Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕργαλεία οπτικών ινών

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

Κίνα Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής
Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Η οπτική ίνα ένα χτυπά τον καθαριστή για το Sc/FC/το ST/E2000 2.5mm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: PU bag+Paper κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 2-5 εργάσιμη ημέρα
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: Η οπτική ίνα ένα χτυπά τον καθαριστή κοστούμι για: SC/FC/ST/E2000 2.5MM
Καθαροί χρόνοι: Άνω των 800times Χρήση στόχων: LC προσαρμοστής/συνδετήρας του /MU
Καθαρίζοντας υλικό: χωρίς σκόνη καθαρό καλώδιο OEM Service: Ναι, διαθέσιμος

Τα εργαλεία οπτικών ινών του Sc/FC/του ST/E2000 ένα χτυπούν τον καθαριστή - 2.5mm για ferrule endface που καθαρίζει, 800 καθαρίζουν

 

Η οπτική ίνα καθαρός-μίνι που σχεδιάζει λειτουργεί ειδικά καλά με το LC, MU, Sc, FC, ST και οι συνδετήρες MPO, αυτό το όργανο καθαρίζουν τα ferrule πρόσωπα τελών αφαιρώντας τη σκόνη, το πετρέλαιο, και άλλα συντρίμμια χωρίς το χαράκωμα ή γρατσούνισμα του προσώπου τελών.

 

Ο καθαριστής Sc/FC/του ST/E2000 είναι μια υψηλής απόδοσης συσκευή που σχεδιάζεται για τον καθαρισμό ferrule τα τέλη τουπροσώπων των συνδετήρων Sc/FC/του ST/E2000. Οικονομικώς αποδοτικό εργαλείο για τα τέλη τουπρόσωπα ινών χωρίς τη χρήση του οινοπνεύματος. Ο καθαριστής συνδετήρων Sc/FC/του ST/E2000 σχεδιάζεται για να καθαρίσει και τις εκτεθειμένες άκρες και τους συνδετήρες αλτών στους προσαρμοστές.

 

Το Sc/FC/το ST/E2000 2.5mm ένα χτυπούν τον καθαριστή είναι ένα καινοτόμο σχέδιο του νέου καθαριστή τέλος-προσώπου ινών, χρησιμοποιώντας έναν ειδικό χωρίς σκόνη καθαρό καθαρίζοντας τρόπο επαφών καλωδίων υλικό και πλήρη, οι διαφορετικοί τύποι ρυπάνσεων μπορούν να καθαριστούν κάποτε και η επίδραση καθαρισμού είναι καλύτερη. Αυτή η μάνδρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συνδετήρες να καθαρίσει τους του Sc/FC/του ST/E2000, το αρσενικό ή το θηλυκό είναι εντάξει

 

Πρότυπος αριθμός Omcocpc-250 Χρώμα ταξινόμησης Μπλε
Χρήση στόχων ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ SC/FC/ΤΟΥ ST/E2000 Πολωνικός τύπος APC/UPC
Χρήση στόχων ΣΥΝΔΕΤΉΡΑΣ SC/FC/ΤΟΥ ST/E2000 Αριθ. των καθαρισμών ≥ 800 φορές

 

Σχέδιο & προδιαγραφή δομών

 

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΆ στη δομή του καθαριστή, μπορεί να διαιρεθεί σε οδηγό ΚΑΠ κάλυψης, οδηγό ΚΑΠ, καθαρίζοντας άκρη και μέλος του σώματος. Ο οδηγός ΚΑΠ κάλυψης προστατεύει τον καθαριστή από τη σκόνη ο οδηγός ΚΑΠ χρησιμοποιείται για τον καθαρισμό connecter η καθαρίζοντας άκρη μπορεί να επεκταθεί για τον καθαρισμό προσαρμοστών το καθαρίζοντας σώμα χρησιμοποιείται για τη ρύθμιση της θέσης της άκρης ως τυποποιημένη θέση ή εκτεταμένη θέση.

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Καθαρίζει τους συνδετήρες στους άλτες και στους προσαρμοστές
  • Εργονομικό, άνετο σχέδιο με τον ενιαίο καθαρισμό δράσης
  • Αποτελεσματικός σε ποικίλα contaminators συμπεριλαμβανομένης της σκόνης και των πετρελαίων
  • Προϊόν μίας χρήσης με τους καθαρισμούς 800+ ανά μονάδα
  • Γίνοντας από την αντιστατική ρητίνη
  • Οι καθαρίζοντας ίνες μικροϋπολογιστών είναι πυκνά προσαραγμένες και συντρίμμια ελεύθερα
  • Η με δυνατότητα επέκτασης άκρη φθάνει στους τοποθετημένους συνδετήρες
  • Το καθαρίζοντας σύστημα περιστρέφεται 180 για ένα πλήρες σκούπισμα
  • Ευδιάκριτος χτυπήστε όταν δεσμεύεται

Εφαρμογή

 

Ο καθαριστής ένας-κρότου LC/MU 1.25mm είναι ξηροί καθαριστές υφασμάτων με σκοπό ειδικά να καθαρίσουν τον ενιαίο συνδετήρα κατοικώντας σε έναν προσαρμοστή, ένα γείσο ή ένα διάφραγμα. Είναι απλοί να χρησιμοποιηθούν και ιδιαίτερα αποτελεσματικοί στην αφαίρεση των μολυσματικών παραγόντων πετρελαίου και σκόνης. Αυτός μπορεί αρνητικά να προσκρούσει στην οπτική απόδοση.

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

 

Καθαρίζοντας οδηγός οπτικών ινών

 

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

 

Γιατί θα έπρεπε να καθαρίσουμε τους συνδετήρες;

Η έρευνα έχει παρουσιάσει άνω των 85% των αποτυχιών δικτύων οπτικών ινών στα κέντρα δεδομένων, πανεπιστημιούπολη, και άλλες εγκαταστάσεις οπτικών επικοινωνιών προκαλούνται από τη μόλυνση στο οπτικό πρόσωπο τελών συνδετήρων.

Για την καλύτερη οπτική απόδοση, είναι επιτακτικό ότι όλες οι συνδέσεις οπτικής ίνας είναι καθαρές και χωρίς μολυσματικούς παράγοντες. Η οπτική ίνα που καθαρίζει τα προϊόντα ιδιαίτερα συστήνεται ως είδος πολύ σημαντικού εργαλείου για τις ηλεκτρικές κατασκευές. Μια από τις πιό βασικές και σημαντικές διαδικασίες για τη συντήρηση των συστημάτων οπτικών ινών είναι να καθαριστεί ο εξοπλισμός οπτικών ινών.

 

Ο καθαριστής συνδετήρων οπτικών ινών OMC σχεδιάζεται στα αποτελεσματικά και γρήγορα καθαρά πρόσωπα τελών συνδετήρων, και το unmated σκοινί μπαλωμάτων και μέσω του προσαρμοστή. Καθαρίζει τα ferrule πρόσωπα τελών αφαιρώντας τη σκόνη, το πετρέλαιο, και άλλα συντρίμμια χωρίς το χαράκωμα ή γρατσούνισμα του προσώπου τελών. Είναι πολύ εύχρηστο και κατάλληλο για τους συνδετήρες LC/SC/FC/ST/MU/D4/DIN.

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

Τα εργαλεία οπτικών ινών υψηλής επίδοσης, ένα χτυπούν τον καθαριστή 2.5mm για Ferrule τον καθαρισμό Endface

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.