Κίνα καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο κατασκευαστής

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Uscone
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Θηλυκό MTP - MTP θηλυκό 12F SM 9/125 LSZH 20M
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: USD29-45
Συσκευασία λεπτομέρειες: μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία απαίτησης πελατών
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: D/P, T/T, Western Union, L/C, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000pcs το μήνα

Λεπτομερής ενημέρωση

Προϊόν: καλώδιο κορμών mtp-MTP 12F Τύπος συνδετήρων: Θηλυκό MTP
Τρόπος ινών: OS2 9/125μm SM Μήκος κύματος: 1310/1550nm
Πολωνικός τύπος: APC APC Απώλεια εισαγωγής: 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.)
Επιστροφής απώλεια: ≥60dB Σακάκι OD: 3.0mm
Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο: 50 Ν Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C σε +85°C
Υψηλό φως:

mtp fanout καλώδιο

,

mtp καλώδιο μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων

 

12F MTP (θηλυκό) - MTP (θηλυκό)καλώδιομπαλωμάτων 3,0χιλ.LSZH/καλώδιοκορμών. Το καλώδιο μπαλωμάτων ινών MTP/το καλώδιο κορμών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στις δύο άκρες. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP συνδέουν τις ενότητες MTP ως μόνιμη σύνδεση. Τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων είναι διαθέσιμα με 12, 24, 48,60,72, 96,144fibers. Η υποστήριξη επιταχύνεται στις λύσεις κέντρων δεδομένων 10/40/100Gbps. Υιοθετούνται χαρακτηριστικά για να διασυνδέσουν τις κασέτες, οι επιτροπές ή δυναμωμένο MTP ανεμιστήρας-outs-αερίζουν, και για να διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλα υψηλά περιβάλλοντα ινών. Εκτός αυτού, MTP παρέχει επίσης πολλές ευελιξία και ευκολία μόλις πρέπει να αλλάξετε το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων. Αντί της αλλαγής του συνδετήρα στον κορμό καλωδίων, ακριβώς που εγκαθιστά μια νέα κασέτα με το νέο συνδετήρα το ύφος διαγώνιος-συνδέει την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων.

 

Οι αξίες του καλωδίου μπαλωμάτων MTP/MPO/του καλωδίου κορμών περιλαμβάνουν γενικά

Τα υψηλά - ποιότητα — καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων MTP/MTP είναι εργοστάσιο προ-που ολοκληρώνεται, που εξετάζεται και που συσκευάζεται μαζί με τις εκθέσεις δοκιμής. Αυτές οι εκθέσεις χρησιμεύουν ως τη μακροπρόθεσμη τεκμηρίωση και ο ποιοτικός έλεγχος.

Να μειωθούν τα καλώδια καλωδίων/κορμών μπαλωμάτων καλωδίων όγκος-MTP/MPO έχουν τις πολύ μικρές διαμέτρους, οι οποίες μειώνουν τον όγκο καλωδίων και βελτιώνουν τους όρους κλιματισμού στα κέντρα δεδομένων.

Ο χρόνος - αποταμίευση — με το ειδικό έτοιμο προς χρήση σχέδιο, καλώδιο μπαλωμάτων MTP/MPO/καλώδια κορμών μπορεί να ενσωματωθεί και να συνδεθεί αμέσως. Βοηθά πολύ να μειώσει το χρόνο εγκαταστάσεων.

 

Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από USconec. Το καλώδιο μπαλωμάτων MTP/το καλώδιο κορμών είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 
Καλώδιο καλωδίων παράμετρος-12F Microfiber
Αρίθμηση ινών OD (χιλ.)

Ελάχιστο επιτρεπόμενο

Εκτατή δύναμη (ν)

ελάχιστο επιτρεπόμενο

Φορτίο συντριβής (N/100mm)

Ελάχιστη κάμψη

Ακτίνα (ΚΚ)

12 3.0±0.15

Βραχυπρόθεσμο: 180

Μακροπρόθεσμο: 90

Βραχυπρόθεσμο: 500

Μακροπρόθεσμο: 150

Στατικός: 10D

Δυναμικός: 20D

 

Καλώδιο μπαλωμάτων MTP/προδιαγραφή του καλωδίου κορμών

Στοιχεία προδιαγραφών. Ενιαίος τρόπος (APC 8 βαθμός που γυαλίζεται) Πολλαπλού τρόπου (επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)

Απώλεια εισαγωγής (MTP)

(IEC 61300-3-34)

Τυποποιημένο MTP: ≤0.75dB (ανώτατος), ≤0.35dB (χαρακτηριστικό)

Ελίτ MTP: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Τυποποιημένο MTP: ≤0.6dB (ανώτατος), ≤0.35 (χαρακτηριστικό)

Ελίτ MTP: ≤0.35dB (ανώτατος), ≤0.20dB (χαρακτηριστικό)

Επιστροφής απώλεια (MTP) ≥60dB (8degree που γυαλίζει) ≥25dB
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη >70N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

Drawing&Polarity καλωδίων

 

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 0

 

Υψηλή ελαφριά ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

 

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 1

 

Εξοπλισμός δοκιμής

 

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 2

 

Σίγουρο δοκιμή πρόγραμμα

 

το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους. Οι καθαροί οπτικοί συνδετήρες είναι κυρίαρχοι στην παροχή μιας αξιόπιστης, υψηλής απόδοσης υποδομής οπτικών ινών.

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά
Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 3

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 5

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 6

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 7

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 8

Exhibition.jpg

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 10

θηλυκό ελίτ MTP 1m κίτρινο LSZH καλωδίων SM κορμών MTP στο θηλυκό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τύπων Β καλωδίων 11

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Ελάτε σε επαφή μαζί μας

Εισάγετε το μήνυμά σας

Μπορεί να είσαι σε αυτά