Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο

12F MTP-MTP Simplex Multi mode OM4 Trunk Fiber Patch Cord With Rose Red Cable
12F MTP-MTP Simplex Multi mode OM4 Trunk Fiber Patch Cord With Rose Red Cable

Μεγάλες Εικόνας :  μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or Customized
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Mtp-OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Εσωτερική τσάντα PE πακέτων ή προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης: 5~8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, Paypel
Δυνατότητα προσφοράς: 500000
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Mtp-MTP Χρώμα: Magenta
Εμπορικό σήμα MTP: USCONEC Τύπος Fiber: OM4
Τύπος MTP: Το θηλυκό και το αρσενικό είναι διαθέσιμα Αρίθμηση ινών: 12
Υποστήριξη: 10/40/100Gbps κέντρο δεδομένων
Υψηλό φως:

mtp fanout cable

,

mtp patch cable

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών mtp-MTP 12F OM4

Περιγραφή προϊόντων

 

Το καλώδιο κορμών ινών MTP/το καλώδιο μπαλωμάτων ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στις δύο άκρες. MTP/MPO τα καλώδια καλωδίων/μπαλωμάτων κορμών συνδέουν τις ενότητες MTP ως μόνιμη σύνδεση. Τα καλώδια καλωδίων/μπαλωμάτων κορμών είναι διαθέσιμα με 12, 24, 48 και 72 ίνες. Η υποστήριξη επιταχύνεται στις λύσεις κέντρων δεδομένων 10/40/100Gbps. Υιοθετούνται χαρακτηριστικά για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MTP ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, και για να διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλα υψηλά περιβάλλοντα ινών. Εκτός αυτού, MTP παρέχει επίσης πολλές ευελιξία και ευκολία μόλις πρέπει να αλλάξετε το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων. Αντί της αλλαγής του συνδετήρα στον κορμό καλωδίων, ακριβώς να εγκαταστήσει νέες κασέτες με το νέο ύφος συνδετήρων διαγώνιος-συνδέει την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

·         Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

·         Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

·         Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

·         Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

·         Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

·         Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

·         Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

Λεπτομερείς εικόνες

 μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 0

πρότυπα συνδετήρων

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

Ø ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός

Ø δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

Ø παράλληλη οπτική

- Οπτικό φόρουμ το (OIF) σύνδεσης μέσω δικτύων υποχωρητικό

- InfiniBand υποχωρητικό

Ø InfiniBand

               - κανάλι ινών 10G υποχωρητικό

               - IEEE 802,3 40G και 100G

               - QSFP

 

Προδιαγραφή

 

Τύπος συνδετήρων

Εξεταστικά στοιχεία

Λ.

Max

PC MTP

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

-0.2

0,2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Μέγιστη εμβύθιση πυρήνων (NM)

-300

300

Ύψος ινών (NM)

-300

300

ROC_X (ABS) (χιλ.)

1000

3000

APC MTP

ROC_X (ABS) (χιλ.)

500

 

ROC_Y (ABS) (χιλ.)

50

 

Angle_X (βαθμός)

-0.2

0,2

Angle_Y (βαθμός)

7.8

8.2

Max.DH.All ίνα (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Ύψος ινών (NM)

 

 

Φυσικές πληροφορίες

 μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 1

Οι συνδετήρες MTP δακτυλογραφούν:

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 2

 

Διαθεσιμότητα
  • Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
  • Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
  • ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
  • MTP Loopback διαθέσιμο
  • μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 3
  • 12F MTP:

    μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 4

    24F MTP

    μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 5
Εφαρμογή

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 6

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MTP καλωδίων

1.High-απόδοση γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2.3D το παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 7

 

Σχετικό προϊόν

μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 8     μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 9    μονοκατευθυντικό πολυ σκοινί μπαλωμάτων ινών κορμών τρόπου mtp-MTP OM4 12F με το ροζ καλώδιο 10

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Amber Wong

Τηλ.:: +86 13924618640

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα