Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις επιχείρησης
Αρχική Σελίδα Προϊόντακαλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο

LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία

καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας καλώδιο κορμών mpo για τις πωλήσεις
Γρηγορότερη παράδοση, η οποία είναι πολύ καλή.

—— Paolo

Συμπαθώ την ποιότητα. Θα είναι καλύτερο εάν καλύτερη συσκευασία. αλλά η τιμή τους είναι πολύ καλή. Ίσως θα πληρώσω περισσότερους για να πάρω μια καλύτερη συσκευασία

—— Χασάν

Ευχαριστίες για τα δώρα OMC. αυτός είναι πολύ συμπαθητικός. Αναμένουμε καλύτερο το 2019

—— PETR

Συμπαθούμε την υπηρεσία OMC. Η εργασία ουσίας τους στη νύχτα. Συμπαθώ τη γρήγορη απάντησή τους.

—— Michael

Ευχαριστήστε για τη kanglly επαγγελματική πρόταση. βρήκαμε μια καλή λύση για τον πελάτη μας. Μεγάλη επιτυχία επιθυμίας OMC.

—— Fadhlan

γρήγορη παράδοση, γρήγορη απάντηση, γρήγορη επιχείρηση με OMC.

—— Jake

Είμαι Online Chat Now

LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία

Κίνα LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία προμηθευτής
LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία προμηθευτής LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία προμηθευτής LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: OMC
Πιστοποίηση: ROHS and ISO
Αριθμό μοντέλου: LC-LC OM3

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: πλαστική τσάντα + χαρτοκιβώτιο
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: LC Απώλεια εισαγωγής (ανώτατη): ≤0.25db
Επιστροφής απώλεια (λ.): ≥35 DB Εκτατή δύναμη: >70N
ανθεκτικότητα: <0> Επανάληψη: ≤0.1dB

LC - LC OM3 διπλό καλώδιο Aqua 3.0mm IEC Grad Β μπαλωμάτων ινών οπτικό LSZH

Διπλό καλώδιο 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-LC OM3

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση του σκοινιού μπαλωμάτων παρέχει μια γρήγορη και εύκολη μέθοδο για τα μπαλώματα ινών στα κέντρα δεδομένων, τα άνω άκρα, τις κυψελοειδή πλήμνες και τα κεντρικά γραφεία. Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διασύνδεση ή να διαγώνιος-συνδέσει την πορεία που συνδέει τις εισερχόμενες ίνες με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό και που παρέχει την επιδιόρθωση μέσα στις πορείες ινών. Τα σκοινιά μπαλωμάτων περιλαμβάνουν τις συνελεύσεις simplex, ντούμπλεξ και πολυ-ινών.

 

Οπτική προδιαγραφή

 

Συνδετήρας SC, FC, LC, ST, MU, E2000, ΑΜ-RJ
Στίλβωση SM/UPC MM/PC SM/APC
Απώλεια εισαγωγής (ανώτατη) ≤0.30dB ≤0.25dB ≤0.30dB
Επιστροφής απώλεια (λ.) ≥50 DB ≥35 DB ≥60 DB
Εκτατή δύναμη >60N
Διάρκεια <0>
Επανάληψη ≤0.1dB
Αποθήκευση, λειτουργούσα θερμοκρασία [°C] -40~+85

 

 

Γεωμετρική προδιαγραφή (για το ειδικό αίτημα)

 

    Τέλος-πρόσωπο PC APC τέλος-πρόσωπο
Ακτίνα της κυρτότητας SC/FC/ST 10~25 χιλ. 5~12 χιλ.
LC/MU 7~25 χιλ. 5~15 χιλ.
Όφσετ κορυφών ≤50 um
Σφαιρικό ύψος ινών +/- 50 NM
Γωνιακό όφσετ - 8°± 0.2°
  • Καθαρίστε και γρατσουνιά-ελεύθερο πρόσωπο τελών
  • Η ανάλογη γεωμετρική δοκιμή εφαρμόζεται στην κανονική παραγωγή.
  • 100% ο έλεγχος παρεμβαλλόμετρων είναι διαθέσιμος κάτω από την ειδική απαίτηση.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

● Συναντά Telcordia GR-326 απαιτήσεις πυρήνων και ROHS.

● Ο συνδετήρας θα μπορούσε να είναι Sc, FC, LC, ST, MU, E2000, ΑΜ-RJ κ.λπ.

● Το καλώδιο θα μπορούσε να είναι G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3 κ.λπ.

● Το μέγεθος καλωδίων θα μπορούσε να είναι 1.2x2.5mm, 1,6x3.3mm, 2.0x4.1mm, 2.8x5.7mm κ.λπ.

 

LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία

 

LC - διπλά καλώδια Aqua 3.0mm LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 για τα κεντρικά γραφεία

 

Εφαρμογή:

 

Ίνα CATV, ίνα που τηλεγραφεί το σύστημα, τοπικό LAN, FTTH

Στοιχεία επικοινωνίας
OMC Industry Co.Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: 李晗

Τηλ.:: +8618682182825

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Καλώδιο κορμών MTP

Καλώδιο κορμών ελίτ MTP LSZH με την ετικέττα ώθησης/τραβήγματος

Διπλό OM3 καλώδιο κορμών 50/125 2mm MTP

Εκτατό θηλυκό ενότητας αντίστασης 24F MTP Loopback για τον τύπο σύνδεσης καλωδίων κορμών - 1

τύπος ελίτ 0.35M LSZH ένα APC καλωδίων MTP μπαλωμάτων MTP αρσενικό - μονοκατευθυντικό 0,9 SM APC Sc

κιβώτιο λήξης ινών

4 ινών το πλαστικό ΚΚ τύπος σύνολο παραθύρων συνδέσεων ABS υλικό οπτικό που φορτώνεται για τον τοίχο τοποθετεί την εφαρμογή

Εσωτερικό/υπαίθριο πλαίσιο 24 διανομής ινών πυρήνες

Κιβώτιο λήξης ινών 288 Sc/LC, οπτικό πλαίσιο 385 λήξης * 245 * 130mm

Άσπρο κιβώτιο λήξης ινών 16 πυρήνων, κιβώτιο διανομής ινών για το θραύστη PLC

Οπτικών Ινών Pigtail

12 Fanout 2,0 ενιαίος τρόπος 9/125 κορδελλών πυρήνων πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών με την ουρά 2.0mm

Η εύκολη καλή σταθερότητα πλεξίδων οπτικών ινών λουρίδων 12 ίνες χρωματίζει - κωδικοποιημένο 12PCS ένα σύνολο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας πλεξίδων οπτικών ινών Sc 900um, G657A1 9/125 ενιαίες πλεξίδες ινών τρόπου

Χαμηλός καπνός 9/125 πλεξίδα οπτικών ινών, καλώδιο πτώσης μελών δύναμης FRP LSZH FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας καλωδίων οπτικών ινών έμπλαστρο προμηθευτής. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.