Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

Ο ειδικός πλαστικός συνδετήρας ΚΚ OM3 Aqua Uniboot οπτική ίνα LC καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Ο ειδικός πλαστικός συνδετήρας ΚΚ OM3 Aqua Uniboot οπτική ίνα LC καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Κίνα Ο ειδικός πλαστικός συνδετήρας ΚΚ OM3 Aqua Uniboot οπτική ίνα LC καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ο ειδικός πλαστικός συνδετήρας ΚΚ OM3 Aqua Uniboot οπτική ίνα LC καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: ΚΚ OM3 Aqua LC Uniboot

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 200 PC ανά τη πλαστική τσάντα, αυτό εύκολο να πάρουν και καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδ
Χρόνος παράδοσης: 3 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα, MoneyGram, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: ΚΚ OM3 Aqua LC Uniboot Χρώμα: aqua
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >50dB
Τρόπος ινών: mm Μέγεθος καλωδίων: 3 χιλιοστά

 

Οι ειδικοί συνδετήρες καλωδίων ΚΚ OM3 Aqua LC Uniboot οπτική ίνα συναντούν το εύφλεκτο UL94-V0

 

Απαιτήσεις

 

Ο οπτικός συνδετήρας είναι ένα επαναχρησιμοποιήσιμο παθητικό συστατικό που θα μπορούσε να εφαρμοστεί στη σύνδεση ινών και καλωδίων. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε ODF, ODN, PON κ.λπ.

OMC κατασκευάζει πολλά είδη των συνδετήρων ινών. ΌΠΩΣ ΤΟ SC, LC, ΤΟ ST, FC, Η MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, ΤΟ DIN, D4 Κ.ΛΠ.

 

Βιομηχανικά πρότυπα:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Προδιαγραφή:

 

Περιβαλλοντική απόδοση:

 

Ø λειτουργικό περιβάλλον: -40°C ~ + 80°C

Ø καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

Ø ROHS υποχωρητικό

 

Οπτική απόδοση:

 

Ø συναντά το ζήτημα GR-326-πυρήνων Telcordia

Ø IL (χαρακτηριστικό): SM<0>

Ø RL (χαρακτηριστικό): SM >50dB ΚΚ >35dB:

 

Μηχανική απόδοση:

 

Ø διάρκεια σύνδεσης: 500 Matings κύκλοι

Ø επανάληψη συνδετήρων: ΚΚ<0>

Ο ειδικός πλαστικός συνδετήρας ΚΚ OM3 Aqua Uniboot οπτική ίνα LC καλύπτει τις απαιτήσεις ευφλέκτου UL94-V0

 

 

 

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales1

Τηλ.:: +8618938656884

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα