110~120 10 18.0 290 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-122~132X 122~132 11 19.7 343 1000/3000 1000/3000 10D/20D
GYTY53-134~144X 134~144 12 19.7 343 1000/3000 1000/3000 10D/20D

 

Σημείωση:

Το επίθημα Χ δείχνει τον τύπο ινών.

Η ονομαστική αξία του εξωτερικού πάχους θηκών PE είναι 1.8mm. Η ονομαστική αξία του πάχους εσωτερικών θηκών PE είναι 0.8mm.

Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας

OMC προσφέρει δύο τύπους συσκευασιών καλωδίων. Η συσκευασία 1 είναι συνήθως για τα εσωτερικά, ελαφριά καλώδια. Η συσκευασία 2 είναι συνήθως για τα υπαίθρια, βαρέων βαρών καλώδια. Συνήθως συνδέουμε μόνο την έκθεση δοκιμής σχετικά με την έξω συσκευασία του καλωδίου, αλλά θα μπορούσαμε επίσης να χαρακτηρίσουμε ως απαιτήσεις σας.

 

Υγρασία - απόδειξης υπαίθρια απόδοση ινών μηχανική καλωδίων καλός και θερμοκρασίας

 

 

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.