Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: OEM or OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 19» 1U SC/LC/ST/FC/E2000/MPO
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε ένα κιβώτιο, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs ανά μήνα

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα προϊόντων: Το ράφι τοποθετεί το λιμένα Sc/LC/FC/E2000/MPO 12 πλαισίων διανομής οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτω Τρόπος ινών: SM 9/125 ΚΚ 60/125 ΚΚ 50/125
Τύπος προσαρμοστών: SC/LC/ST/FC/E2000/MPO Επιστροφής απώλεια: APC≥60dB PC ≥35dB
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.3dB Διαστάσεις (HxWxD): 44X432X245mm
Υψηλό φως:

Επιτροπή μπαλωμάτων E2000 ODF

,

Οπτικό πλαίσιο διανομής MPO

,

Επιτροπή μπαλωμάτων MPO ODF

Περιγραφή προϊόντων

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί

 

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα είδος διοικητικών προϊόντων οπτικών ινών που χρησιμοποιούνται για να διανείμουν και να προστατεύσουν τις συνδέσεις οπτικής ίνας στο δίκτυο FTTH. Είναι διαθέσιμο για τη διανομή και την τελική σύνδεση των διάφορων ειδών συστήματος οπτικής ίνας. Αυτές οι μονάδες είναι διαθέσιμες στα μεγέθη που εγκαθιστούν τις πιό κοινές απαιτήσεις διανομής.

 

OMC παρέχει ότι είναι ένα είδος υψηλού - ποιότητα, ταξινομημένη μικροϋπολογιστής επιτροπή μπαλωμάτων ινών οπτική φιαγμένη από cold-rolled ποιότητα φύλλο χάλυβα και υποβάλλεται στη στατική πλαστική επεξεργασία ψεκασμού, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσει τον προσαρμοστή SC/LC/FC/ST/E2000/MPO, το κιβώτιο μπορεί να εγκατασταθεί στον εσωτερικούς τοίχο και το πεζούλι.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα

 

  • Φιαγμένος από cold-rolling χάλυβα, στατική δια:δίδω-πλαστική, μικρή διάσταση και έξοχος και εύκολος για τη λειτουργία
  • Το κιβώτιο έχει ένα pothook, το οποίο είναι κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αποσυναρμολογήσει
  • Ο δίσκος συναρμογών θα μπορούσε να είναι συσσωρευμένος ένας επάνω σε άλλο, εύκαμπτο για να γυρίσει η ακτίνα καμπυλών των κουλουριασμένων ινών λογχών πρέπει να εγγυηθεί για να είναι πάνω από 37.5mm στο δίσκο συναρμογών
  • Το κιβώτιο είναι μοναδικής δομής, λογικό σχεδιάγραμμα, και έχει το επαρκές δωμάτιο για τη λειτουργία
  • Το διευθετήσιμο δαχτυλίδι με σφραγιδόλιθο σφιγκτηρών και ενισχύει τη διαμόρφωση, η οποία θα μπορούσε να ρυθμίσει τα διαφορετικά μεγέθη των καλωδίων για να σιγουρευτεί ελαστικά ότι τα καλώδια είναι σφιγκτήρας στενά
  • Ο εσωτερικός τύπος είναι άριστης απόδοσης σφραγίδων, η οποία θα μπορούσε να αποτρέψει το νερό από να εισαγάγει αποτελεσματικά
  • Μπορέστε να εγκατασταθείτε με τον προσαρμοστή SC/LC/FC/ST
  • Μέχρι ικανότητα MAX συναρμογών 48 πυρήνων στην επιτροπή μπαλωμάτων 1U
  • Το ράφι τοποθετεί και το γλιστρώντας συρτάρι σχεδιάζει και οι δύο διαθέσιμοι

Διάσταση:

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί 0

 

Καλή υπενθύμιση

 

Επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών εξαιρέσει των προσαρμοστών και των πλεξίδων. Εάν τους χρειάζεστε εγκατασταθείτε, παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για τις λεπτομέρειες

Τα πλήρη φορτωμένα προϊόντα περιλαμβάνουν: Προσαρμοστές και πλεξίδες (για την αναφορά)

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί 1


Πληροφορίες διαταγής:

 

Τύπος επιτροπής Έξω λιμένας Έξω λιμένας αριθ. Φορτωμένος ή όχι Χρώμα επιτροπής
R1-19 το “ράφι 1U τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 1-Sc simplex 1-6ports 0-εκφορτωμένος 1-γκρι
S1-19 “επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 1U γλιστρώντας 2- Ντούμπλεξ Sc 2-8ports 1-κατά το ήμισυ φορτωμένος προσαρμοστής SM ο 2-Μαύρος
R2-19 το “ράφι 2U τοποθετεί την επιτροπή μπαλωμάτων 3- LC ντούμπλεξ 3-12ports 2- κατά το ήμισυ φορτωμένος προσαρμοστής ΚΚ  
S2-19 “επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 2U γλιστρώντας 4- LC τετράγωνο 4-16ports 3- πλήρη φορτωμένα εξαρτήματα SM  
  5- FC simplex 5-24ports 4- πλήρη φορτωμένα εξαρτήματα OM1  
  6- Simplex του ST 6-48ports 5- πλήρη φορτωμένα εξαρτήματα OM2  
      6- πλήρη φορτωμένα εξαρτήματα OM3  
      6- πλήρη φορτωμένα εξαρτήματα OM3  

Σχετικά προϊόντα:

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί 2

 

19 “επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 2U γλιστρώντας

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί 3

ανώτατη γλιστρώντας επιτροπή μπαλωμάτων συρταριών 1U mpo&mtp-LC 72F

 

Η επιτροπή μπαλωμάτων FC E2000 MPO ODF 12 οπτικό ράφι πλαισίων διανομής λιμένων τοποθετεί 4

 

12-144 ο τοίχος πυρήνων τοποθετεί το τελικό κιβώτιο ινών


Πληροφορίες επιχείρησης

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

 

5Αγορά

4

ναυτιλία

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.

Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

Μπορεί να είσαι σε αυτά