Αρχική Σελίδα Προϊόντακιβώτιο λήξης ινών

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Κίνα Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής
Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Ftth-OTB2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο PE bag+Paper ή συσκευασία cOem
Χρόνος παράδοσης: 4-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, δυτική κάρτα Union.credi, Alibaba alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
No.of προσαρμοστής/λιμένας: 2 Χρώμα & υλικό πιάτων: Λευκό, πλαστικό ABS
τύπος προσαρμοστών: SC.FC LC Τρόπος ινών: OS2, OM1/OM2, OM3/OM4
Τύπος σύνδεσης: Πρότυπο Διαστάσεις (χιλ.): 100x80x23mm
Θέση Compliancy RoHS: Υποχωρητικός εφαρμογή: Δίκτυα κ.λπ. πρόσβασης και τηλεπικοινωνιών FTTx.

κιβώτιο λήξης ινών 2 πυρήνων/πιάτο προσώπου ινών/υποδοχή ινών για το Sc, FC, LC με το υλικό ABS

 

OMC παρέχει τους διαφορετικούς τύπους εξόδων πιάτων τοίχων οπτικών ινών, που έχουν ως σκοπό να φέρουν την ίνα στο γραφείο και που χρησιμοποιούνται ευρέως στο πολυ-πάτωμα και το υψηλό κτήριο. Σύμφωνα με τον αριθμό λιμένων και τύπου λιμένων, αυτοί έξοδοι πιάτων τοίχων είναι διαθέσιμοι με LC, Sc, προσαρμοστές FC και μέχρι 4 λιμένες και οι προσαρμοστές φορτώνονται εκ των προτέρων στις εξόδους πιάτων τοίχων. Όπως για την πολυ-διεπαφή, μπορούμε να προσαρμόσουμε τον τύπο λιμένων που χορηγεί τις απαιτήσεις του πελάτη μας. Μαζί με τα απαραίτητα εξαρτήματα, μπορείτε να δείτε μια επαγγελματική εμφάνιση κρατώντας την ίνα οργανωμένη.

 

No.of προσαρμοστής/λιμένας 2 Χρώμα & υλικό πιάτων Λευκό, πλαστικό ABS
Τύπος προσαρμοστών Προαιρετικός Τρόπος ινών OS2, OM1/OM2, OM3/OM4
Τύπος συνδετήρων Πρότυπα Διαστάσεις (χιλ.) 100x80x23
Θέση Compliancy RoHS Υποχωρητικός Εφαρμογή Δίκτυα κ.λπ. πρόσβασης και τηλεπικοινωνιών FTTx.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Φλόγα - τα υλικά μόνωσης ABS καθυστερούντω, αντίσταση αντίκτυπου, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, αγαθό σχολιάζουν, ασφαλής να χρησιμοποιήσουν.
  • Ισχύει για FTTH, FTTO και FTTD.
  • Το σχέδιο αγκραφών της κάλυψης μειώνει τη δύναμη εγκαταστάσεων.
  • Αντιστοιχία με άλλη επιτροπή A86 στο εσωτερικό.
  • Πολλαπλού τρόπου ή singlemode συνδέσεις ινών υποστήριξης, διαθέσιμες με LC, Sc, ST, προσαρμοστές FC
  • Η τυλίγοντας παγίδα μεγάλος-διαμέτρων στην υποδοχή εγγυάται την κάμπτοντας ακτίνα καλωδίων.

Τυποποιημένα/προαιρετικά εξαρτήματα: ονομάζοντας το έγγραφο, θερμότητα-συρρικνωθείτε τα μανίκια συναρμογών Βίδα

 

Προαιρετικά εξαρτήματα: Μονοκατευθυντικός προσαρμοστής Sc, μονοκατευθυντικός προσαρμοστής FC, μονοκατευθυντικός προσαρμοστής του ST, προσαρμοστής LC SX γρήγορος συνδετήρας πλεξίδα ινών μηχανικό splicer

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

Ελαφρύ κιβώτιο συνδέσεων οπτικών ινών ανθεκτικό με την υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα