Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

Κίνα APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode προμηθευτής
APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode προμηθευτής APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode προμηθευτής APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode προμηθευτής APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or Customized
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: APC Sc προσαρμοστής

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Εσωτερική τσάντα PE και προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης: 5~8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος σύνδεσης: Sc-Sc Πολωνικός τύπος: APC
Αριθμήσεις ινών: Simplex Τρόπος ινών: Singlemode
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB ανθεκτικότητα: <0>
temp εργασίας.: -40°C σε +80°C

APC Sc simplex ζεύγους προσαρμοστών

Περιγραφή προϊόντων

 

Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) βουλώματα συνδετήρων. Η κατοικία των προσαρμοστών της τελευταίας γενεάς έχει ένα κλειδί αναφοράς για τη σωστά σύζευξη και το zirconia θέσης ή το χωρισμένο χαλκός μανίκι φωσφόρου για την υψηλή ευθυγράμμιση.

 

OMC θα μπορούσε να παρέχει τους τυποποιημένους τύπους προσαρμοστών, όπως FC, Sc, LC, ST, MU, MTRJ, το υβρίδιο MPO/MTP κ.λπ. είναι επίσης διαθέσιμο.

Το σχέδιο, το υλικό και η διαδικασία παραγωγής προσαρμοστών OMC βεβαιώνουν τη μακράς διαρκείας και υψηλή επανάληψη των οπτικών αποδόσεων ακόμη και για το διαφορετικό ζευγάρωμα συνδετήρων εμπορικών σημάτων.

Άλλος προαιρετικός

 APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

Προδιαγραφή

 

Τύπος συνδετήρων

Sc-Sc

Πολωνικός τύπος

APC

Αριθμήσεις ινών

Simplex

Τρόπος ινών

Singlemode

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB

Διάρκεια

<0>

Θερμοκρασία εργασίας

-40°C σε +80°C

Πιστοποιητικό

ROHS

Εφαρμογή

Ø επιτροπές μπαλωμάτων, ODF και άλλες οπτικές συνδέσεις.

Ø οπτικό σημείο οροθεσίας και ελέγχου δικτύων

 

Σχετικό προϊόν

APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode     APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode    APC Sc πολωνικός τύπων ζεύγους μονοκατευθυντικός οπτικών ινών τρόπος ινών προσαρμοστών Singlemode

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales3

Τηλ.:: +8613750349904

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.