Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

OMC Industry Co.Limited

1 2 3 4 5 6
OMC Industry Co.Limited OMC Industry Co.Limited OMC Industry Co.Limited OMC Industry Co.Limited OMC Industry Co.Limited OMC Industry Co.Limited
Γραφείο OMC Καλώδιο μπαλωμάτων και εργαστήριο πλεξίδων Εργαστήριο προσαρμοστών Εργαστήριο καλωδίων των FO Εργαστήριο MPO MTP Εργαστήριο PLC

Στοιχεία Εταιρίας:

Είδος Επιχείρησης : Κατασκευαστής
Εξαγωγέας
Κύρια Αγορά : Βόρεια Αμερική
Νότια Αμερική
Δυτική Ευρώπη
Ανατολική Ευρώπη
Ανατολική Ασία
Νοτιοανατολική Ασία
Μέση Ανατολή
Αφρική
Ωκεανία
Σε όλο τον κόσμο
Μάρκες : OMCFTTH
Αριθμός Υπαλλήλων : 100~150
Ετήσιες πωλήσεις : 5000000-8000000
Ιδρύθηκε Έτος : 2007
Εξαγωγή pc : 60% - 70%

COem & τελωνείο

OMC έχει χτίσει τη φήμη του ως οδηγώντας προμηθευτή των high-integrity προϊόντων οπτικών επικοινωνιών από τα προϊόντα πρόσβασης με την υψηλότερη ποιότητα καθώς επίσης και όντας δεσμευμένο στις ανάγκες των πελατών μας. Όλες οι προσαρμοσμένες λύσεις είναι διαθέσιμες σε OMC, συμπεριλαμβάνων για 70% των προϊόντων στον ιστοχώρο μας.

Οι αρχικές εταιρικές ικανότητές μας περιλαμβάνουν, εφαρμοσμένη μηχανική συστημάτων, εφαρμοσμένη μηχανική δικτύων, υποστήριξη συστημάτων, διαχείριση προγράμματος, και ανάλυση διαβεβαίωσης πληροφοριών εφαρμοσμένη μηχανική και. Μπορούμε να εργαστούμε με τα προϋπάρχοντα σχέδιά σας ως μεταφερμένο κατασκευαστικό συνεργάτη ή να σας βοηθήσουμε γρήγορα να επιτύχουμε τις προσαρμοσμένες απαντήσεις για την απαίτηση των οπτικών λύσεων δικτύωσης. Έχουμε χτίσει τις ισχυρές βιομηχανικές σχέσεις βασισμένες στη δυνατότητά μας να παρέχουμε υψηλό - ποιοτικές μηχανικές υπηρεσίες, και την προσπάθειά μας να είμαστε δίκαιος και αρμόδιος συνεργάτης. Καλωσορίστε για να αρχίσετε το πρόγραμμα συνήθειάς σας με τώρα τώρα!

 

Συνελεύσεις καλωδίων οπτικών ινών cOem συνήθειας

OMC προσφέρει τη μεγαλύτερη επιλογή των καλωδίων μπαλωμάτων ινών. Εάν η επιλογή των εφοδιασμένων καλωδίων μπαλωμάτων ινών δεν ικανοποιεί τις ανάγκες σας, μπορούμε να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες συνήθειας σε. Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τη μορφή κατωτέρω για να χτίσετε και να διατάξετε τα καλώδια συνήθειάς σας με τις πωλήσεις μας. Εάν βρείτε οι ανάγκες σας δεν ικανοποιούνται από τις επιλογές στη μορφή κατωτέρω, παρακαλώ στείλετε τις λεπτομέρειες στις πωλήσεις μας και θα σχεδιάσουμε τα καλώδια ειδικότητας για να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες σας.

Τα πλεονεκτήματά μας:

● Σχέδισσες παραδόσεις, ανταγωνιστική τιμολόγηση, υποστήριξη απολογισμού, και πλάτη χρημάτων 60 ημερών ή ανταλλαγή στοιχείων.

● Εξασφαλισμένη ποιότητα καλωδίων.

● Γρήγορες υπηρεσίες εφαρμοσμένης μηχανικής και διαμόρφωσης πρωτοτύπου.

● Παραγωγή και των προστιθεμένης αξίας συνελεύσεων καλωδίων, συμπεριλαμβανομένου PCBs, της κατοικίας, ή της επεξεργασίας μετάλλων.

 

Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας

Κατά οικοδόμηση ενός δικτύου οπτικών ινών συνήθειας, την είναι ουσιαστικό να αγοραστούν οι συνελεύσεις ποιοτικών καλωδίων. Προσφέρουμε τα μαζικά καλώδια οπτικών ινών, από το εναέριο καλώδιο οπτικών ινών στο στρατιωτικό τακτικό καλώδιο για τις διάφορες εφαρμογές που απαιτούν τη λήξη τομέων. Λαμβάνοντας υπόψη την απέραντη έκταση των επιλογών για το σχέδιο καλωδίων οπτικών ινών, μπορεί να είναι μια πρόκληση για να βρεί τις συνδέσεις που ψάχνετε. Μπορείτε πάντα να μας καλέσετε με οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή ανησυχίες και τη συζήτηση στους πεπειραμένους επαγγελματίες μας.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-755-2916-3551

Φαξ: 86-755-8526-6015

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.