Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κλείσιμο

Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια

Κίνα Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια προμηθευτής
Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια προμηθευτής Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: H018

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ένα κομμάτι σε ένα χαρτοκιβώτιο εγγράφου
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, Paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θέση προέλευσης:: Guangdong, Κίνα (Ηπειρωτική) Εμπορικό σήμα:: OMC ή cOem
Αριθμός Μοντέλου:: H018 Εφαρμογή:: τηλεπικοινωνίες
Πιστοποίηση:: ROHS ΧΡΏΜΑ:: μαύρος
Υλικό:: PC, ABS, PPR Εγγύηση:: 3 χρόνια
Διάστασης:: 413x160x88 (χιλ.) Βάρος:: 1580g-2100g
Μέγεθος καλωδίων:: Φ8 — Φ16 (χιλ.) Χωρητικότητα:: Φουσκωτός: 12-96 (πυρήνες)
λιμένας καλωδίων:: 4 Τεμάχια

H018 ευθύγραμμος τύπος 4 κοινή περάτωση οπτικών ινών λιμένων μαύρη IP65-68 πλαστική
 

FOSC είναι μια συσκευή που έχουν τη λειτουργία της οπτικής σύνδεσης μετάδοσης, που παρέχει αρκετών από το οπτικό καλώδιο ινών κατευθείαν, τη διακλάδωση και τη σχετική συνδέοντας προστασία. Το ποσοστό ασφάλειας IP είναι IP65-68. Μερικοί απ' αυτούς μπορεί να είναι εγκατεστημένο 1x2: 32 θραύστης PLC ή 2X2: Θραύστης 16 PLC. Το προϊόν είναι άριστο στην απόδοση σφράγισης, εύκολη για την εγκατάσταση, ευρεία εφαρμογή. Είναι η καλύτερη επιλογή σας για τη σύνδεση ινών.

 

1. Πεδίο της εφαρμογής

 

Αυτό το εγχειρίδιο εγκατάστασης είναι κοστούμι για την περάτωση συναρμογών οπτικών ινών (που βραχύνεται κατωτέρω ως FOSC), ως καθοδήγηση της κατάλληλης εγκατάστασης.

 

Το πεδίο της εφαρμογής είναι: εναέριος, υπόγειος, να τοίχος-τοποθετήσει, να αγωγός-τοποθετήσει, τρύπα-μοντάρισμα χεριών. Οι σειρές περιβαλλοντικής θερμοκρασίας από -40℃ σε +65℃.

 

2. Βασικές δομή και διαμόρφωση

 

Διάσταση και ικανότητα

 

Εξωτερική διάσταση (LxWxH) 413x160x88 (χιλ.)
Βάρος (αποκλείοντας το εξωτερικό κιβώτιο) 1580g-2100g
Αριθμός λιμένων κολπίσκων/εξόδου 2 (κομμάτια) σε κάθε πλευρά (συνολικά 4 κομμάτια)
Διάμετρος του καλωδίου ινών Φ8-Φ16 (χιλ.)
Ικανότητα FOSC

Φουσκωτός: 12-96 (πυρήνες)

Κορδέλλα: max.144 (πυρήνες)

 

3. Απαραίτητα εργαλεία για την εγκατάσταση (για να παρασχεθεί από το χειριστή)

 

Όνομα των εργαλείων Χρήση
Κόπτης ινών Να κόψει τις ίνες
Stripper ινών Λουρίδα από το προστατευτικό παλτό του καλωδίου ινών
Ταινία ζωνών Μέτρηση του καλωδίου ινών
Ψαλίδι  
Γαλλικό κλειδί μετάλλων Σκλήρυνση του καρυδιού του ενισχυμένου πυρήνα
Κατσαβίδι Πέρασμα/παραλληλισμός του κατσαβιδιού

 

Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια

Για πολλές χρήσεις περάτωση οπτικών ινών, εύκολη περίφραξη ινών εγκατάστασης υπαίθρια

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.