Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Κίνα Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH προμηθευτής
Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH προμηθευτής Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH προμηθευτής Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH προμηθευτής Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Usconec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: OM3 προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: PC 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σ Τρόπος ινών: OM3 50/125μm
Απώλεια εισαγωγής: MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Επιστροφής απώλεια: MTP≥20dB, LC≥30dB
Συνδετήρας Α: MTP αρσενικό ΚΚ 24F Συνδετήρας Β: ντούμπλεξ 12 Χ LC UPC
Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40 + 85°C Ανταλλαξιμότητα:: ≤0.35dB

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

 

 

τρικλισμένα καλώδια λουριών MTP- 24F τα LC/SC/FC/ST ολοκληρώνονται με το συνδετήρα MTP και LC/SC/FC/ST και στις δύο άκρες. Το 24pcs (12pcs για LC uniboot 24 τα μονοκατευθυντικά) fanout LC καλώδια βελτιστοποιούνται για 40G QSFP+ PLR4 στις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής 10G SFP+ LR. Έχει τρικλίσει το μήκος. Σχεδιάζεται συγκεκριμένα για την υψηλής πυκνότητας ίνα επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων.


24F MTP- LC/SC/FC/ST τρίκλισε τα καλώδια λουριών που σχεδιάστηκαν για 100GBASE-SR10 CXP/CFP διασυνδέει το κέντρο δεδομένων λύσης, 100GBASE-LR4 και υψηλής πυκνότητας. Βελτιστοποιείται για τις εφαρμογές κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας 10/40/100G. Αυτό το καλώδιο λουριών 24 ινών χρησιμοποιείται για τη σύνδεση (12) SFP+ σε μια επιτροπή προσαρμοστών MTP και τον κορμό MPO.
 
Πρότυπα των προϊόντων MTP:

 

Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
 
Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:


LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.
 

Προδιαγραφές προϊόντων

 

Συνδετήρας Α MTP Συνδετήρας Β LC ντούμπλεξ UPC
Τρόπος ινών OM3 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
Απώλεια εισαγωγής MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Επιστροφής απώλεια MTP≥20dB, LC≥30dB
Μείωση σε 850nm ≤2.3dB/km Μείωση σε 1300nm ≤0.6dB/km
Σακάκι OD 3.0mm Fan-Out διάμετρος 2.0mm
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Σακάκι καλωδίων LSZH Αρίθμηση ινών 24 ίνες
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C


Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZHΚαλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
  • Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
  • Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
  • Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
  • Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
  • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 

  • Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
  • Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
  • ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
  • MPO Loopback διαθέσιμο
     

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MTP καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.


Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH
 

Τύποι συνδετήρων MTP

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.
(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 

Ανοχή μήκους

 

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά
Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Exhibition.jpg

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

Καλώδιο OM3 κορμών MTP προ - ολοκληρωμένο διπλό αρσενικό 24F MTP Fanout 2.0mm PC 50/125μm LC με το σακάκι Aque LSZH

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα