Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Κίνα Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος προμηθευτής
Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος προμηθευτής Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος προμηθευτής Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος προμηθευτής Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Us Conec
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: Θηλυκό MTP - MTP θηλυκό 12F OM4 50/125 LSZH 20M

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: μεμονωμένη τσάντα PE ή συσκευασία απαίτησης πελατών
Χρόνος παράδοσης: 3-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: D/P, T/T, Western Union, L/C, πιστωτική κάρτα
Δυνατότητα προσφοράς: 50000pcs ανά μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τρόπος ινών: OM4 50/125μm πολλαπλού τρόπου Προϊόν: Θηλυκό MTP - MTP θηλυκό 12F OM4 LSZH 20M τύπος Β
Connector: Θηλυκό MTP (pinless) στο θηλυκό MTP (pinless) Πολωνικός τύπος: PC στο PC
Απώλεια εισαγωγής: 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.) επιστροφή απώλεια: ≥25dB
Σακάκι OD: 3,0 mm Αρίθμηση ινών: 12

APC καλωδίων MTP κορμών OM4 MTP το θηλυκό APC στο θηλυκό 12F ροδανιλίνης LSZH MTP τύπο Β ελίτ με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος, αυτό σχεδίασε για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας οπτικής 40G QSFP+ PLR4 Οι αμερικανικοί Conec MTP συνδετήρες είναι πλήρως υποχωρητικοί με τα πρότυπα MPO.

 

 

Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MTP ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MTP και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MTP όλου OMC είναι από τις ΗΠΑ Conec. Το σκοινί μπαλωμάτων MTP είναι ένα είδος συνελεύσεων καλωδίων υψηλής πυκνότητας που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.

1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το υψηλό πυκνό περιβάλλον βαθμού

2, η οπτική ίνα στο κτήριο

3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών

 

Πρότυπα των προϊόντων MTP:

  • Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC-61754-7 IEC JIS C5982 TIA-604-5 (FOCIS5) GR-1435-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
Προδιαγραφές προϊόντων
Συνδετήρας Α MTP θηλυκό (pinless) 12F Συνδετήρας Β MTP θηλυκό (pinless) 12F
Τρόπος ινών ΚΚ OM4 5125μm Μήκος κύματος 1300/850nm
Πολωνικός τύπος PC στο PC Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων 10mm
Απώλεια εισαγωγής 0.35dB Max (τύπος 0.15dB.) Επιστροφής απώλεια ≥25dB
Μείωση σε 1310nm ≤0.32dB/km Μείωση σε 1550nm ≤0.18dB/km
Σακάκι OD 3.0mm Σακάκι καλωδίων LSZH/Plenum (OFNP)
Εκτατό φορτίο εγκατάστασης 100 Ν Μακροπρόθεσμο εκτατό φορτίο 50 Ν
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10°C σε +70°C Πολικότητα Τύπος Β

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Εδρευμένες ΑΜ λήξεις συνδετήρων πολυ-ινών 4,8,12 και 24 συνελεύσεις συνδετήρων ινών, και

Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας

Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ

Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα

Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

 

Drawing&Polarity καλωδίων

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Υψηλή ελαφριά ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Εξοπλισμός δοκιμής

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

 

Σίγουρο δοκιμή πρόγραμμα

το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MTP/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους. Οι καθαροί οπτικοί συνδετήρες είναι κυρίαρχοι στην παροχή μιας αξιόπιστης, υψηλής απόδοσης υποδομής οπτικών ινών.

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα