Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Καλύτερα προϊόντα
 1260~1610nm ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών, μεταβλητός οπτικός εξασθενητής 0-60dB

1260~1610nm ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών, μεταβλητός οπτικός εξασθενητής 0-60dB

 FC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή FC

FC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό οπτικό εξασθενητή FC

 APC 1dB SM Sc εξασθενητής οπτικών ινών, χαμηλός εισαγωγής εξασθενητής ινών τρόπου απώλειας ενιαίος

APC 1dB SM Sc εξασθενητής οπτικών ινών, χαμηλός εισαγωγής εξασθενητής ινών τρόπου απώλειας ενιαίος

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Ο μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών προσάρμοσε LC UPC-LC UPC VOA στον εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

Ο μεταβλητός εξασθενητής οπτικών ινών προσάρμοσε LC UPC-LC UPC VOA στον εξασθενητή SM 0~60dB γραμμών

Ενιαίος εξασθενητής τρόπου SM 2dB LC πολυσύνθετος με την υπερβολικά ακριβή απόδοση

Ενιαίος εξασθενητής τρόπου SM 2dB LC πολυσύνθετος με την υπερβολικά ακριβή απόδοση

Εξασθενητής οπτικών ινών τύπων σκοινιού μπαλωμάτων SM 5dB

Εξασθενητής οπτικών ινών τύπων σκοινιού μπαλωμάτων SM 5dB

Εύκολος οπτικός εξασθενητής φορητότητας SM 10dB LC που παρέχει την ασφαλή συστατική αποθήκευση

Εύκολος οπτικός εξασθενητής φορητότητας SM 10dB LC που παρέχει την ασφαλή συστατική αποθήκευση

Τύπος 1310nm σκοινιού μπαλωμάτων/εξασθενητής οπτικών ινών 1550nm με το συνδετήρα 0.9mm Sc UPC καλώδιο

Τύπος 1310nm σκοινιού μπαλωμάτων/εξασθενητής οπτικών ινών 1550nm με το συνδετήρα 0.9mm Sc UPC καλώδιο

ο εξασθενητής οπτικών ινών 1dB 5dB 10dB προσάρμοσε το θηλυκό Sc στο θηλυκό σταθερό ίνα τύπο

ο εξασθενητής οπτικών ινών 1dB 5dB 10dB προσάρμοσε το θηλυκό Sc στο θηλυκό σταθερό ίνα τύπο

LC - Sc τρόπου ρυθμίζοντας οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων μακράς διαρκείας έκταση μήκους σκοινιού προσαρμοσμένη MCP

LC - Sc τρόπου ρυθμίζοντας οπτικών ινών μπαλωμάτων καλωδίων μακράς διαρκείας έκταση μήκους σκοινιού προσαρμοσμένη MCP

2mm καλωδίων 5dB εξασθενητών προσαρμοσμένες LC τιμές μείωσης μήκους ακριβείς

2mm καλωδίων 5dB εξασθενητών προσαρμοσμένες LC τιμές μείωσης μήκους ακριβείς

Page 1 of 2|< 1 2 >|