Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κλείσιμο

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

Κίνα 1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης προμηθευτής
1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης προμηθευτής 1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης προμηθευτής 1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης προμηθευτής 1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: H003

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε ένα χαρτοκιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: OMC ή cOem
Αριθμός Μοντέλου:: H003 Εφαρμογή:: τηλεπικοινωνίες
Πιστοποίηση:: ROHS ΧΡΏΜΑ:: μαύρος
Υλικό:: PC, ABS, PPR Εγγύηση:: 3 χρόνια
Διάστασης:: 280x200x90 (χιλ.) Βάρος:: 1200g-1500g
Μέγεθος καλωδίων:: 8mm~14mm Χωρητικότητα:: Φουσκωτός: 6-96 (πυρήνες)
λιμένας καλωδίων:: 4 Τεμάχια

H003 ευθύγραμμος τύπος 4 κοινή περάτωση οπτικών ινών λιμένων

 

FOSC είναι μια συσκευή που έχουν τη λειτουργία της οπτικής σύνδεσης μετάδοσης, που παρέχει αρκετών από το οπτικό καλώδιο ινών κατευθείαν, τη διακλάδωση και τη σχετική συνδέοντας προστασία. Το ποσοστό ασφάλειας IP είναι IP65-68. Μερικοί απ' αυτούς μπορεί να είναι εγκατεστημένο 1x2: 32 θραύστης PLC ή 2X2: Θραύστης 16 PLC. Το προϊόν είναι άριστο στην απόδοση σφράγισης, εύκολη για την εγκατάσταση, ευρεία εφαρμογή. Είναι η καλύτερη επιλογή σας για τη σύνδεση ινών.

 

OMCH003

 

1. Πεδίο της εφαρμογής

 

Αυτό το εγχειρίδιο εγκατάστασης ταιριάζει για την περάτωση συναρμογών οπτικών ινών (που βραχύνεται κατωτέρω ως FOSC), ως καθοδήγηση της κατάλληλης εγκατάστασης.

 

Το πεδίο της εφαρμογής είναι: κεραία και τοίχος-μοντάρισμα. Οι σειρές περιβαλλοντικής θερμοκρασίας από -40 σε 65℃.

 

2. Βασικές δομή και διαμόρφωση

 

2.1 διάσταση και ικανότητα

 

Εξωτερική διάσταση (LxWxH) 280x200x90 (χιλ.)
Βάρος (αποκλείοντας το εξωτερικό κιβώτιο) 1200g-1500g
Αριθμός λιμένων κολπίσκων/εξόδου μέγιστα 4 κομμάτια
Διάμετρος του καλωδίου ινών Φ8-Φ14 (χιλ.)
Ικανότητα FOSC Φουσκωτός: 6-96 (πυρήνες)

 

2.2 κύρια συστατικά

 

Αριθ. Όνομα των συστατικών Ποσότητα Χρήση Παρατηρήσεις
1 Στέγαση (κατώτατο σημείο) 1 σύνολο Προστασία των συναρμογών καλωδίων ινών στο σύνολο

Εσωτερική διάμετρος:

205*146 (χιλ.)

2   Στέγαση (κάλυψη) 1 σύνολο Προστασία των συναρμογών καλωδίων ινών στο σύνολο

Εσωτερική διάμετρος

205*146 (χιλ.)

3

Δίσκος συναρμογών οπτικών ινών

(FOST)

Ανώτατοι 8 δίσκοι (φουσκωτοί) ή 6 δίσκοι (ribbom)

 

Καθορισμός της θερμότητας - shrinkable προστατευτικό μανίκι και κράτημα των ινών  
4 Ενσωματωμένη συναρμολόγηση σφραγίδων 1 σύνολο Σφράγιση μεταξύ της κάλυψης FOSC και του κατώτατου σημείου FOSC  
5 Βούλωμα λιμένων 6 κομμάτια Σφραγίζοντας κενοί λιμένες  
6   Σταθερό μπουλόνι 1 σύνολο Καθορισμός της κατοικίας  

 

2.3 κύρια εξαρτήματα και ειδικά εργαλεία

 

1 Θερμότητα - shrinkable προστατευτικό μανίκι   Προστασία των συναρμογών ινών Διαμόρφωση σύμφωνα με την ικανότητα
2 Νάυλον δεσμός   Καθορισμός της ίνας με το προστατευτικό παλτό Διαμόρφωση σύμφωνα με την ικανότητα
3 Ταινία μόνωσης 1 ρόλος Διεύρυνση της διαμέτρου του καλωδίου ινών για τον εύκολο καθορισμό  
4 Ταινία σφραγίδων 1 ρόλος Διευρύνων τη διάμετρο του καλωδίου ινών που ταιριάζει με τη συναρμολόγηση σφραγίδων Διαμόρφωση σύμφωνα με την προδιαγραφή
5 Ένωση του γάντζου 1 σύνολο Για την εναέρια χρήση  
6 Επιχωμάτωση του καλωδίου 1 κομμάτι Να βάλει κατευθείαν μεταξύ της επιχωμάτωσης των συσκευών  
7 Λειαντικό ύφασμα 1 κομμάτι Αλέστε την ίνα  
8 Ονομάζοντας έγγραφο 1 κομμάτι Ονομάζοντας ίνα  
9 Ειδικό γαλλικό κλειδί 1 κομμάτια Καθορισμός του οκτάγωνου καρυδιού (πλαστικό)  
11 Εγχειρίδιο οδηγίας 1 κομμάτια τυποποιημένη εγκατάσταση  

 

2.4 συσκευασία

 

Αριθ. προδιαγραφή μέγεθος χαρτοκιβωτίων (εκατ.) ικανότητα N.W Παρατηρήσεις
1 εσωτερικό κιβώτιο 29*21.5*11.3 1pcs 1.3-1.6kg Διαμόρφωση σύμφωνα με το βάρος
2 εξωτερικό κιβώτιο 61.5*37*46.5 12pcs 15.6-19.2kg Διαμόρφωση σύμφωνα με το βάρος

 

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

 

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

 

 

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

 

1200g - 1500g συνημμένα οπτικών ινών που παρέχουν τη μηχανική συνοχή δύναμης

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.