Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(57)
Κίνα ST - Sc υβριδικό μονοκατευθυντικό ενιαίο τρόπου μετάλλων οπτικών ινών θηλυκό μανικιών προσαρμοστών ζευγαρώνοντας στο θηλυκό ίχνος Sc εργοστάσιο

ST - Sc υβριδικό μονοκατευθυντικό ενιαίο τρόπου μετάλλων οπτικών ινών θηλυκό μανικιών προσαρμοστών ζευγαρώνοντας στο θηλυκό ίχνος Sc

ST - υβριδικό μονοκατευθυντικό ενιαίο θηλυκό προσαρμοστών οπτικών ινών μετάλλων τρόπου Sc στο θηλυκό ίχνος Sc Το θηλυκό στο θηλυκό υβριδικό προσαρμοστή αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο διαφορε... Read More
2019-07-08 18:10:35
Κίνα LC - υβριδικός μονοκατευθυντικός προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών χαλκού Sc Singlemode/πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

LC - υβριδικός μονοκατευθυντικός προσαρμοστής καλωδίων οπτικών ινών χαλκού Sc Singlemode/πολλαπλού τρόπου

Lc-Sc υβριδικός μονοκατευθυντικός προσαρμοστής οπτικών ινών χαλκού/ζευγαρώνοντας θηλυκό μανικιών στο θηλυκό Το θηλυκό στο θηλυκό υβριδικό προσαρμοστή αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο διαφορετι... Read More
2019-07-08 18:10:35
Κίνα LC μονοκατευθυντικό διπλό APC UPC προσαρμοστών SM οπτικών ινών LC κεραμικό μανίκι καλό IL Zirconia ίχνους Sc ΚΚ εργοστάσιο

LC μονοκατευθυντικό διπλό APC UPC προσαρμοστών SM οπτικών ινών LC κεραμικό μανίκι καλό IL Zirconia ίχνους Sc ΚΚ

LC μονοκατευθυντικό διπλό APC UPC προσαρμοστών SM οπτικών ινών LC κεραμικό μανίκι καλό IL Zirconia ίχνους Sc ΚΚ Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (... Read More
2019-07-04 12:18:04
Κίνα Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε εργοστάσιο

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε Η σειρά υψηλού μας - οι ποιοτικοί E2000 προσαρμοστές έχουν τα μανίκια ευθυγράμμισης υψηλής ακρίβειας για την αξιοπιστ... Read More
2019-07-04 12:16:46
Κίνα LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού εργοστάσιο

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού Περιγραφή προϊόντων Οι υβριδικοί προσαρμοστές χρησιμοποιούνται για το ζευγάρωμα 2 διαφορετικών μορφών του συνδε... Read More
2019-03-21 12:34:29
Κίνα APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode εργοστάσιο

APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

APC Sc simplex ζεύγους προσαρμοστών Περιγραφή προϊόντων Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) βουλώματα συνδετήρων. Η κατοικία των προσαρμοσ... Read More
2019-03-19 19:31:52
Κίνα Αυτόματος-παραθυρόφυλλων πράσινη Sc οπτικών ινών προσαρμοστών κεραμική απώλεια 0.2dB εισαγωγής μανικιών μονοκατευθυντική εργοστάσιο

Αυτόματος-παραθυρόφυλλων πράσινη Sc οπτικών ινών προσαρμοστών κεραμική απώλεια 0.2dB εισαγωγής μανικιών μονοκατευθυντική

Εισαγωγής απώλειας 0.2dB κεραμικός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc μανικιών μονοκατευθυντικός πράσινος με το αυτοκίνητο - παραθυρόφυλλο Η σειρά υψηλού μας - οι προσαρμοστές ποιοτικού Sc έχουν τα μανίκια ευθυγράμμι... Read More
2019-02-26 15:24:05
Κίνα Μονοκατευθυντικός μπλε προσαρμοστής οπτικών ινών Sc με το αυτοκίνητο - παραθυρόφυλλο εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός μπλε προσαρμοστής οπτικών ινών Sc με το αυτοκίνητο - παραθυρόφυλλο

Μονοκατευθυντικός μπλε προσαρμοστής οπτικών ινών Sc με το αυτόματος-παραθυρόφυλλο 0.2dB Η σειρά υψηλού μας - οι προσαρμοστές ποιοτικού Sc έχουν τα μανίκια ευθυγράμμισης υψηλής ακρίβειας για την αξιοπιστία και τ... Read More
2019-02-26 15:23:24
Κίνα Κλειδί μέχρι το κλειδί επάνω στη μειωμένη ίχνος φλάντζα Sc προσαρμοστών οπτικών ινών MPO για το καλώδιο κορμών τύπων Β MPO εργοστάσιο

Κλειδί μέχρι το κλειδί επάνω στη μειωμένη ίχνος φλάντζα Sc προσαρμοστών οπτικών ινών MPO για το καλώδιο κορμών τύπων Β MPO

το κλειδί μέχρι το κλειδί επάνω στο ίχνος Sc προσαρμοστών MPO (έκδοση της Κίνας) μείωσε τη φλάντζα για το καλώδιο κορμών τύπων Β MPO Ο προσαρμοστής MPO/MTP μας παρέχει την ευθυγράμμιση για έναν αρσενικό και θηλ... Read More
2019-01-28 15:57:12
Κίνα Πολλαπλού τρόπου 9/125 μονοκατευθυντική σύζευξη προσαρμοστών οπτικών ινών με το υλικό μετάλλων εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου 9/125 μονοκατευθυντική σύζευξη προσαρμοστών οπτικών ινών με το υλικό μετάλλων

Πολλαπλού τρόπου 9/125 APC LC Sc μονοκατευθυντική οπτική σύζευξη προσαρμοστών ινών στην υβριδική Προϊόντα: Sc στον υβριδικό προσαρμοστή LC Απώλεια εισαγωγής: Διαθέσιμος για: SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC ΚΑ... Read More
2018-12-31 11:39:54
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.