Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο ινών

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Κίνα Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής
Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Θωρακισμένο καλώδιο GYXS/GYXTW Unitube

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500m
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1KM σε ένα ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: μέσα σε μια εβδομάδα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000KM το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: COem ή OMC
Αριθμός Μοντέλου:: Θωρακισμένο καλώδιο GYXS/GYXTW Unitube Αρίθμηση ινών:: 2-144F
Εκτίμηση ευφλέκτου:: LSZH χρώμα επιστρώματος:: μαύρος
Εκτατή δύναμη (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 400/1320N Φορτίο συντριβής (πολύ/βραχυπρόθεσμο):: 200/1000 (N/100mm)
200/1000 (N/100mm):: 10D/20D (χιλ.) Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -20 σε +60°C

Unitube θωρακισμένο καλώδιο ινών καλωδίων GYXS/GYXTW υπαίθριο

 

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ο σωλήνας είναι τυλιγμένος με ένα στρώμα PSP κατά μήκος. Μεταξύ του PSP και του χαλαρού σωλήνα το νερό-εμποδίζοντας υλικό εφαρμόζεται για να κρατήσει το καλώδιο συμπαγές και υδατοστεγές. Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα τοποθετούνται στις δύο πλευρές της ταινίας χάλυβα. Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη του (PE) πολυαιθυλενίου.

 

Χαρακτηριστικά

 

Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

Αντίσταση και ευελιξία συντριβής

Ενίσχυση PSP moisture-proof

Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα εξασφαλίζουν εκτατή δύναμη

Μικρή διάμετρος, ελαφριά και φιλική εγκατάσταση

Μακροχρόνιο μήκος παράδοσης

 

Τεχνικές παράμετροι.

 

Αριθμός μερών. Ίνες

Καλώδιο OD

(χιλ.)

Βάρος

Kg/km

Εκτατή δύναμη

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Αντίσταση συντριβής

Μακροπρόθεσμο/βραχυπρόθεσμο

(N/1m)

Κάμπτοντας ακτίνα

Στατικός/δυναμικός

(χιλ.)

Gyxtw-2~12X 2~12 8.9 100 600/1500 300/1000 10D/20D
Gyxtw-2~12X 2~12 10.6 124 1000/3000 1000/3000 10D/20D
Gyxtw-14~18X 14~18 12 147 1000/3000 1000/3000 10D/20D
Gyxtw-20~36X 20~36 12 150 1000/3000 1000/3000 10D/20D
Gyxtw-38~48X 38~48 15 207 1000/3000 1000/3000 10D/20D

 

Σημείωση: Το επίθημα Χ δείχνει τον τύπο ινών.

Η ονομαστική αξία του πάχους θηκών PE είναι 0.8mm.

 

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

 

Συσκευασία

 

OMC προσφέρει δύο τύπους συσκευασιών καλωδίων. Η συσκευασία 1 είναι συνήθως για τα εσωτερικά, ελαφριά καλώδια. Η συσκευασία 2 είναι συνήθως για τα υπαίθρια, βαρέων βαρών καλώδια. Συνήθως συνδέουμε μόνο την έκθεση δοκιμής σχετικά με την έξω συσκευασία του καλωδίου, αλλά θα μπορούσαμε επίσης να χαρακτηρίσουμε ως απαιτήσεις σας.

 

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

 

 

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.