Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

Κίνα Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής
Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική)
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ISO 9001, RoHS
Αριθμό μοντέλου: E2000/APC SM SX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: US$1.3-$1.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: Το ένα κομμάτι σε ένα πλαστικό κιβώτιο, διάφορα κιβώτια που συσκευάζονται έπειτα σε ένα κιβώτιο εγγρ
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs το /month
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: >35dB
μανίκι: Κεραμικό μανίκι 2.5mm2.5mm ανθεκτικότητα: 1000 φορές
Υλικό: πλαστικό, μέταλλο Δύναμη απόσυρσης (g/f): 200~600
Temp: -40°C σε +80°C εφαρμογή: Επιτροπές μπαλωμάτων, ODF και άλλες οπτικές συνδέσεις

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

 

Η σειρά υψηλού μας - οι ποιοτικοί E2000 προσαρμοστές έχουν τα μανίκια ευθυγράμμισης υψηλής ακρίβειας για την αξιοπιστία και το βελτιωμένο reconnectability. Ένα κεραμικό μανίκι παρέχεται για να εξασφαλίσει μια υψηλή ευθυγράμμιση precison. Η κατοικία είναι διαθέσιμη στα διαφορετικά χρώματα με τις επιλογές για τη φλάντζα ή το flangeless σώμα, τους συνδετήρες μετάλλων ή τους ενσωματωμένους συνδετήρες. Μια προστατευτική ΚΑΠ παρέχεται σε κάθε τέλος του προσαρμοστή το ίδιο χρώμα με τον προσαρμοστή.

 

Ο οπτικός προσαρμοστής αναπτύσσεται για να συνδέσει και να ζευγαρώσει δύο ίδια ή δύο διαφορετικά (υβριδικά) βουλώματα συνδετήρων. Η κατοικία των προσαρμοστών της τελευταίας γενεάς έχει ένα κλειδί αναφοράς για τη σωστά σύζευξη και το zirconia θέσης ή το χωρισμένο χαλκός μανίκι φωσφόρου για την υψηλή ευθυγράμμιση.

 

Οι οπτικοί προσαρμοστές ινών χρησιμοποιούν ένα μανίκι για να συνδέσουν ακριβώς τους δίπλευρους συνδετήρες οπτικής ίνας για να επιτρέψουν στα σήματα για να διαβιβαστούν με την αρκετά χαμηλή απώλεια εισαγωγής. Ο οπτικός προσαρμοστής ινών περιλαμβάνει: SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA ΚΑΙ ΆΛΛΗ ΣΕΙΡΆ. 

 

OMC θα μπορούσε να παρέχει τους τυποποιημένους τύπους προσαρμοστών, όπως ο υβριδικός προσαρμοστής Sc-FC, του Sc-ST, του fc-ST, Sc-LC, fc-LC και ST-LC κ.λπ.

 

Το σχέδιο, το υλικό και η διαδικασία παραγωγής προσαρμοστών OMC βεβαιώνουν τη μακράς διαρκείας και υψηλή επανάληψη των οπτικών αποδόσεων ακόμη και για το διαφορετικό ζευγάρωμα συνδετήρων εμπορικών σημάτων.

 

Απόδοση προδιαγραφών:

 

 ΣΤΟΙΧΕΙΟ SM - 9/125um ΚΚ - (50/125um 62.5/125um)
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια PC≥45dB UPC≥50dB APC≥60dB --
Δύναμη απόσυρσης (g/f) 200~600 200~600
Repeatablility 0.1dB Max 0.1dB Max
Διάρκεια <0> <0>
Σειρά θερμοκρασίας -40°C σε +80°C -40°C σε +80°C
ROHS πιστοποιημένο Διαθέσιμος  Διαθέσιμος

 

 

Εφαρμογή:

επιτροπές μπαλωμάτων l, ODF και άλλες οπτικές συνδέσεις.

οπτικό σημείο οροθεσίας και ελέγχου δικτύων l

 

Σχεδιασμός: 

Diagram.jpg

 

Λεπτομέρειες προϊόντων:

Detail.jpg

 

Συσκευασία & ναυτιλία

package.jpg

 

Πιστοποίηση

 

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών E2000/APC στο κεραμικό μανίκι πράσινη Κίνα E2000/APC SM SX έκανε

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: yoyo

Τηλ.:: +8618620325400

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.