Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕργαλεία οπτικών ινών

Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου

Κίνα Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου προμηθευτής
Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου προμηθευτής Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου προμηθευτής Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου προμηθευτής Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Ψαλίδι/κόπτης Kevlar οπτικών ινών για τη kelvar περικοπή όλου του εσωτερικού καλωδίου

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο PE bag+Paper
Χρόνος παράδοσης: 2-5 εργάσιμη ημέρα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: Ψαλίδι/κόπτης Kevlar οπτικών ινών για τη kelvar περικοπή όλου του εσωτερικού καλωδίου Μήκος: 5.5» (140mm)
Υλικό της λεπίδας: Χάλυβας υψηλού άνθρακα Υλικό της λαβής: PVC

Εργαλεία οπτικών ινών του ψαλιδιού/του κόπτη Kevlar οπτικών ινών για τη kelvar περικοπή όλου του εσωτερικού καλωδίου

 

 

Ο κόπτης ψαλιδιού Kevlar οπτικών ινών εφαρμόζεται στην κοπή του Kevlar με υψηλό - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα. είναι ένα σημαντικό εργαλείο στις συνδετικές οπτικών ινών και μερικές άλλες τέμνουσες εφαρμογές καλωδίων οπτικών ινών. Το ψαλίδι Kevlar οπτικών ινών είναι η πράξη της κοπής του Kevlar, φιαγμένη από υψηλό - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα. Οι ευρύτερες τρύπες δάχτυλων και το ομαλό άνοιγμα κάνουν για την εύκολη λειτουργία.

 

Υλικό της λεπίδας Χάλυβας υψηλού άνθρακα Υλικό της λαβής PVC
Τύπος προϊόντων Κόπτης Kevlar Χρώμα Κίτρινος/ο Μαύρος
Μήκος 5.5» (140mm) Βάρος 0.17Lbs (0.079kg)

 

Άριστη εμφάνιση

 

Ελαφρύ ιδανικό ψαλίδων για τα κόβοντας μέλη δύναμης Kevlar που βρίσκεται στην κατασκευή καλωδίων ινών

Λεπίδες που γίνονται από το υψηλό μολυβδαίνιο άνθρακα, και χάλυβας βαναδίου για τα μακρά ζωή

Η μικροϋπολογιστής-κομμένη οδοντωτά λεπίδα μειώνει την ολίσθηση για τη θετικότερη τέμνουσα δράση

Οι εργονομικές φορμαρισμένες λαβές παρέχουν την άνεση και για δεξιός και αριστερός - χρήστες.

 

Η χρήση-μέθοδος κόπτη Kevlar

Κίτρινα εσωτερικά εργαλεία οπτικών ινών, ψαλίδι οπτικών ινών/κόπτης για την περικοπή Kelvar του καλωδίου

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.