Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Κίνα Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 προμηθευτής
Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 προμηθευτής Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 προμηθευτής Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 προμηθευτής Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: USconec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Θηλυκός τύπος OM3 24F MTP - 1, τύπος - 2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: PC 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε μια πλαστική τσάντα, διάφορα κομμάτια σε μια κύρια τσάντα, που συσκευάζεται έπειτα σε έ
Χρόνος παράδοσης: 1 εβδομάδα
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, paypal, alipay, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 PC το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2 Απώλεια εισαγωγής: MM<1.0dB
Επιστροφής απώλεια: >25dB Τύπος ινών: χιλ.
Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος: 50 χρόνοι Εκτατή αντίσταση: 15kgf

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

 

Οι ενότητες MTP Loopback χρησιμοποιούνται ευρέως μέσα στη δοκιμή του περιβάλλοντος ειδικά μέσα στα παράλληλα δίκτυα οπτικής 40/100G. Οι συσκευές επιτρέπουν την επαλήθευση και τη δοκιμή των πομποδεκτών που χαρακτηρίζουν τη διεπαφή MTP – συσκευές 40GBASE-SR4 QSFP+ ή 100GBASE-SR4. Το Loopbacks χτίζεται για να συνδέσει τη συσκευή αποστολής σημάτων το (TX) και τις θέσεις του (RX) δεκτών των διεπαφών πομποδεκτών MTP. MTP loopbacks μπορεί να διευκολύνει και να επιταχύνει τη δοκιμή του IL των οπτικών τμημάτων δικτύων με τη σύνδεση τους με τους κορμούς MTP/τους μολύβδους μπαλωμάτων.

 

Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από USconec.

 

MTP SM θηλυκό Loopback

 

Τύπος ινών ΚΚ 50/125 OM4 Συνδετήρας ινών MTP θηλυκό 24F
Επιστροφής απώλεια MM>25dB Απώλεια εισαγωγής ΚΚ<1>
Εκτατή αντίσταση 15kgf Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος 50times
Πολικότητα Τύπος - 1 Μέγεθος 60mm*20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -40 σε 85°C  Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 σε 85°C

 

 

 

Σχέδιο Loopback moulde

 

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • υποστηρίζει τη δοκιμή των πομποδεκτών που χαρακτηρίζουν τη διεπαφή MTP.
  • υιοθετεί τις ίνες του 8/12/24 με τους διαφορετικούς τύπους πολικοτήτων.
  • Καλύτερα από τη λειτουργία MPO Loopback, τα τμήματα ενότητας MTP Loopback έχουν τις ανώτερες οπτικές και μηχανικές ιδιότητες.
  • η διεπαφή 12 ινών MTP είναι για 40G και 24 ίνες για 100G.

Λεπτομέρειες προϊόντων

 

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

 

Εφαρμογή στο κέντρο δεδομένων

 

Παραθεμένος με τους πομποδέκτες διεπαφών 40G ή 100G MPO/MTP

Η ενότητα Loopback μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τη δοκιμή της ικανότητας μετάδοσης και της ευαισθησίας δεκτών του εξοπλισμού δικτύων οπτικών ινών.

 

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

 

Πληροφορίες επιχείρησης:

 

Η Co. βιομηχανίας OMC, που περιορίζεται προϊόντα, που ιδρύθηκε από μια ειδική ομάδα, έχει εξαγάγει FTTX τα παθητικά από το 2007. Εστιάζουμε στην παροχή των καινοτόμων και ενσωματωμένων λύσεων FTTX για ποικίλα εφαρμογές/δίκτυα. Οι ικανότητές μας περιλαμβάνουν το προϊόν/το σχέδιο, την ανάπτυξη, την αύξηση και την ολοκλήρωση λύσης. Τα προϊόντα μας είναι μεταξύ της υψηλότερης απόδοσης στη βιομηχανία και αντιπροσωπεύουν αληθινά τις καλύτερες τιμές στη βιομηχανία. Προσφέρουμε επίσης την κατάρτιση, προ και την υποστήριξη μετα-πωλήσεων. Σας βοηθάμε να επιλέξετε τα σωστά προϊόντα για τις ανάγκες του οπτικού δικτύου σας.

 

χωρίς σκόνη wrokshop.jpg

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Exhibition.jpg

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

Θηλυκό ενότητας MTP Loopback ινών OM3 24F MTP για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1, τύπος - 2

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο περισσότερο από 10 έτη

 

2. Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας;

Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH

Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

 

3. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

 

4. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη καλωδίου οπτικών ινών

3~5 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.

 

5. MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;

MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM

Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.

 

6. Έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;

Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.

 

7. Πληρωμή

Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C

Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα