Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G

OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center
OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center OM3 50 / 125 Multimode LC to LC 10G Fiber Patch Cord 2.0mm LSZH Zipcord for 10G application data center

Μεγάλες Εικόνας :  OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 τεμ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια στο χαρτοκιβώτιο του χαρτοκιβωτίου 54*39*35cm
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που επιβεβαιώνεται
Όροι πληρωμής: Western Union, L/C, T/T, creit κάρτα, paypal, alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 300000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδ Απώλεια εισαγωγής: <0>
επιστροφή απώλεια: PC>35dB Καθαρό ferrule προσώπου τελών: 100% καθαρίστε, καμία σκόνη, κανένα νερό, καμία γρατσουνιά
Fiber&Cable: Ντούμπλεξ BIF OM3 50/125 2.0mm Polairty: Α στο Β
Υψηλό φως:

fiber optic jumpers

,

fibre optic patch leads

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G

 

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία.

 

 

Το 50/125μm OM3 πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών κάμψεων αναίσθητο είναι λιγότερη μείωση όταν θα κάνουν η κλίση ή στριμμένος έναντι των παραδοσιακών καλωδίων οπτικής ίνας και αυτό την εγκατάσταση και τη συντήρηση των καλωδίων οπτικών ινών αποδοτικότερων. Μπορεί επίσης να σώσει περισσότερο διάστημα για την υψηλή πυκνότητά σας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων, δίκτυα επιχειρήσεων, δωμάτιο τηλεπικοινωνιών, αγροκτήματα κεντρικών υπολογιστών, δίκτυα αποθήκευσης σύννεφων, και οποιαδήποτε καλώδια μπαλωμάτων ινών θέσεων απαιτούνται.


Αυτό το OM3 πολλαπλού τρόπου 50/125 καλωδίων οπτικών ινών είναι ιδανικό για τη σύνδεση των πομποδεκτών κ.λπ. SR 10G, 10G LRM, SFP+ για τις συνδέσεις 10G/40G/100G Ethernet και είναι η προτιμημένη προδιαγραφή ινών για τις συνδέσεις 10G Ethernet.

 

Πληροφορίες προϊόντων

Τύπος συνδετήρων LC σε LC Πολωνικός τύπος UPC στο UPC
Αρίθμηση ινών Διπλός Τρόπος ινών OM3 50/125μm BIF
Μήκος κύματος 850/1300nm απόσταση 10G Ethernet 300m σε 850nm
Απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB Επιστροφής απώλεια ≥30dB
Βαθμός ινών G651 Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 7.5mm
Μείωση σε 850nm 3.0 dB/km Μείωση σε 1300nm 1.0 dB/km
Σακάκι καλωδίων LSZH Διάμετρος καλωδίων 2.0x4.1mm
Πολικότητα Α (Tx) στο Β (Rx) Λειτουργούσα θερμοκρασία -20~70°C

 

Ποιότητα τέλος-προσώπου (ΚΚ)

 

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G 0 ΚΚ PC

 

Ζώνη Σειρά (μm) Γρατσουνιές Ατέλειες Αναφορά
Α: Πυρήνας 0 έως 65 Κανένας Κανένας

 

 

IEC 61300-3

35:2015

Β: Επένδυση 65 έως 115 Κανένας Κανένας
Γ: Κόλλα 115 έως 135 Κανένας Κανένας
Δ: Επαφή 135 έως 250 Κανένας Κανένας
Ε: Υπόλοιπο ferrule Κανένας Κανένας
 

 

Αναίσθητη δομή καλωδίων οπτικών ινών κάμψεων

Μια μοναδική διαθλαστική τάφρος με το χαμηλό στρώμα γυαλιού δείκτη διάθλασης σε BIF, το οποίο μειώνει στην ελαφριά διασπορά επάνω στο στρίψιμο και την κάμψη, εξασφαλίζοντας μετάδοση δικτύων σταθερά και γρήγορα.

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G 1

 

Εφαρμογές


Τηλεπικοινωνίες, καλωδιακή τηλεόραση
ΤΟΠΙΚΌ LAN, ΩΧΡΌ, ΆΤΟΜΟ
Μέτρηση
Τεχνολογίες αισθητηρίων
Ιατρικές τεχνικές ενοργάνωσης και μέτρησης
Βιομηχανικές εφαρμογές

 

 

Τεχνική απόδοση

 

Αναίσθητη ίνα κάμψεων YOFC

ακτίνα κάμψεων 7.5mm ελάχιστη

Δοκιμή απώλειας εισαγωγής και επιστροφής απώλειας

Επιθεώρηση τέλος-προσώπου

τρισδιάστατη δοκιμή παρεμβαλλόμετρων

 



Συσκευασία & μαρκάρισμα

Αυτό εύκολο να πάρουν και η καλά-προστατευμένη συσκευασία οπτικών καλωδίων ινών έχουν ονομαστεί και έχουν χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή.

συσκευασία-μπάλωμα cord.jpg

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων
Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

OM3 σκοινί 2.0mm LSZH Zipcord μπαλωμάτων ινών 50/125 πολλαπλού τρόπου LC σε LC 10G για το κέντρο δεδομένων εφαρμογής 10G 5

Πώς να επιλέξει το σωστό τύπο καλωδίων οπτικών ινών;

 

Προσδιορισμός Ίνα Dia. (μm) Τύπος Γρήγορο Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 275 μέτρα 550 μέτρα 33 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM2 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 82 μέτρα Μην υποστηριγμένος Μην υποστηριγμένος
OM3 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 300 μέτρα 100 μέτρα (SR4) 100 μέτρα (SR4)
OM4 (λέιζερ που βελτιστοποιείται) 50/125 Πολλαπλού τρόπου 2000 μέτρα 550 μέτρα 550 μέτρα 400 μέτρα 150 μέτρα (SR4) 150 μέτρα (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 μέτρα 5km σε 1310nm 5km σε 1310nm 10km σε 1310nm ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

CP: Η διαφορά του τρόπου ινών OM4 και OM3 ως ακόλουθο
1. OM4 αναπτύχθηκε συγκεκριμένα για τη μετάδοση λέιζερ VSCEL και επιτρέπει 10 δεύτερες συνδέσεων αποστάσεις συναυλιών/μέχρι 550 μέτρων (έναντι 300M με OM3).
2. Το αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης για OM4 είναι περισσότερο από διπλό αυτό OM3.
3. Για το καλώδιο μπαλωμάτων OM4 είναι 4700 MHz.km ενώ για OM3 είναι 2000 MHz.km.

Πώς να επιλέξει σωστά μεταξύ του PVC, LSZH και OFNP;

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων ινών τώρα ευρέως χρησιμοποιούνται για τις εσωτερικές εφαρμογές όπως τα κτήρια, εργοστάσια, πάρκα γραφείων, πανεπιστημιουπόλεις και ούτω καθεξής. Εάν επιλέγετε το PVC, το σακάκι LSZH ή OFNP εξαρτάται από όπου πρόκειται να τρέξετε το καλώδιο.

6783J4) ΝΟ) Γ} E10UKY2] 8TJ.png

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

Exhibition.jpg 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα