Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(7)
Κίνα LC - Sc τρόπου ρυθμίζοντας οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων μακράς διαρκείας έκταση μήκους σκοινιού προσαρμοσμένη MCP εργοστάσιο

LC - Sc τρόπου ρυθμίζοντας οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων μακράς διαρκείας έκταση μήκους σκοινιού προσαρμοσμένη MCP

LC - Sc τρόπου ρυθμίζοντας οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων μακράς διαρκείας έκταση μήκους σκοινιού προσαρμοσμένη MCP Το ρυθμίζοντας σκοινί μπαλωμάτων τρόπου (MCP), επίσης γνωστό ως σκοινί μπαλωμάτων έναρξης ... Read More
2019-03-22 19:14:45
Κίνα 2mm καλωδίων 5dB εξασθενητών προσαρμοσμένες LC τιμές μείωσης μήκους ακριβείς εργοστάσιο

2mm καλωδίων 5dB εξασθενητών προσαρμοσμένες LC τιμές μείωσης μήκους ακριβείς

0-60dB ευθύγραμμος μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών με το συνδετήρα LC UPC Οι ενιαίοι μεταβλητοί οπτικοί εξασθενητές τρόπου επιτρέπουν στο χρήστη για να ποικίλουν με το χέρι τη μείωση του σήματος στην ίνα όπ... Read More
2019-02-25 17:21:18
Κίνα Ακρίβεια που γυαλίζει τον ευθύγραμμο οπτικό εξασθενητή πλήρως - συμβατό σύστημα με APC Sc τους συνδετήρες οπτικών ινών εργοστάσιο

Ακρίβεια που γυαλίζει τον ευθύγραμμο οπτικό εξασθενητή πλήρως - συμβατό σύστημα με APC Sc τους συνδετήρες οπτικών ινών

0-60dB ευθύγραμμος μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών με APC Sc το συνδετήρα Οι εξασθενητές χρησιμοποιούνται για να ελέγξουν την οπτική δύναμη σε μια ίνα. Συνδυάζονται συχνά με ένα ενεργό τμήμα συστημάτων για ... Read More
2019-02-25 17:14:28
Κίνα Ευθύγραμμος σταθερός εξασθενητής SM 2dB LC οπτικών ινών τύπων που παρέχει την ασφαλή κοντή μπότα συστατικής αποθήκευσης για την εφαρμογή CATV εργοστάσιο

Ευθύγραμμος σταθερός εξασθενητής SM 2dB LC οπτικών ινών τύπων που παρέχει την ασφαλή κοντή μπότα συστατικής αποθήκευσης για την εφαρμογή CATV

Εξασθενητής οπτικών ινών τύπων σκοινιού μπαλωμάτων SM 2dB 1310nm&1550nm με το συνδετήρα 2mm LC UPC καλώδιο Ο τύπος σκοινιού μπαλωμάτων καθόρισε τους εξασθενητές από τον καθορισμένο προσφορά έλεγχο OMC των οπτικ... Read More
2019-02-25 17:08:35
Κίνα LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία εργοστάσιο

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

LC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό εξασθενητή 1~30dB οπτικών ινών LC Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος. Χρησιμοποιείται γενι... Read More
2019-01-28 16:04:04
Κίνα Θηλυκό στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών, βυσματωτός σταθερός οπτικός εξασθενητής PC 10dB FC εργοστάσιο

Θηλυκό στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών, βυσματωτός σταθερός οπτικός εξασθενητής PC 10dB FC

FC βυσματωτό σταθερό θηλυκό PC 10dB SM 1310/1550nm στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών Το σταθερό θηλυκό στους αρσενικούς εξασθενητές από την προσφορά OMC καθόρισε τον έλεγχο των οπτικών σημάτων και στα ενσωμ... Read More
2019-01-28 16:04:03
Κίνα Ιδιαίτερα αξιόπιστος σταύλος εξασθενητών 0dB SM τρόπου του ST ενιαίος για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX εργοστάσιο

Ιδιαίτερα αξιόπιστος σταύλος εξασθενητών 0dB SM τρόπου του ST ενιαίος για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX

Βυσματωτό σταθερό θηλυκό εξασθενητών 0dB SM 1310/1550nm οπτικών ινών του ST στον αρσενικό τύπο 0-30dB Το σταθερό θηλυκό στους αρσενικούς εξασθενητές από την προσφορά OMC καθόρισε τον έλεγχο των οπτικών σημάτων ... Read More
2019-01-28 16:04:03
Page 1 of 1
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.