Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

Κίνα LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής
LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC APC DX ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Εσωτερική τσάντα ή προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης: 3~7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, τη MoneyGram, PayPal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: LC APC DX ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ Απώλεια εισαγωγής: <0>
Διαθέσιμος για: SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC ΚΑΙ ST-LC Μανίκι 1: Κεραμικό μανίκι 2.5mm1.25mm
Μανίκι 2: Κεραμικό μανίκι 2.5mm2.5mm ανθεκτικότητα: 1000times
Temp.: -40°C σε +80°C Πιστοποίηση: ISO9001:2008,ROHS

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

Περιγραφή προϊόντων

 

Οι υβριδικοί προσαρμοστές χρησιμοποιούνται για το ζευγάρωμα 2 διαφορετικών μορφών του συνδετήρα. Οι υβριδικοί προσαρμοστές μας προσαρμόζονται στα διεθνή πρότυπα, είναι ποιότητα δοκιμασμένη, και είναι διαθέσιμοι στις singlemode, πολλαπλού τρόπου και πολλές διαφορετικές διαμορφώσεις συνδετήρας-τύπων.

 

Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) βουλώματα συνδετήρων. Η κατοικία των προσαρμοστών της τελευταίας γενεάς έχει ένα κλειδί αναφοράς για τη σωστά σύζευξη και το zirconia θέσης ή το χωρισμένο χαλκός μανίκι φωσφόρου για την υψηλή ευθυγράμμιση.

 

OMC θα μπορούσε να παρέχει τους τυποποιημένους τύπους προσαρμοστών, όπως ο υβριδικός προσαρμοστής Sc-FC, του Sc-ST, του fc-ST, Sc-LC, fc-LC και ST-LC κ.λπ.

 

Το σχέδιο, το υλικό και η διαδικασία παραγωγής προσαρμοστών OMC βεβαιώνουν τη μακράς διαρκείας και υψηλή επανάληψη των οπτικών αποδόσεων ακόμη και για το διαφορετικό ζευγάρωμα συνδετήρων εμπορικών σημάτων.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 λ IL: <0>

 

δύναμη απόσυρσης λ (g/f): 200~600

 

διάρκεια λ: <0>

 

Temp λ.: -40°C σε +80°C

 

λ ROHS πιστοποιημένο

Λεπτομερείς εικόνες

 Î¥Î²ÏÎ¹Î´Î¹ÎºÏŒ adaptor.jpg

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκούLC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού
 
Εφαρμογή

επιτροπές μπαλωμάτων λ, ODF και άλλες οπτικές συνδέσεις.

 

οπτικό σημείο οροθεσίας και ελέγχου δικτύων λ

 

Σχετικό προϊόν

LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού     LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού    LC προσαρμοστής οπτικών ινών, υβριδικός προσαρμοστής οπτικών ινών LC με το πλαστικό ή υλικό χαλκού

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales3

Τηλ.:: +8613750349904

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.