Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Εξασθένηση

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

Κίνα LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC 1-30dB

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Όροι πληρωμής: Western Union, MoneyGram, T/T, πιστωτική κάρτα, paypal, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs την εβδομάδα.
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υποδοχή σύνδεσης Fiber: LC Μέθοδος Attenaution: Μεταβλητός
Τρόπος μεταφοράς: Singlemode Ακρίβεια μείωσης: ±0.8dB
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260~1620 (SM) Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης: ≤0.2dB
Ελαχιστοποιήστε την απώλεια εισαγωγής: <2> Ανώτατη οπτική δύναμη εισαγωγής: 200MW

LC θηλυκό στο θηλυκό μεταβλητό εξασθενητή 1~30dB οπτικών ινών LC

 

Ο οπτικός εξασθενητής είναι μια παθητική συσκευή που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επίπεδο δύναμης ενός οπτικού σήματος. Χρησιμοποιείται γενικά στις single-mode μεγάλης απόστασης εφαρμογές για να αποτραπεί η οπτική υπερφόρτωση στο δέκτη. Ο οπτικός εξασθενητής χρησιμοποιείται ευρέως σε CWDM&DWDM, τα συστήματα CATV, τα δίκτυα κέντρων δεδομένων, τον εξοπλισμό δοκιμής και άλλες εφαρμογές υψηλής δύναμης.

 

Το θηλυκό στους θηλυκούς μεταβλητούς εξασθενητές από την προσφορά OMC καθόρισε τον έλεγχο των οπτικών σημάτων και στα ενσωματωμένα και πρόσθετα προϊόντα.

Οι μεταβλητοί εξασθενητές OMC χρησιμοποιούνται στις εφαρμογές όπου ένα προκαθορισμένο ποσό ελαφριάς απώλειας διευκρινίζεται. Εν τούτοις η σειρά εφαρμογών της ευρέως, εξασθενητές ο συνηθέστερα χρησιμοποιείται για τη δοκιμή και τη μέτρηση, τους οπτικούς αισθητήρες, και τις εφαρμογές τηλεπικοινωνιών.

 

Κυριώτερα σημεία:

1. Υψηλός - ποιοτικός κεραμικός πυρήνας

Η εφαρμογή του εισαγόμενου πρώτης τάξεως κεραμικού ενθέτου επιτρέπει το προϊόν με την υψηλή σταθερότητα, την καλή αξιοπιστία, την υψηλή ταχύτητα μετάδοσης και τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής.

 

2. Ευρεία σειρά 1dB μείωσης σε 30dB

Ο εξασθενητής FC από OMC σχεδιάζεται για να δώσει την ακριβή μείωση που απαιτείται από τη συνδεδεμένη συσκευή και είναι διαθέσιμος σε ένα ευρύ φάσμα των επιπέδων μείωσης.

 

3. Εύκολη εγκατάσταση

Ο εξασθενητής FC από OMC σχεδιάζεται για το οπτικό υλικό για να μειώσει τη δύναμη DB, ο τύπος βουλωμάτων επιτρέπει σε τους για να χρησιμοποιηθεί άμεσα στο τέλος ενός καλωδίου μπαλωμάτων, χαρακτηρίζουν επίσης μια ΚΑΠ σκόνης στις άκρες για την προστασία.

 

Προδιαγραφές εξασθενητών

 

Συνδετήρας ινών LC Μέθοδος μείωσης Μεταβλητός
Μείωση 1~30dB Τρόπος μεταφοράς Singlemode
Ακρίβεια μείωσης ±0.8dB Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1620 (SM)
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης ≤0.2dB Ελαχιστοποιήστε την απώλεια εισαγωγής <2>
Λειτουργούντα Temp σειρά -40~80°C Ανώτατη οπτική δύναμη εισαγωγής 200mW

 

Εφαρμογές

 

Με τα άριστα χαρακτηριστικά, το θηλυκό στους θηλυκούς μεταβλητούς εξασθενητές οπτικών ινών μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο οπτικό σύστημα τηλεπικοινωνιών ινών και το οπτικό σύστημα μετάδοσης. Αυτοί οι εξασθενητές μπορούν να εφαρμοστούν σε FTTH, CATV, τον ΩΧΡΌ, οπτικούς αισθητήρα ινών και το δίκτυο μητροπολιτικής περιοχής. Χρησιμοποιούνται συχνά ως εξοπλισμός δοκιμής.

Εφαρμογές DWDM

Δοκιμή & μέτρηση

Οπτικοί αισθητήρες

Εφαρμογές τηλεπικοινωνιών

 

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

LC θηλυκό LC στη θηλυκή μεταβλητή οπτικών ινών σειρά 1~30dB μείωσης εξασθενητών ευρεία

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.