Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλώδιο κορμών mpo

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC

Πιστοποίηση
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Κίνα OMC Industry Co.Limited Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC

OM4 10M 8F MPO Trunk Cable MPO female To 4x LC Duplex Patch Cable Fanout 2.0mm LSZH
OM4 10M 8F MPO Trunk Cable MPO female To 4x LC Duplex Patch Cable Fanout 2.0mm LSZH OM4 10M 8F MPO Trunk Cable MPO female To 4x LC Duplex Patch Cable Fanout 2.0mm LSZH OM4 10M 8F MPO Trunk Cable MPO female To 4x LC Duplex Patch Cable Fanout 2.0mm LSZH OM4 10M 8F MPO Trunk Cable MPO female To 4x LC Duplex Patch Cable Fanout 2.0mm LSZH

Μεγάλες Εικόνας :  OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Senko
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: OM4 1M Fanout 2.0mm MPO 8F στο ντούμπλεξ PC LC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, alipay, paypal, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ ανά μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: OM4 1M Fanout 2.0mm MPO 8F στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων PC LC που δυναμώνεται με την άριστη ανταλλαξ Συνδετήρας IL: 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.)
Συνδετήρας RL: ≥20dB Τρόπος ινών: OM4 50/125
Υλικό: LSZH Χρώμα: Magenda
Εφαρμογή: Κέντρο δεδομένων για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX Fan-Out διάμετρος: 2.0mm
Υψηλό φως:

mpo harness cable

,

mpo patch cable

OM4 1M Fanout 2.0mm MPO 8F στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων PC LC που δυναμώνεται με την άριστη ανταλλαξιμότητα

 

MPO- τα ευθέα καλώδια λουριών LC/SC/FC/ST ολοκληρώνονται με το συνδετήρα MPO και LC/SC/FC/ST και στις δύο άκρες. Το 8pcs (4pcs για LC uniboot 8 τα μονοκατευθυντικά) fanout LC καλώδια βελτιστοποιούνται για 40G QSFP+ PLR4 στις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής 10G SFP+ LR. έχετε το ίδιο μήκος. Σχεδιάζεται συγκεκριμένα για την ίνα υψηλής πυκνότητας επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων.

 

Τα ευθέα καλώδια λουριών OM3/OM4 8F MPO- LC/SC/FC/ST βελτιστοποιούνται για 40G QSFP+ SR4 στο SR 10G SFP+, 100G QSFP SR4 στις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής SFP-25g-SR-s 25G.

Αυτό το καλώδιο λουριών 8 ινών χρησιμοποιείται για μια άμεση σύνδεση μεταξύ QSFP+ (4) στους λιμένες SFP+ χωρίς τις επιτροπές μπαλωμάτων ή των ενδιάμεσων κορμών μέσα - μεταξύ.

 

Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είναι από Senko/Nissin/Sumitomo. Το καλώδιο μπαλωμάτων MPO/το καλώδιο κορμών είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών.

 

Πρότυπα των προϊόντων MPO:

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ

Βιομηχανικά πρότυπα άλλων συνδετήρων:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ΚΑΙ JIS C5973.

 

MPO - προδιαγραφή του καλωδίου λουριών καλωδίων 8F κορμών LC 12F:

 

Συνδετήρας Α Θηλυκό MPO (pinless) Συνδετήρας Β LC ντούμπλεξ UPC
Τρόπος ινών OM3 50/125μm Μήκος κύματος 850/1300nm
Συνδετήρας IL MPO 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.) Συνδετήρας IL Sc ≤0.2dB
Συνδετήρας RL MPO ≥20dB Συνδετήρας RL Sc ≥20dB
Μείωση σε 850nm ≤2.3dB/km Μείωση σε 1300nm ≤0.6dB/km
Σακάκι OD 3.0mm Fan-Out διάμετρος 2.0mm
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C
Σακάκι καλωδίων LSZH Αρίθμηση ινών 8 ίνες

 

Λεπτομέρεια προϊόντων:

 

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 0

 

Εφαρμογή:

 

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 1

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και
- Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
- Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
- Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
- Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων
- Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
 
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:
 
- Καλώδιο κορδελλών και δεσμών διαθέσιμο
- Σκοινί μπαλωμάτων, συνελεύσεις καλωδίων πλεξίδων διαθέσιμες.
- ΑΜ-ΑΜ το σκοινί μπαλωμάτων κορδελλών είναι διαθέσιμο.
- MPO Loopback διαθέσιμο

 

Συσκευασία


Αυτό που λαμβάνεται εύκολα και καλά-που προστατεύεται συσκευασία καλωδίων μπαλωμάτων ινών έχει ονομαστεί και έχει χαρακτηριστεί από OMC ως προεπιλογή
Τυποποιημένο μέγεθος χαρτοκιβωτίων: 34*22*15 εκατ. 44*34*24 εκατ. 54*39*34 εκατ. Ποιο χαρτοκιβώτιο να χρησιμοποιηθεί εξαρτάται από τα αγαθά Qty.
Η συσκευασία μπορεί να προσαρμοστεί.

 

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 2

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 4

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 5

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 6

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 7

 

 

Exhibition.jpg

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 9

OM4 10M 8F MPO θηλυκό καλωδίων MPO κορμών διπλό Fanout 2.0mm LSZH καλωδίων μπαλωμάτων 4x LC 10

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Han Lee

Τηλ.:: +8615871485006

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα