Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Κίνα καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής
καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: USCONEC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: APC 8F MTP (αρσενικό) - Fanout LC SM 900um 0.33M καλώδιο

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
προϊόντα: APC 8F MTP (αρσενικό) - Fanout LC SM 900um 0.33M καλώδιο ενότητα ινών: G657A1 9/125 BIF
Συνδετήρας Α: APC 8degree 12F MTP SM Συνδετήρας Β: LC simplex 0,9 SM UPC
Απώλεια εισαγωγής: <0> επιστροφή απώλεια: MTP>60dB, SC>50dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -40 + 85°C εφαρμογή: Κέντρο δεδομένων FTTH, FTTB, δίκτυο FTTX

αρσενικό 8F MTP - fanout 900um LC καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών ελίτ 0.9mm 33cm LSZH για την κασέτα MTP

 

Mtp-LC fanout τα καλώδια κορμών παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή τους διπλούς συνδετήρες. Γνωστό ως καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP ή fanout MTP καλώδιο επίσης, έχει έναν ενιαίο συνδετήρα MTP σε ένα τέλος που ξεσπά σε 6 ή 12 συνδετήρες, και αυτοί οι τύποι συνδετήρων μπορούν να είναι LC, Sc, ST, κ.λπ. Είναι διαθέσιμο σε 4, 6, 8, ή 12 διαμορφώσεις κορδελλών ινών με τα μήκη κάτω από 1 μέτρο. Mtp-Sc fanout το καλώδιο παρέχει ένα αξιόπιστο, οικονομικώς αποδοτικό σύστημα τηλεγράφησης για από την κληρονομιά 10G στην υψηλότερη ταχύτητα 40G/100G Ethernet. Τα εξής είναι τα πλεονεκτήματα του καλωδίου λουριών MTP:

- Χωρίστε κατά διαστήματα τον αποταμίευση-ενεργό εξοπλισμό και το καλώδιο σπονδυλικών στηλών είναι καλό για το διάστημα αποταμίευσης.
- Το εύκολο ολοκληρωμένο επέκταση-εργοστάσιο σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού δικτύων.
- Τα αξιοπιστία-υψηλά τυποποιημένα συστατικά χρησιμοποιούνται στη διαδικασία παραγωγής για να εξασφαλίσουν την ποιότητα των προϊόντων.

Mtp-LC το σκοινί μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και Sc και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από USconec.

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

- Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
- Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
 
Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:
LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.
 

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής MTP:

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Τύποι συνδετήρων MTP:

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Δύο άλλα σαφώς ορατά χαρακτηριστικά γνωρίσματα είναι οι μύτες και τα αυλάκια οδηγών (κλειδιά) στη τοπ πλευρά.
(Σημείωση: Ανάγκη θηλυκών συνδετήρων να συνδέσει με τον αρσενικό τύπο συνδετήρων.)

 


Προδιαγραφή του σκοινιού μπαλωμάτων MPO:

Στοιχεία προδιαγραφών. Ενιαίος τρόπος (APC στιλβωτική ουσία 8 βαθμού) Πολλαπλού τρόπου (επίπεδη στιλβωτική ουσία PC)
Απώλεια εισαγωγής (MPO) Τυποποιημένο loss≤0.7dB
Χαμηλό loss≤0.35dB
Τυποποιημένο loss≤0.5dB
Χαμηλό loss≤0.35dB
Απώλεια εισαγωγής (LC) ≤0.3dB ≤0.3dB
Επιστροφής απώλεια (MPO) ≥60dB ≥25dB
Επιστροφής απώλεια (LC) UPC≥50dB PC≥35dB
Διάρκεια <0>
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Εκτατή δύναμη >70N
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 + 85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
- Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
- Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
- Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
- Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
- Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
 

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:

- Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
- Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
- ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
- MPO Loopback διαθέσιμο

 

Σχέδιο καλωδίων:

 

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

Εφαρμογή:

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP
 

σκοινί συσκευασία-μπαλωμάτων

 

Πληροφορίες επιχείρησης

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

13

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών οπτικών ινών καλωδίων

 

Η περιεκτική δοκιμή απόδοσης σιγουρεύεται την εργασία καλωδίων ασφαλέστερα και τη μετάδοση στοιχείων πιό αξιόπιστη και σταθερή στο δίκτυό σας.

Ποιότητα contorl.jpg


Πιστοποίηση:

Τα προϊόντα μας επιβεβαιώνονται από αυτές τις πιστοποιήσεις

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP


 

Exhibition.jpg

καλώδιο SM 9/125 τύπος Α κορμών mtp-LC 8F ελίτ 0.9mm 30cm LSZH για την κασέτα MTP

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: 李晗

Τηλ.:: +8618682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα