Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών PLC Splitter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών PLC Splitter

(17)
Κίνα 1x8 το ράφι τοποθετεί τη μίνι ενότητα 900μM θραυστών PLC APC Sc Singlemode σωλήνας χάλυβα εργοστάσιο

1x8 το ράφι τοποθετεί τη μίνι ενότητα 900μM θραυστών PLC APC Sc Singlemode σωλήνας χάλυβα

1x8 μίνι ενότητα 900μm θραυστών ινών PLC APC Sc Singlemode Ο θραύστης PLC είναι μια οπτική συσκευή διανομής δύναμης βασισμένη στον ενσωματωμένο κυματοδηγό του πιάτου χαλαζία. Με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του ... Read More
2019-07-08 18:14:54
Κίνα Συναρμογή/θραύστης 1x8 2.0mm Sc PLC ενότητας ABS Pigtailed/APC Singlemode μακριά διάρκεια ζωής εργοστάσιο

Συναρμογή/θραύστης 1x8 2.0mm Sc PLC ενότητας ABS Pigtailed/APC Singlemode μακριά διάρκεια ζωής

1x8 συναρμογή θραυστών ινών PLC/ενότητα 2.0mm Sc/APC ABS Pigtailed Singlemode Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοπ... Read More
2019-07-08 18:14:54
Κίνα Συναρμογή θραυστών PLC οπτικών ινών ενότητας ABS/Pigtailed 2.0mm Sc/APC τύπος συνδετήρων εργοστάσιο

Συναρμογή θραυστών PLC οπτικών ινών ενότητας ABS/Pigtailed 2.0mm Sc/APC τύπος συνδετήρων

1x16 συναρμογή θραυστών ινών PLC/ενότητα 2.0mm Sc/APC ABS Pigtailed Singlemode Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμο... Read More
2019-07-08 18:14:54
Κίνα Μίνι ενότητα 900μM θραυστών οπτικών ινών PLC Blockless 1x16 APC Sc μικρό μέγεθος εργοστάσιο

Μίνι ενότητα 900μM θραυστών οπτικών ινών PLC Blockless 1x16 APC Sc μικρό μέγεθος

1x16 μίνι ενότητα 900μm, APC θραυστών ινών PLC Sc Singlemode Ο θραύστης PLC είναι μια οπτική συσκευή διανομής δύναμης βασισμένη στον ενσωματωμένο κυματοδηγό του πιάτου χαλαζία. Με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα τ... Read More
2019-07-08 18:14:54
Κίνα LC APC Singlemode συνδετήρας θραυστών 1x16 Blockless LC/APC PLC οπτικών ινών εργοστάσιο

LC APC Singlemode συνδετήρας θραυστών 1x16 Blockless LC/APC PLC οπτικών ινών

1x16 θραύστης ινών PLC, μίνι ενότητα, 900μm, APC LC, Singlemode Ο θραύστης PLC είναι μια οπτική συσκευή διανομής δύναμης βασισμένη στον ενσωματωμένο κυματοδηγό του πιάτου χαλαζία. Με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματ... Read More
2019-07-08 18:14:54
Κίνα Ανθεκτική πολυσύνθετη υψηλή επιστροφής απώλεια θραυστών PLC Sc SM UPC SM 1310nm 1x32 προαιρετική εργοστάσιο

Ανθεκτική πολυσύνθετη υψηλή επιστροφής απώλεια θραυστών PLC Sc SM UPC SM 1310nm 1x32 προαιρετική

Μικροϋπολογιστής-σφραγίζοντας θραύστης PLC τύπων SM 1310nm 1*32 Blockless/με το συνδετήρα Sc UPC και το καλώδιο 0.9mm Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκ... Read More
2019-02-26 15:13:31
Κίνα Μικροϋπολογιστής - σφραγίζοντας τύπος - 1 θραύστης PLC οπτικών ινών *8 με τον κολπίσκο 2mm καλώδιο και έξοδος 0.9mm καλώδιο εργοστάσιο

Μικροϋπολογιστής - σφραγίζοντας τύπος - 1 θραύστης PLC οπτικών ινών *8 με τον κολπίσκο 2mm καλώδιο και έξοδος 0.9mm καλώδιο

Μικροϋπολογιστής-σφραγίζοντας θραύστης PLC τύπων SM 1310nm 1*8 Blockless/με τον κολπίσκο 2mm καλώδιο και έξοδος 0.9mm καλώδιο Ο θραύστης PLC Blockless έχει την ισχυρότερη προστασία ινών από το γυμνό θραύστη ινώ... Read More
2019-02-26 15:12:23
Κίνα Blockless/μικροϋπολογιστής - σφραγίζοντας θραύστης 1*16 PLC οπτικών ινών με APC LC το συνδετήρα εργοστάσιο

Blockless/μικροϋπολογιστής - σφραγίζοντας θραύστης 1*16 PLC οπτικών ινών με APC LC το συνδετήρα

Θραύστης PLC Blockless SM 1310nm 1*16 με APC LC το συνδετήρα και το καλώδιο 0.9mm Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησ... Read More
2019-02-26 15:01:47
Κίνα Καλό διπλό παράθυρο θραυστών 1*4 PLC οπτικών ινών ομοιομορφίας ΚΚ 850/1310nm εργοστάσιο

Καλό διπλό παράθυρο θραυστών 1*4 PLC οπτικών ινών ομοιομορφίας ΚΚ 850/1310nm

1*4 διπλό παράθυρο θραύστης PLC ΚΚ 850/1310nm με το συνδετήρα Sc Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την ο... Read More
2019-02-26 13:54:38
Κίνα Πολυ τρόπου 1x4 οπτική PLC εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης θραυστών σταθερή χαμηλή εργοστάσιο

Πολυ τρόπου 1x4 οπτική PLC εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης θραυστών σταθερή χαμηλή

1*4 διπλό παράθυρο θραύστης PLC ΚΚ 850/1310nm χωρίς συνδετήρα Ο επίπεδος θραύστης του (PLC) κυκλωμάτων Lightwave είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτι... Read More
2019-02-26 13:52:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.