Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚασέτα MPO MTP

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

Κίνα ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο προμηθευτής
ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο προμηθευτής ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο προμηθευτής ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο προμηθευτής ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS
Αριθμό μοντέλου: ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η διπλή συσκευασία περικαλυμμάτων αφρού εγγράφου box+PE ικανοποιεί τις απαιτήσεις στις ανάγκες μεταφ
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες ημέρες.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: USD10000pcs το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος περιφράξεων: το ράφι τοποθετεί Εγκατάσταση: 1U ράγες ραφιών τυποποιημένου EIA 19»
Υλικό: Cold-rolled CRS χάλυβας Αριθμήσεις ινών: 96F ανώτατος
Υποχωρητικός: Υποχωρητικός Διαστάσεις: 1U*481mm*251.5mm

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

 

Σχεδιασμένος για» ράφι-υποστήριγμα 19 και διαθέσιμος για 4 σειρές PC FHD κασετών μέχρι 96 ίνες οργανώστε και προστατεύστε τις λήξεις σπονδυλικών στηλών οπτικών ινών.

 

MPO/MTP η επιτροπή μπαλωμάτων αποτελείται από cold-rolled το CRS χάλυβα, που σχεδιάζεται για» γραφείο ράφι-υποστηριγμάτων 19. Ράφι που τοποθετείται. κρατήστε ψηλά σε 4 επιτροπές προσαρμοστών ινών PC ή 4pcs της κασέτας HD MTP/MPO-LC/SC. Παρέχει το εύκαμπτο σύστημα υψηλής πυκνότητας για τις λήξεις, τις συνδέσεις, και την επιδιόρθωση ινών στην εφαρμογή datacenter στη μεγιστοποίηση της διαστημικής χρησιμοποίησης ραφιών και την ελαχιστοποίηση του διαστήματος πατωμάτων.

 

Προδιαγραφή:

 

Αριθμός μερών Omc-mp1r-ρ-4 Αρίθμηση ινών Max.96 ίνες
Τύπος περιφράξεων Ράφι Mountable Υλικό Cold-rolled CRS χάλυβας
Εγκατάσταση Ράφι τυποποιημένου EIA 19» Διαστάσεις (HxWxD) 1U*481mm*251.5mm
Υποχωρητικός TIA/EIA-568-C.3 Πλεονέκτημα Υψηλή πυκνότητα που επιδιορθώνει το σύστημα

 

Σχεδιασμός:

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

Ταιριάζοντας με προϊόντα

1, επιτροπή προσαρμοστών ινών για τις συνδέσεις σκοινιού μπαλωμάτων και για την αποθήκευση των συνδεμένων πλεξίδων ινών

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

2, κασέτα mpo/mtp-LC HD για την υψηλή πυκνότητα MTP/MPO που τηλεγραφεί τη διαχείριση

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

 

3, πιάτο προσαρμοστών ινών απαλοιφής FHD για τη σφράγιση της αυλάκωσης ανοίγματος για τη μελλοντική χρήση

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

 

ράφι 1U 19 το " τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων φορτωμένο Μ 4x MTP - κασέτα LC 12F, τύπος Α και τύπος AF και διαθέσιμος, 96F ανώτατο

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.