Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Καλώδιο κορμών MTP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο κορμών MTP

(28)
Κίνα Άριστο καλώδιο κίτρινο LSZH 20M κορμών επανάληψης 12F MTP για το κέντρο δεδομένων HD εργοστάσιο

Άριστο καλώδιο κίτρινο LSZH 20M κορμών επανάληψης 12F MTP για το κέντρο δεδομένων HD

APC καλωδίων MTP κορμών 12F MTP το αρσενικό APC αρσενικό G657A1 κίτρινο LSZH 20M τύπος Β MTP ελίτ για το κέντρο δεδομένων HD, αυτό σχεδίασε για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότη... Read More
2019-09-09 16:59:11
Κίνα 900um εύκολο Fanout επέκτασης 12F MTP καλώδιο για τις επιτροπές ραφιών HD στο κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

900um εύκολο Fanout επέκτασης 12F MTP καλώδιο για τις επιτροπές ραφιών HD στο κέντρο δεδομένων

Αρσενικό καλωδίων 12F MTP κορμών MTP - Sc SM fanout 0.35M τύπος Α 9/125 0.9mm ελίτ καλωδίων LSZH μπαλωμάτων Mtp-Sc fanout τα καλώδια κορμών παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή ... Read More
2019-09-09 16:59:11
Κίνα Καλό καλώδιο 12 ινών ανταλλαξιμότητας MTP ίνες για 40G στα ποσοστά μετάδοσης 10G εργοστάσιο

Καλό καλώδιο 12 ινών ανταλλαξιμότητας MTP ίνες για 40G στα ποσοστά μετάδοσης 10G

Αρσενικό ελίτ MTP καλωδίων κορμών - FC UPC 12 fanout 2.0mm 0.5M συνελεύσεων LSZH καλωδίων ινών OS2 9/125um 3.0mmharness, δέσμη Fan-Out 3.0mm, 2.0mm διάμετρος & μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m σακάκι καλωδίων 3.0mm, ... Read More
2019-09-09 16:59:11
Κίνα Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος εργοστάσιο

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

APC καλωδίων MTP κορμών OM4 MTP το θηλυκό APC στο θηλυκό 12F ροδανιλίνης LSZH MTP τύπο Β ελίτ με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος, αυτό σχεδίασε για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκ... Read More
2019-09-09 16:59:10
Κίνα Πολυσύνθετος APC MTP συνδετήρας 20 μέτρα 12 μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο ινών 50N εργοστάσιο

Πολυσύνθετος APC MTP συνδετήρας 20 μέτρα 12 μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο ινών 50N

APC 12F MTP το θηλυκό APC θηλυκό G657A1 κίτρινο LSZH 20M τύπος Β MTP κορμών cableElite, αυτό σχεδίασε για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής 40G QSFP+ PLR4 Οι αμερικαν... Read More
2019-09-09 16:59:10
Κίνα Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 εργοστάσιο

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

θηλυκό ενότητας 24F OM4 MTP Loopback για τον τύπο coneection καλωδίων κορμών - 1, παρέχειέναπεριτυλιγμένοσήμαγιανα εξετάσειτημετάδοσηκαιλήψητωνλειτουργιών. Οι ενότητες MTP Loopback χρησιμοποιούνται ευρέως μέσα ... Read More
2019-09-09 16:59:10
Κίνα Προσαρμοσμένο θηλυκό καλωδίων MTP ξεμπλοκαρίσματος ελίτ τρόπου μήκους ενιαίο σε FC UPC 12 ίνες LSZH OS2 9/125 εργοστάσιο

Προσαρμοσμένο θηλυκό καλωδίων MTP ξεμπλοκαρίσματος ελίτ τρόπου μήκους ενιαίο σε FC UPC 12 ίνες LSZH OS2 9/125

Θηλυκό MTP σε FC UPC 12 κίτρινο προσαρμοσμένο μήκος 9/125 καλωδίων ξεμπλοκαρίσματος ελίτ τρόπου ινών LSZH OS2 ενιαίο Τα καλώδια λουριών MTP παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή ... Read More
2019-09-09 16:59:10
Κίνα Ενιαίο θηλυκό καλωδίων 12F MTP ξεμπλοκαρίσματος Harnesss τρόπου σε 6 LC UPC διπλό LSZH OS2 9/125 εργοστάσιο

Ενιαίο θηλυκό καλωδίων 12F MTP ξεμπλοκαρίσματος Harnesss τρόπου σε 6 LC UPC διπλό LSZH OS2 9/125

Το θηλυκό MTP στο ντούμπλεξ 12 καλώδιο 9/125 ξεμπλοκαρίσματος τρόπου ινών LSZH OS2 6 LC UPC ενιαίο προσάρμοσε το μήκος κίτρινο Τα καλώδια λουριών MTP παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμέ... Read More
2019-09-09 16:59:09
Κίνα 55dB τύπος καλωδίων OS2 LSZH κορμών επιστροφής απώλειας MTP ένας 12 ενιαίος τρόπος ινών 9/125 εργοστάσιο

55dB τύπος καλωδίων OS2 LSZH κορμών επιστροφής απώλειας MTP ένας 12 ενιαίος τρόπος ινών 9/125

MTP σε MTP θηλυκός τύπος OS2 LSZH μια 12 ίνα 9/125 ενιαίος κίτρινος καλωδίων κορμών τρόπου που προσαρμόζεται Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO ... Read More
2019-09-09 16:59:08
Κίνα σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική εργοστάσιο

σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών 12F MTP αρσενικό OM4 - αρσενική απώλεια ελίτ τύπων Β ανθεκτική

Σκοινί μπαλωμάτων MPO Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από Senko, Nissin, το σκοινί μπαλωμάτων Sumitomo κ.λπ. MPO είναι ένα είδ... Read More
2019-09-09 16:59:08
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.