Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

υπαίθριο καλώδιο ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

υπαίθριο καλώδιο ινών

(19)
Κίνα 2 τελική υποδοχή εξοπλισμού οπτικών ινών λιμένων ΕΠΑΝΩ/εξαρτήσεις εξόδου τοίχων AP με το καλώδιο πτώσης εργοστάσιο

2 τελική υποδοχή εξοπλισμού οπτικών ινών λιμένων ΕΠΑΝΩ/εξαρτήσεις εξόδου τοίχων AP με το καλώδιο πτώσης

Τελική υποδοχή εξοπλισμού οπτικών ινών FTTH ΕΠΆΝΩ/κιβώτιο εξαρτήσεων εξόδου τοίχων AP με το καλώδιο πτώσης Οι εξαρτήσεις εξόδου τοίχων FTTH UP/AP περιέλαβαν ένα γείσο ινών, πλεξίδα πτώσης Α FTTH, κοστούμι τυμπά... Read More
2019-09-09 16:58:00
Κίνα APC Sc καλωδίων ινών σακακιών FTTH LSZH υπαίθρια ενιαία αυτοφερόμενη κεραία τρόπου εργοστάσιο

APC Sc καλωδίων ινών σακακιών FTTH LSZH υπαίθρια ενιαία αυτοφερόμενη κεραία τρόπου

APC Sc ενιαίο σκοινί LSZH μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης τρόπου αυτοφερόμενο εναέριο FTTH Είναι ένα είδος καλωδίου αλλά συνέλευσης μπαλωμάτων με το αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο πτώσης FTTH. Αυτό είναι ένα τελευταίο ... Read More
2019-08-13 17:45:57
Κίνα Υπαίθριο καλώδιο ADSS ινών οπτικών ινών FTTH εργοστάσιο

Υπαίθριο καλώδιο ADSS ινών οπτικών ινών FTTH

Υπαίθριο καλώδιο ADSS ινών οπτικών ινών FTTH Λεπτομέρειες προϊόντων Το καλώδιο ADSS είναι ο χαλαρός σωλήνας που προσαράσσουν. Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλά πλαστικά συντ... Read More
2019-03-20 19:58:03
Κίνα Όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο υπαίθριο εναέριο καλώδιο εργοστάσιο

Όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο υπαίθριο εναέριο καλώδιο

Όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο ινών καλωδίων ADSS υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Το καλώδιο ADSS είναι ο χαλαρός σωλήνας που προσαράσσουν. Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Τυποποιημένο χαλαρό καλώδιο ινών σωλήνων υπαίθριο, μαύρο υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου εργοστάσιο

Τυποποιημένο χαλαρό καλώδιο ινών σωλήνων υπαίθριο, μαύρο υπαίθριο ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου

Τυποποιημένο χαλαρό σωλήνων κανένας-θωρακισμένο κορδελλών ινών καλώδιο ινών καλωδίων GYDTA υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Η κορδέλλα 4,6,8,12 ίνες, τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Υψηλό καμμμένο καλώδιο ινών αντίστασης υπαίθριο, έξω από το αριθ. - θωρακισμένο καλώδιο ινών κορδελλών εργοστάσιο

Υψηλό καμμμένο καλώδιο ινών αντίστασης υπαίθριο, έξω από το αριθ. - θωρακισμένο καλώδιο ινών κορδελλών

Τυποποιημένο χαλαρό σωλήνων κανένας-θωρακισμένο κορδελλών ινών καλώδιο ινών καλωδίων GYDTS υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Η κορδέλλα 4, 6,8,12 ίνες, τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστι... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Υψηλό καλώδιο ινών εκτατής δύναμης υπαίθριο εργοστάσιο

Υψηλό καλώδιο ινών εκτατής δύναμης υπαίθριο

Σχήμα 8 υπαίθριο καλώδιο ινών καλωδίων GYTC8A/GYTC8S Λεπτομέρειες προϊόντων Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη έν... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών εργοστάσιο

Υπαίθριο καλώδιο ινών αντίστασης συντριβής, εύκαμπτο υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Unitube θωρακισμένο καλώδιο ινών καλωδίων GYXS/GYXTW υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδι... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Unitube αριθ. - θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών εργοστάσιο

Unitube αριθ. - θωρακισμένο υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

Unitube κανένας-θωρακισμένο καλώδιο ινών καλωδίων GYXY υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια α... Read More
2018-12-31 11:39:56
Κίνα Ενιαία συμπαγής δομή καλωδίων ινών τρόπου υπαίθρια που αποτρέπει τους χαλαρούς σωλήνες από να συρρικνωθεί εργοστάσιο

Ενιαία συμπαγής δομή καλωδίων ινών τρόπου υπαίθρια που αποτρέπει τους χαλαρούς σωλήνες από να συρρικνωθεί

Προσαραγμένο χαλαρό μέλος δύναμης σωλήνων κανένας-μεταλλικό - θωρακισμένο καλώδιο ινών καλωδίων Ⅱ GYFTA53 υπαίθριο Λεπτομέρειες προϊόντων Οι ίνες, 250µm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό π... Read More
2018-12-31 11:39:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.