Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

καλώδιο κορμών mpo

Καλύτερα προϊόντα
 50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

 Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

 Ζωηρόχρωμη θηλυκή Loopback ενότητα Senko MPO SM/ΚΚ 8F/12F/24F Polairty Α και Β

Ζωηρόχρωμη θηλυκή Loopback ενότητα Senko MPO SM/ΚΚ 8F/12F/24F Polairty Α και Β

καλώδιο κορμών mpo

Σύντομο μήκος 10cm καλώδια 12F MPO/MTP μπαλωμάτων οπτικών ινών - LC πολλαπλού τρόπου OM3

Σύντομο μήκος 10cm καλώδια 12F MPO/MTP μπαλωμάτων οπτικών ινών - LC πολλαπλού τρόπου OM3

MPO σε MPO θηλυκός τύπος καλωδίων OS2 LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών μια 12 ίνα 9/125

MPO σε MPO θηλυκός τύπος καλωδίων OS2 LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών μια 12 ίνα 9/125

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

12F - σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 24F MPO μια πολικότητα Β Γ για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD που τηλεγραφεί τα καλώδια μπαλωμάτων ινών για τη λύση Datacenter

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, καλώδιο κορμών οπτικών ινών MPO/MTP

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, καλώδιο κορμών οπτικών ινών MPO/MTP

Μπλε καλώδιο οπτικών ινών χρώματος MPO προ - ολοκληρωμένα 25M για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

Μπλε καλώδιο οπτικών ινών χρώματος MPO προ - ολοκληρωμένα 25M για το κέντρο δεδομένων 40G/100G

Θηλυκό LC UPC κορμών SM 12F MPO καλώδιο λουριών καλωδίων MPO με την μπλε έξοχη χαμηλή απώλεια καλωδίων LSZH ανεμιστήρων 2.0mm έξω

Θηλυκό LC UPC κορμών SM 12F MPO καλώδιο λουριών καλωδίων MPO με την μπλε έξοχη χαμηλή απώλεια καλωδίων LSZH ανεμιστήρων 2.0mm έξω

72 εύκαμπτο κίτρινο χρώμα καλωδίων κορμών πυρήνων MPO για τις λύσεις κέντρων δεδομένων

72 εύκαμπτο κίτρινο χρώμα καλωδίων κορμών πυρήνων MPO για τις λύσεις κέντρων δεδομένων

Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|