Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

καλώδιο κορμών mpo

Καλύτερα προϊόντα
8 - καλώδιο 24cores Mtp/καλώδιο SM OS2 κορμών MPO OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 για την τηλεγράφηση κέντρων δεδομένων 40G/100G/400G

8 - καλώδιο 24cores Mtp/καλώδιο SM OS2 κορμών MPO OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 για την τηλεγράφηση κέντρων δεδομένων 40G/100G/400G

50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

50 / 125 δυναμωμένο 900um Fanout MPO καλώδιο 24F με την ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία

Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

Η θηλυκή ενότητα Loopback ινών τύπων MPO για τη δοκιμή διαβιβάζει και τη λήψη των λειτουργιών

καλώδιο κορμών mpo

12F θηλυκό στο αρσενικό καλώδιο ΚΚ OM3 Aqua MPO 3,0 LSZH κορμός

12F θηλυκό στο αρσενικό καλώδιο ΚΚ OM3 Aqua MPO 3,0 LSZH κορμός

καλώδιο κορμών μέτρων MPO 9/125um 100Gbps LSZH 24F 2

καλώδιο κορμών μέτρων MPO 9/125um 100Gbps LSZH 24F 2

100Gbps 24F 50/125 οπτικό σκοινί μπαλωμάτων OM3 LSZH MPO

100Gbps 24F 50/125 οπτικό σκοινί μπαλωμάτων OM3 LSZH MPO

Καλώδιο OM3 12F 12 Fanout 0.9mm κορμών MPO χρώματος αρσενικό MPO σε LC UPC με Auqe LSZH

Καλώδιο OM3 12F 12 Fanout 0.9mm κορμών MPO χρώματος αρσενικό MPO σε LC UPC με Auqe LSZH

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC

θηλυκό καλωδίων 9/125μm κορμών 12F SM MPO στο θηλυκό συνδετήρα 3.0mm LSZH γύρω από το καλώδιο με την πολικότητα Β της 3M

θηλυκό καλωδίων 9/125μm κορμών 12F SM MPO στο θηλυκό συνδετήρα 3.0mm LSZH γύρω από το καλώδιο με την πολικότητα Β της 3M

Θηλυκό καλωδίων OM3 3.0mm 5M 50/125μm 24F Senko MPO κορμών MPO στο θηλυκό LSZH καλώδιο Aqua MPO

Θηλυκό καλωδίων OM3 3.0mm 5M 50/125μm 24F Senko MPO κορμών MPO στο θηλυκό LSZH καλώδιο Aqua MPO

Αρσενικό καλωδίων OM3 24F MPO κορμών MPO Fanout 0.9mm 50/125μm 0.3m Aque LSZH LC UPC

Αρσενικό καλωδίων OM3 24F MPO κορμών MPO Fanout 0.9mm 50/125μm 0.3m Aque LSZH LC UPC

Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|