Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Κίνα Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0 προμηθευτής
Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0 προμηθευτής Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Simplex 2.0mm Sc UPC το /APC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200 PC ανά τη πλαστική τσάντα, αυτό εύκολο να πάρουν και καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδ
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: Simplex 2.0mm Sc UPC το /APC Χρώμα: Μπλε UPC SM, APC πράσινο
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >50dB
Τρόπος ινών: SM Μέγεθος καλωδίων: 2.0mm

 

Μπλε συνδετήρων UPC οπτικών ινών Sc SM/APC πράσινη μονοκατευθυντική 2.0mm μπότα για την πλεξίδα Sc και τη συνέλευση καλωδίων μπαλωμάτων

 

Ο οπτικός συνδετήρας είναι ένα επαναχρησιμοποιήσιμο παθητικό συστατικό που θα μπορούσε να εφαρμοστεί στη σύνδεση ινών και καλωδίων. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε ODF, ODN, PON κ.λπ.

OMC κατασκευάζει πολλά είδη των συνδετήρων ινών. ΌΠΩΣ ΤΟ SC, LC, ΤΟ ST, FC, Η MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, ΤΟ DIN, D4 Κ.ΛΠ.

 

Βιομηχανικά πρότυπα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Προδιαγραφή:

 

Περιβαλλοντική απόδοση:

 

Ø λειτουργικό περιβάλλον: -40°C ~ + 80°C

Ø καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Ø ROHS υποχωρητικό

 

Οπτική απόδοση:

 

Ø συναντά το ζήτημα GR-326-πυρήνων Telcordia

Ø IL (χαρακτηριστικό): SM<0>

Ø RL (χαρακτηριστικό): SM >50dB ΚΚ >35dB:

 

Μηχανική απόδοση:

 

Ø διάρκεια σύνδεσης: 500 Matings κύκλοι

Ø επανάληψη συνδετήρων: ΚΚ<0>

 

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

 

Ferrule του Sc

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

 

Σχέδιο συνδετήρων

 

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

 

 

Συνδετήρας για το Sc

 

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

 

Γιατί θα έπρεπε να χρησιμοποιήσουμε το μακροχρόνιο ferrule ισχύω για το συνδετήρα Sc;

Οι πράσινοι συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών μπλε UPC/APC καλύπτουν τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.