Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακιβώτιο λήξης ινών

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Κίνα Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC προμηθευτής
Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC προμηθευτής Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC προμηθευτής Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC προμηθευτής Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC or OEM
Αριθμό μοντέλου: Fdb-16A

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο PE bag+Paper ή συσκευασία cOem
Χρόνος παράδοσης: 4-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, δυτική κάρτα Union.credi, Alibaba alipay
Δυνατότητα προσφοράς: 500pcs ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
No.of προσαρμοστής/λιμένας: 16 Χρώμα & υλικό πιάτων: Λευκό, πλαστικό ABS+PC
τύπος προσαρμοστών: SC, LC Τρόπος ινών: OS2, OM1/OM2, OM3/OM4
Τύπος σύνδεσης: Πρότυπο Διαστάσεις (χιλ.): 260mm (W) x320mm (Χ) x93mm (D)
Θέση Compliancy RoHS: Υποχωρητικός εφαρμογή: Δίκτυα κ.λπ. πρόσβασης και τηλεπικοινωνιών FTTx.

τελική κιβώτιο ινών 16 πυρήνων/περίφραξη ινών/κιβώτιο διανομής ινών για το Sc, LC και το κοστούμι για το θραύστη PLC ινών

 

Fdb-16A είναι ένα άριστο κιβώτιο λήξης FTTH με σχεδιάζεται για την οπτική καλωδίωση δικτύων FTTH, κυρίως για το οπτικό τερματικό μετάδοσης από απ'άκρη σ'άκρη, διάσπαση οπτικών ινών λειτουργία παραγωγής, αποτελεσματικά να ολοκληρώσει, προστασία και διαχείριση του καλωδίου οπτικών ινών για το οπτικό δίκτυο. Είναι ο απαραίτητος εξοπλισμός στη διαδικασία μετάδοσης δικτύων.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Το ενδιάμεσο με τον χρήστη βιομηχανικά τυποποιημένων, αποτελείται από το υψηλό πλαστικό αντίκτυπου.
  • Μπορέστε το θραύστη PLC να προσαρμόσετε 1x8 & 1X16.
  • Αντι-UV, υπεριώδης ακτίνα ανθεκτικοί και βροχοπτώσεις ανθεκτικές.
  • Μέχρι 16 πτώσεις FTTH.
  • Τοίχος και πόλος mountable.
  • 2 λιμένες κολπίσκων, 16 λιμένες εξόδου.
  • IP 55

 

Εφαρμογή

  • ευρέως χρησιμοποιημένος στο δίκτυο πρόσβασης FTTH.
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  • Δίκτυα CATV
  • Δίκτυα επικοινωνιών στοιχείων
  • Δίκτυα τοπικής περιοχής

 

Μηχανικά στοιχεία

 

Υλικό: PC

 

 Διαστάσεις

 

Πρότυπο Ικανότητα Μέγεθος
Fdb-16A 16 λιμένες 260mm (W) x320mm (Χ) x93mm (D)

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Πληροφορίες συσκευασίας

 

Πρότυπο N.W (kg/pcs) Διάσταση του εξωτερικού χαρτοκιβωτίου (χιλ.) G.W του εξωτερικού χαρτοκιβωτίου (kg/carton) Αριθ. των προϊόντων (PC/χαρτοκιβώτιο)
Fdb-16A 1.85 550*355*620 16.1 10

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.