Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Καλύτερα προϊόντα
1260~1610nm ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών, μεταβλητός οπτικός εξασθενητής 0-60dB

1260~1610nm ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών, μεταβλητός οπτικός εξασθενητής 0-60dB

FC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή FC

FC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή FC

APC 1dB SM Sc εξασθενητής οπτικών ινών, χαμηλός εισαγωγής εξασθενητής ινών τρόπου απώλειας ενιαίος

APC 1dB SM Sc εξασθενητής οπτικών ινών, χαμηλός εισαγωγής εξασθενητής ινών τρόπου απώλειας ενιαίος

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

APC Sc ενιαίος τρόπος 0-60dB 2M οπτική ίνα Patchcord CVOA

APC Sc ενιαίος τρόπος 0-60dB 2M οπτική ίνα Patchcord CVOA

5dB εξασθενητής LC UPC SX SM 2.0mm οπτικών ινών προσαρμοσμένες καλώδιο τιμές μείωσης μήκους ακριβείς

5dB εξασθενητής LC UPC SX SM 2.0mm οπτικών ινών προσαρμοσμένες καλώδιο τιμές μείωσης μήκους ακριβείς

Στίλβωση ακρίβειας εξασθενητών οπτικής ίνας ευθύγραμμη πλήρως - το συμβατό σύστημα με APC Sc συνδέει το μπλε καλώδιο 2.0mm

Στίλβωση ακρίβειας εξασθενητών οπτικής ίνας ευθύγραμμη πλήρως - το συμβατό σύστημα με APC Sc συνδέει το μπλε καλώδιο 2.0mm

ενιαίος εξασθενητής οπτικών ινών τρόπου 2dB LC UPC πολυσύνθετος με την υπερβολικά ακριβή απόδοση

ενιαίος εξασθενητής οπτικών ινών τρόπου 2dB LC UPC πολυσύνθετος με την υπερβολικά ακριβή απόδοση

Ευθύγραμμος σταθερός εξασθενητής SM LC 2.0mm οπτικών ινών τύπων παρέχοντας ασφαλής κοντή μπότα συστατικής αποθήκευσης για την εφαρμογή CATV

Ευθύγραμμος σταθερός εξασθενητής SM LC 2.0mm οπτικών ινών τύπων παρέχοντας ασφαλής κοντή μπότα συστατικής αποθήκευσης για την εφαρμογή CATV

Μονοκατευθυντικός 2.0mm οπτικής ίνας τύπος σκοινιού μπαλωμάτων εξασθενητών 9/125μm 5dB LC UPC

Μονοκατευθυντικός 2.0mm οπτικής ίνας τύπος σκοινιού μπαλωμάτων εξασθενητών 9/125μm 5dB LC UPC

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής LC UPC - LC UPC VOA στο μεταβλητό εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής θηλυκό Sc 1dB/5dB/10dB στο θηλυκό σταθερό ίνα τύπο

Οπτική ίνα προσαρμοσμένο εξασθενητής θηλυκό Sc 1dB/5dB/10dB στο θηλυκό σταθερό ίνα τύπο

Page 1 of 2|< 1 2 >|