Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚασέτα MPO MTP

Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες

Κίνα Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εξαιρετικά - ράφι κασετών 1U υψηλής πυκνότητας MPO MTP - τοποθετήστε 96 - 144 ίνες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC
Αριθμό μοντέλου: Επιτροπή μπαλωμάτων MPO 96-144F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Υπερβολική επιτροπή μπαλωμάτων ξεμπλοκαρίσματος υψηλής πυκνότητας, ράφι-υποστήριγμα 96-144 1U ίνες

 

Σύνολο

Αρίθμηση ινών

144 ίνες Τύπος ινών OM4 50/125µm MMF
Μπροστινός τύπος προσαρμοστών LC ντούμπλεξ UPC Οπίσθιος τύπος προσαρμοστών Mtp-12 αρσενικό
Μπροστινές διεπαφές 72 Οπίσθιες διεπαφές 12
Απώλεια εισαγωγής MTP≤0.35dB, LC≤0.2dB Επιστροφής απώλεια MTP≥20dB, LC≥30dB
Προσαρμοστής MTP Κλειδί μέχρι το κλειδί κάτω Πολικότητα καλωδίων Πολικότητα Α
Τύπος κασετών 1RU 19» που ψαρεύεται Διαστάσεις (HxWxD) 1.73 '' x19 '' x4.72» (44x482.6x120mm)

 

20171130213448_461.jpg

20171130211958_447.jpg

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales 5

Τηλ.:: +8618938657420

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.