Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Εργαλεία οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Εργαλεία οπτικών ινών

(14)
Κίνα LC & η MU ένα χτυπά το καθαρότερο μπλε χρώμα 1.25mm για το συνδετήρα και τον προσαρμοστή εργοστάσιο

LC & η MU ένα χτυπά το καθαρότερο μπλε χρώμα 1.25mm για το συνδετήρα και τον προσαρμοστή

LC & η MU ένα χτυπά το καθαρότερο μπλε χρώμα 1.25mm για τη χρήση συνδετήρων και προσαρμοστών Ο καθαριστής LC/MU είναι μια υψηλής απόδοσης συσκευή που σχεδιάζεται για τον καθαρισμό ferrule τα τέλη τουπροσώπων τω... Read More
2019-02-27 21:02:33
Κίνα Μικρή φορητή ίνα που συνδέει τη μηχανή με SOC Jig/8 ξένη γλώσσα λογισμικό εργοστάσιο

Μικρή φορητή ίνα που συνδέει τη μηχανή με SOC Jig/8 ξένη γλώσσα λογισμικό

Μικρό φορητό Splicer τήξης μαύρο χρώμα με Jig SOC και 8 ξένης γλώσσας το λογισμικό Omcfs-115 φορητό Splicer τήξης, με την αναλογία τιμών υψηλής επίδοσης, είναι το κύριο προϊόν της επιχείρησής μας. Με την έξυπνη ... Read More
2019-02-27 20:39:06
Κίνα Πλαστικά εργαλεία 5,6» οθόνη επαφής ΛΦ-480 οπτικών ινών οπτικό Reflectometer χρονικών περιοχών OTDR εργοστάσιο

Πλαστικά εργαλεία 5,6» οθόνη επαφής ΛΦ-480 οπτικών ινών οπτικό Reflectometer χρονικών περιοχών OTDR

Γκρίζα πλαστική 5,6 υπαίθριος-ενισχυμένη ίντσα οθόνη επαφής ΛΦ-480 χρώματος οπτικό Reflectometer χρονικών περιοχών OTDR για μόνο τη χρήση SM Χαρακτηριστικά γνωρίσματα § υπαίθριος-ενισχυμένη 5,6-ίντσα οθόνη επαφ... Read More
2019-02-26 13:47:21
Κίνα 400 φορές μικροσκόπιο επιθεώρησης οπτικών ινών εργοστάσιο

400 φορές μικροσκόπιο επιθεώρησης οπτικών ινών

400 φορές μικροσκόπιο επιθεώρησης οπτικών ινών λαβών για LC/το Sc/FC/το ST/τη MU/E2000, συνδετήρας και των δύο 2.5mm το /1.25mm Με τους προσαρμοστές 2.5mm & 1.25mm για τους συνδετήρες LC & Sc & του ST & FC, το ... Read More
2018-12-31 10:17:55
Κίνα Dia. 2.5mm X 60mm θερμότητα μανικιών συναρμογών τήξης συρρικνώνονται το σαφές χρώμα σωληνώσεων εργοστάσιο

Dia. 2.5mm X 60mm θερμότητα μανικιών συναρμογών τήξης συρρικνώνονται το σαφές χρώμα σωληνώσεων

Dia. 2.5mm X 60mm θερμότητα μανικιών συναρμογών τήξης μελών stell συρρικνώνονται το σαφές χρώμα προστάτη σωληνώσεων ινών Αυτό το μανίκι προστασίας τήξης χρησιμοποιεί τα μικρότερα συστατικά από τυποποιημένα και ... Read More
2018-08-13 14:42:26
Κίνα Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface εργοστάσιο

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

Τα εργαλεία οπτικών ινών του Sc/FC/του ST/E2000 ένα χτυπούν τον καθαριστή - 2.5mm για ferrule endface που καθαρίζει, 800 καθαρίζουν Η οπτική ίνα καθαρός-μίνι που σχεδιάζει λειτουργεί ειδικά καλά με το LC, MU, ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου εργοστάσιο

Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου

Εργαλεία οπτικών ινών του ψαλιδιού/του κόπτη Kevlar οπτικών ινών για τη kelvar περικοπή όλου του εσωτερικού καλωδίου Ο κόπτης ψαλιδιού Kevlar οπτικών ινών εφαρμόζεται στην κοπή του Kevlar με υψηλό - χάλυβας ποι... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Εργαλεία οπτικών ινών ανοξείδωτου, ανθεκτικό Stripper καλωδίων πτώσης σχεδίου FTTH κλιμάκων εργοστάσιο

Εργαλεία οπτικών ινών ανοξείδωτου, ανθεκτικό Stripper καλωδίων πτώσης σχεδίου FTTH κλιμάκων

Εργαλεία οπτικών ινών stripper fdcs-23 καλωδίων πτώσης Ftth για το γδύσιμο καλωδίων πτώσης FTTH Ειδικά χρησιμοποιημένος στην εγκατάσταση FTTH για να αφαιρέσει το σακάκι του καλωδίου πτώσης FTTH Είναι πολύ χρήσι... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Αντιολισθητικά εργαλεία οπτικών ινών καμία υψηλή ασφάλεια ρυθμίσεων για το γδύσιμο καλωδίων εργοστάσιο

Αντιολισθητικά εργαλεία οπτικών ινών καμία υψηλή ασφάλεια ρυθμίσεων για το γδύσιμο καλωδίων

Εργαλεία οπτικών ινών Stripper cCfs-3 καλωδίων οπτικών ινών για το εσωτερικό γδύσιμο καλωδίων, λουρίδα 250 - 900um, καλώδιο 1,6 - 3.0mm Αυτό το stripper cCfs-3 είναι υψηλού - ποιότητα και εύκολος για τη λειτουρ... Read More
2018-08-13 11:29:49
Κίνα Ελαφρύ Stripper καλωδίων οπτικών ινών για το γδύσιμο 250 - 900um του καλωδίου 1,6 - 3.0mm εργοστάσιο

Ελαφρύ Stripper καλωδίων οπτικών ινών για το γδύσιμο 250 - 900um του καλωδίου 1,6 - 3.0mm

Εργαλεία οπτικών ινών Stripper κνς-3 καλωδίων οπτικών ινών για το εσωτερικό γδύσιμο καλωδίων, λουρίδα 250 - 900um, καλώδιο 1,6 - 3.0mm Αυτό το stripper κνς-3 είναι υψηλού - ποιότητα και εύκολος για τη λειτουργί... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.