Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο κορμών mpo

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc

SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH
SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH

Μεγάλες Εικόνας :  Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Senko
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: 12 θηλυκό ινών 9/125μm MPO στο Sc UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0. Συνδετήρας Α: MPO θηλυκό (pinless) 12F SM
Συνδετήρας Β: 6X ντούμπλεξ Sc UPC Συνδετήρας IL MPO: 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.)
Συνδετήρας RL MPO: ≥60dB Συνδετήρας IL Sc: ≤0.3dB
Συνδετήρας RL Sc: ≥50dB Διάμετρος καλωδίων: 3.0mm
Fan-Out διάμετρος: 2.0mm Ανταλλαξιμότητα:: ≤0.35dB
Υψηλό φως:

mpo harness cable

,

mpo patch cable

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc

 

 

Τα καλώδια λουριών MPO παρέχουν μια μετάβαση από τα καλώδια πολυ-ινών στις μεμονωμένες ίνες ή τους διπλούς συνδετήρες. Γνωστό ως καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MPO ή fan-out MPO καλώδιο επίσης, έχει έναν ενιαίο συνδετήρα MPO σε ένα τέλος που ξεσπά σε 8 συνδετήρες, και αυτοί οι τύποι συνδετήρων μπορούν να είναι LC, Sc, ST, κ.λπ. Είναι διαθέσιμο σε 4, 6, 8, ή 12 διαμορφώσεις κορδελλών ινών με τα μήκη για 10, 20, 30 μέτρα και άλλα προσαρμοσμένα μήκη.  Το καλώδιο λουριών MPO παρέχει ένα αξιόπιστο, οικονομικώς αποδοτικό σύστημα τηλεγράφησης για από την κληρονομιά 10G στην υψηλότερη ταχύτητα 40G/100G Ethernet. Τα εξής είναι τα πλεονεκτήματα του καλωδίου λουριών MPO:
 
- Χωρίστε κατά διαστήματα τον αποταμίευση-ενεργό εξοπλισμό και το καλώδιο σπονδυλικών στηλών είναι καλό για το διάστημα αποταμίευσης.
- Το εύκολο ολοκληρωμένο επέκταση-εργοστάσιο σύστημα κερδίζει χρόνο εγκαταστάσεων και επανασχηματισμού δικτύων.
- Τα αξιοπιστία-υψηλά τυποποιημένα συστατικά χρησιμοποιούνται στη διαδικασία παραγωγής για να εξασφαλίσουν την ποιότητα των προϊόντων.
 
Mpo-LC το σκοινί μπαλωμάτων ινών ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και LC και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από την Ταϊβάν, την Ιαπωνία κ.λπ.


Πρότυπα των προϊόντων MPO:

- Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
- Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

 

Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 ΚΑΙ JIS C5973.

 

Προδιαγραφή του σκοινιού μπαλωμάτων mpo-LC OM3 24F:

 

Συνδετήρας Α MPO θηλυκό (pinless) 12F SM Συνδετήρας Β 6x ντούμπλεξ Sc UPC
Τρόπος ινών SM 9/125μm Μήκος κύματος 1310/1550nm
Συνδετήρας IL MPO 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.) LC συνδετήρας IL ≤0.3dB
Συνδετήρας RL MPO ≥60dB LC συνδετήρας RL ≥50dB
Μείωση σε 850nm ≤2.3dB/km Μείωση σε 1300nm ≤0.6dB/km

Διάμετρος καλωδίων

3.0mm Fan-Out διάμετρος 2.0mm
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Σακάκι καλωδίων LSZH Αρίθμηση ινών 12 ίνες
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
 
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
- Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
- Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
- Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
- Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
- Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
 
Διαθεσιμότητα:
 
- Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
- Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
- ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
- MPO Loopback διαθέσιμο
 
Ανοχή μήκους

 

Γενικό μήκος (Λ) (μ) μήκος της ανοχής (εκατ.)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% X λ-0


Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc 0 
 

Συσκευασία

 

Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή. Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά Qty. Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc 1

 

Υψηλός - εγγύηση ποιοτικών MPO καλωδίων

 

1. Υψηλής απόδοσης γυαλίζοντας μηχανή, και από τα πιάτα ακρίβειας τους κατόχους που σχεδιάζονται συμπληρωμένος για ferrules ΑΜ.
2. το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους.
3. Η ευελιξία του ελεγκτή παρέχει το πλήρες φάσμα της οπτικής δοκιμής που απαιτείται για τις σύνθετες και υψηλές συνελεύσεις καλωδίων αρίθμησης ινών.

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc 2

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Ποιότητα contorl.jpg

Exhibition.jpg

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc 7

Θηλυκό καλωδίων MPO κορμών ινών MPO SM 12 - Fanout καλωδίων 9/125μm λουριών Sc UPC ευθύ ντούμπλεξ 0.5m τύπος Α LSZH Sc 8

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Kanglly Wong

Τηλ.:: 86-18682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα