Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

Κίνα Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 προμηθευτής
Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 προμηθευτής Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 προμηθευτής Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 προμηθευτής Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: USconec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: τύπος ενότητας 12F MTP OM4 Loopback - 1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: 50/125 OM4 πολλαπλού τρόπου Υποδοχή σύνδεσης Fiber: PC MTP θηλυκό ΚΚ 24F
Απώλεια εισαγωγής: MM<1.0dB Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 50 φορές
επιστροφή απώλεια: >25dB Εκτατή αντίσταση: 15kgf

θηλυκό ενότητας 24F OM4 MTP Loopback για τον τύπο coneection καλωδίων κορμών - 1, παρέχειέναπεριτυλιγμένοσήμαγιανα εξετάσειτημετάδοσηκαιλήψητωνλειτουργιών.

 

Οι ενότητες MTP Loopback χρησιμοποιούνται ευρέως μέσα στη δοκιμή του περιβάλλοντος ειδικά μέσα στα παράλληλα δίκτυα οπτικής 40/100G. Οι συσκευές επιτρέπουν την επαλήθευση και τη δοκιμή των πομποδεκτών που χαρακτηρίζουν τη διεπαφή MTP – συσκευές 40GBASE-SR4 QSFP+ ή 100GBASE-SR4. Το Loopbacks χτίζεται για να συνδέσει τη συσκευή αποστολής σημάτων το (TX) και τις θέσεις του (RX) δεκτών των διεπαφών πομποδεκτών MTP. MTP loopbacks μπορεί να διευκολύνει και να επιταχύνει τη δοκιμή του IL των οπτικών τμημάτων δικτύων με τη σύνδεση τους με τους κορμούς MTP/τους μολύβδους μπαλωμάτων.

 

Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από USconec.

 

MTP SM θηλυκό Loopback

Τύπος ινών ΚΚ 50/125 OM4 Συνδετήρας ινών MTP θηλυκό 24F
Επιστροφής απώλεια MM>25dB Απώλεια εισαγωγής ΚΚ<1>
Εκτατή αντίσταση 15kgf Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 50times
Πολικότητα Τύπος - 1 Μέγεθος 60mm*20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 σε 85°C  Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 σε 85°C

Σχέδιο Loopback moulde

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • υποστηρίζει τη δοκιμή των πομποδεκτών που χαρακτηρίζουν τη διεπαφή MTP.
  • υιοθετεί τις ίνες του 8/12/24 με τους διαφορετικούς τύπους πολικοτήτων.
  • Καλύτερα από τη λειτουργία MPO Loopback, τα τμήματα ενότητας MTP Loopback έχουν τις ανώτερες οπτικές και μηχανικές ιδιότητες.
  • η διεπαφή 12 ινών MTP είναι για 40G και 24 ίνες για 100G.
 
Εφαρμογή στο κέντρο δεδομένων
Παραθεμένος με τους πομποδέκτες διεπαφών 40G ή 100G MPO/MTP

Η ενότητα Loopback μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη δοκιμή της ικανότητας μετάδοσης και της ευαισθησίας δεκτών του εξοπλισμού δικτύων οπτικών ινών.

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.