Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Κίνα Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής
Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: USconec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 24F OM3 50/125μm αρσενικό -2x LC ντούμπλεξ 50/125 καλώδιο 1M PC MTP λουριών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τρόπος ινών: OM3 50/125μm Απώλεια εισαγωγής: MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB
επιστροφή απώλεια: MTP≥20dB, LC≥30dB Εκτατό φορτίο εγκατάστασης: 100 Ν
Συνδετήρας Α: MTP αρσενικό ΚΚ 24F Συνδετήρας Β: ντούμπλεξ 12 Χ LC UPC
Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40 + 85°C Ανταλλαξιμότητα:: ≤0.35dB

αρσενικό 24F MTP - PC διπλό OM3 50/125 2mm LSZH 3M Aqua 2xLC harnes/τρικλισμένο καλώδιο κορμών για το κέντρο δεδομένων HD, Fan-Out 2.0mm τη διάμετρο & το μήκος ξεμπλοκαρίσματος 0.5m, σακάκι καλωδίων 3.0mm, που σχεδιάζεται για 40G/100G στα ποσοστά μετάδοσης 10G στο κέντρο δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

 

Mtp-LC το λουρί/τα τρικλισμένα καλώδια παρέχει μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή τους διπλούς συνδετήρες. Γνωστό ως καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP ή fan-out MTP καλώδιο επίσης, έχει έναν ενιαίο συνδετήρα MTP σε ένα τέλος που ξεσπά σε 6 ή 12 συνδετήρες, και αυτοί οι τύποι συνδετήρων μπορούν να είναι LC, Sc, ST, κ.λπ. Είναι διαθέσιμο σε 4, 6, 8, ή 12 διαμορφώσεις κορδελλών ινών με τα μήκη για 10, 20, 30 μέτρα και άλλα προσαρμοσμένα μήκη. MTP/MPO το καλώδιο λουριών παρέχει ένα αξιόπιστο, οικονομικώς αποδοτικό σύστημα τηλεγράφησης για από την κληρονομιά 10G στην υψηλότερη ταχύτητα 40G/100G Ethernet. Τα εξής είναι τα πλεονεκτήματα του καλωδίου λουριών MTP:
 
- Χωρίστε κατά διαστήματα τον αποταμίευση-ενεργό εξοπλισμό και το καλώδιο σπονδυλικών στηλών είναι καλό για το διάστημα αποταμίευσης.
- Το εύκολο ολοκληρωμένο επέκταση-εργοστάσιο σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού δικτύων.
- Τα αξιοπιστία-υψηλά τυποποιημένα συστατικά χρησιμοποιούνται στη διαδικασία παραγωγής για να εξασφαλίσουν την ποιότητα των προϊόντων.
 
Mtp-LC το σκοινί μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και LC και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από Usconec κ.λπ.
 
Πρότυπα των προϊόντων MTP:
 

Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
 
Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:
LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.
 

 

Προδιαγραφές προϊόντων
Συνδετήρας Α MTP Συνδετήρας Β LC ντούμπλεξ UPC
Τρόπος ινών OM3 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
Απώλεια εισαγωγής MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Επιστροφής απώλεια MTP≥20dB, LC≥30dB
Μείωση σε 850nm ≤2.3dB/km Μείωση σε 1300nm ≤0.6dB/km
Σακάκι OD 3.0mm Fan-Out διάμετρος 2.0mm
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Σακάκι καλωδίων LSZH Αρίθμηση ινών 24 ίνες
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C

 

Σχέδιο καλωδίων (LC για την αναφορά)

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTPΔιπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
  • Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
  • Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
  • Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
  • Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
  • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 

  • Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
  • Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
  • ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
  • MPO Loopback διαθέσιμο
     

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MTP καλωδίων

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.
Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP
 

Τύποι συνδετήρων MTP

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.
(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.